Skocz do zawartości


Dziwne zjawisko na niebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

bueuheuhuahuahua :rotfl:

stary On lecial dosyc nisko i od niczego sie nie odbil...wytlumacze to prosciej...

wyszedlem z samochodu pod domem poznym wieczorem...

lecial nad moja glowa p lini prostej, nie pod zadnym katem.

gdy troszke sie oddalil(byl nisko ale to moglobyc mniej wiecej na wysokosci nie wiecej niz ok dwa bloki 11 pietrowe...) odlecial w gore pod pewnym katem, niemalze pionowo i zniknal..

zeby bylo smiesznie , 10 min pozniej moja mama wyszla z psem na spacer ...widziala ten sam obiekt(prawdopodobnie) ktory lecial jeszcze nizej bo miedzy naszym domem a domem naszego wujka na wysokosci ok. 5m nad poziomem dachow. to lecialo i bezczelnie krecilo sie w tych rejonach kilka minut...
Mama rowniez powiedziala ze to bylo ogromne, snieznobiale swiatlo i bardzo intensywne..

daj spokoj bo widze ze wiesz lepiej co widzielismy.. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

#17

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to spoko, widziałeś UFO, a co to było to i tak się nie dowiesz.
A co do mierzenia wysokości, to nie bądź taki pochopny, bo możesz się bardzo łatwo pomylić o wiele metrów. Im obiekt wyżej tym trudniej ocenić na jakiej wysokości naprawdę leci.

#18 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Zeczywiście, jeżeli jesteś przedstawicielem tejże OPINII PUBLICZNEJ to chyba my, czyli Muhad i ja , będziemy musieli jeszcze dłuuugo przekonywać Was, że ONI jednak czasem do nas zaglądają. I udowadniać, że jednak nie jestesmy wielbłądami.

#19 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No to spoko, widziałeś UFO, a co to było to i tak się nie dowiesz.
A co do mierzenia wysokości, to nie bądź taki pochopny, bo możesz się bardzo łatwo pomylić o wiele metrów. Im obiekt wyżej tym trudniej ocenić na jakiej wysokości naprawdę leci.


moglem sie pomylic Ja co do wysokosci ale nie moja mama...widziala to z innej perspektywy..

ten swiecacy poruszal sie miedzy domami bardzo wolno...wysokosc mozna bylo obliczyc poniewaz byl przed innymi domami i drzewami a miedzy domem naszym a wujka...i widziala bardzo dokladnie...szczegolnie gdy mama zmieniala polozenie..gdy przeszla bardziej oboko to nasz dom poprostu ten obiekt zaslanial a byla jakies 50m od domu...

#20

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to dodam jeszcze, że ta sama mama widziała dwa razy podobne zjawisko.Pierwszy raz nad parkingiem domu, a drugi raz między domem naszym a wójka... Za pierwszym razem jak opowiadała to miała szklanki w oczch i trzęsły się jej ręce...Do tego dojdzie jeszcze przypadek Muhad i razem są trzy pod jednym dachem(nad jednym dachem) - troche dziwne co?? Może to zwariowana rodzinka?? Każdy głupi chyba potrafi odróżnić NOL od balonu, samolotu, (a tym bardziej meteor :rotfl: ). A wmawianie sobie, że to nie jest UFO jest współmierne z oszukiwaniem samego siebie...
Także Indoctrine, nie miałeś możliwości zbadania tych przypadków, nie miałeś możliwości zobaczenia zdjęć.censored...
Edit Przemo. Szukasz zaczepki??


#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wydaje mi sie ze to nie byla zaczepka, czego nie moge powiedziec o kims innym...poprostu niektorzy nie moga przyjac do swiadomosci ze nie wszystko co swieci i leci to nie meteor...no ale ocena nie nalezy do mnie :smile:

#22

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra nie kłócić się...nie widzieliśmy, co to było, to nie wmawiajmy świadkom, że to był meteor czy nie...

#23 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

zapewniam to nie byl zaden meteor...meteory maja za soba smuge ...to swiecilo jak sloneczko o promieniach jasnych, snieznych i wisialo , w niektorych momentach, w bezruchu miedzy domami ;-)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych