Skocz do zawartości


Zdjęcie

List otwarty w sprawie UFO do Prezydenta Lecha Kaczyńskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jarecki, a dlaczego piszesz "moherowego rządu"? A który inny rząd w Polsce albo gdziekolwiek na świecie ustosunkował się do tego zjawiska że tylko obecny posądzasz o olewanie sprawy?
  • 0

#32

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ejael czemu Cię tak boli jeżeli nazywam sprawy po imieniu("moherowy rząd")?

A który inny rząd w Polsce albo gdziekolwiek na świecie ustosunkował się do tego zjawiska

A widzisz i tutaj się mylisz.Przeczytaj ten fragment:
W Indiach też się modlą ale też znajdują czas na zainteresowanie się sprawami UFO.

W New Delhi trwa od jakiegoś czasu, zarówno w kręgach rządu, wojska ale i opozycji rządowej, poważna debata związana z możliwym kontaktem między Indiami a UFO. Debata dotyczy także sposobu w jaki można by było przekazać społeczeństwu informacje o istnieniu UFO, ich aktywności na Ziemi itp. Istnieje zgodność między potęgami nuklearnymi a opinią badaczy kultur pozaziemskich, iż państwa atomowe są w kontakcie z Obcymi już od jakiegoś czasu. Indie nie ukrywają, iż rozważają możliwość otwarcia się na przekaz społeczny w kwestii poinformowania społeczności międzynarodowej o swych spotkaniach z przedstawicielami kultury spoza Ziemi. Przedstawiciele wojska jak i politycy wyznali, iż Indie nawiązały kontakt i że przekazano im zasady rządzące wszechświatem. Obecnie obserwuje się także zwiększone wizyty w tym państwie wielu przywódców państw, członków gabinetów i parlamentów narodowych innych krajów. Nadmienić warto, iż Indyjska Organizacja Badania Przestrzeni Kosmicznej (Indian Space Research Organization, ISRO) zgromadziła wiele danych odnośnie obserwacji UFO. Wśród jej pracowników daje się wyczuć przekonanie, iż w 2012 r. dojść może do oficjalnego lądowania w sześciu różnych państwach na całym świecie załóg pozaziemskich. Indie są jednym z tych 6 krajów. Postęp technologiczny w tym kraju w ostatnim okresie jest być może wynikiem także współpracy na bazie kontaktu z Obcymi. Według badaczy UFO obecne indyjskie doświadczenia wskazują na rosnącą rolę edukacji i pracy z nowoczesnymi technologiami.


  • 0



#33

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jarecki, nazywaj sobie ten rząd jak chcesz, mnie to nie interesuje, ale twoja wypowiedź wyróżniała tylko obecny rząd tak jak by wszystkie inne prowadziły w tej kwestii politykę otwartości. Ja rozumiem że temu rządowi można wiele zarzucić, tak jak to robią masowo media, ale dorzucanie do tego jeszcze sprawy UFO to chyba przesada :-D
Nie sądzę żeby Polska armia czy inne instytucje były godne uwagi istot pozaziemskich - z całym szacunkiem dla naszego kraju ale są wazniejsze państwa na Ziemi. Zapewne były obserwacje ale kontaktu to na pewno nie było - chyba że UFOki potrzebowali kiełbasy :-D

A propos Indii - to dobrze że jest jakaś debata, tego nie wiedziałem. Całośc w Nautilusie http://www.nautilus....?articlesid=253
Ale u nas nie ma na razie szans na takie otwarcie bo tak jak wyżej napisałem nie ma czego otwierać :-D
  • 0

#34

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kaczor to szarak i pewnie sie smieje :)
  • 0

#35

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten temat jest i pozostanie tematem tabu ,dopóki się nie stanie coś co spowoduje nagłe zainteresowanie wsród polityków cywilizacjami pozaziemskimi.

No cóż Kaczka musi zostać porwany przez szaraczków może wtedy zrozumie.... :mrgreen:

Zapewne były obserwacje ale kontaktu to na pewno nie było - chyba że UFOki potrzebowali kiełbasy  

To zależy, jesli znajdą takiego ufologa w Polsce i wiedzą że jest mądry to go obserwują bo oni... oni wiedzą że ty wiesz :mrgreen:
  • 0

#36

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odpowiedź z Kancelarii Prezydenta RP w sprawie Listu o UFO
Pod koniec kwietnia 2006 roku grupa obywateli związana z UFO Forum wysłała List otwarty w sprawie UFO do Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Nie mieliśmy wielkiej nadziei, iż w tej sprawie nadejdzie jakakolwiek odpowiedź. Okazało się, że Kancelaria Prezydenta RP wysłała datowane z dniem 31 lipca 2006 rok pismo w tej sprawie. Podpisała je pani Dyrektor Biura Kultury, Nauki i Dziedzictwa Narodowego Emilia Błaszak. Tekst jest wprawdzie lakoniczny i rutynowy, ale jego ostanie zdanie: “Pragnę zapewnić, że wszelkie opinie, postulaty i sugestie zawarte w piśmie do Prezydenta RP są wnikliwie analizowane” pozwala na dalszy dialog w tej sprawie. Dziękujemy Kancelarii Prezydenta RP.

Dołączona grafika

żródło
  • 0

#37 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

:lol3: Jakie to miłe, nic nie mówiące i do niczego nie zobowiązujące ;(
  • 0

#38

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No przynajmniej odpisali.... ale mimo wszystko, nic więcej nie powiedzą na ten temat. Gdyby jednak Kaczyński powiedział w telewizji, że UFO istnieje, i dałby jakieś argumenty za to na pewno większość osób (w tym i ja :P ) zmieniłoby stosunek do niego. Przynajmniej do czasu kolejnej głupoty :P
  • 0



#39

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie sądzę żeby Polska armia czy inne instytucje były godne uwagi istot pozaziemskich


Cały kraj jest godny uwagi dla psychiatrów, a w szczególności pewien budynek na ulicy Wiejskiej w Warszawie i jego wszyscy użytkownicy- bez znaczenia do jakiej partii należą :-D
  • 0

#40

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mortyr, masz na myśli ten biały cyrk z czarnym dachem? ;)

odpisali

Dobrze że w ogóle coś napisali... bo ja prawie na pewno nie odpisałbym na ich miejscu, sam w UFO wierzę coraz mniej.
  • 0



#41

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ej, kurde nie spodziewałem się że ktoś na to odpowie a tu proszę - miłe rozczarowanie. Wiadomo jest że prezydent nie powie prosto z mostu że UFO istnieje bo by nas cały świat wyśmiał i przestał traktować poważnie ale ta odpowiedź to przynajmniej znak że tych spraw a przynajmniej ludzi nimi zainteresowanych się nie olewa. To duzo więcej niż się spodziewałem bo nie spodziewąłem się odzewu w ogóle. Duży plus dla kancelarii prezydenta :kaczynski: :thx:
  • 0

#42

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytając ten list miałem nieodparte wrażenie, że i tak to całe UFO prezydent ma w głębokim poważaniu, a odpisał jedynie na odczepne ewentualnie w celu zdobycia jakże potrzebnego poparcia w społeczeństwie.
  • 0

#43

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co by nie zrobił to dla niektórych zawsze będzie źle... Faktem jest że nikt z władz do tej pory w ogóle na coś takiego nie odpisywał.
  • 0

#44

grigo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście marzę o dniu kiedy pojawi się artykuł napisany przez doświadczonego ufologa, który będzie odnosił się do problemu zagrożenia bezpieczeństwa. I nie piszę tu o wynurzeniach rzekomego fizyka z Los Alamos czy pułkownika ze Strefy 51, bo najczęściej tego typu artykuły to konfabulacja, która nie bierze nawet pod uwagę podstawowych faktów (np. powołanie pułku Rangersów w 1990r <sic!!> celem przejmowania rozbitych UFO). Moim zdaniem oczywistym zagrożeniem może być obiekt który wchodzi w atmosferą z prędkością 5-6 Mach, bo może być wzięty za głowicę rakiety balistycznej i nawet zapoczątkować wojnę nuklearną, albo NOL kręcący się dookoła elektrowni atomowej itd. Jeśli ktoś z forumowiczów zna poważny artykuł, utkwiony korzeniami w "twardej" ufologii proszę o link (artykuł może być po angielsku). Możliwe też że coś przeoczyłem w portalu, również proszę o korektę. Super by było gdyby gdzieś można znaleźć materiały jakie nt. temat opracowywano w Dęblinie. Stosunkowo rzadko podnoszony jest problem obrony przed wzięciem, również poproszę o stosowne linki:) Pozdrawiam.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych