Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znany astronauta potwierdza: Obcy są tutaj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#31

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja uwazam ze na tyle planet ile jest we wszechświecie rozwineło sie pewnie masa róznych organizmów. Wiec ktos kto uwaza ze obcych nie ma to taki Egoista... Bo co to, wszechswiat tylko ludziom sie nalezy? Bez jaj... Kazdy ma prawo w nim mieszkac. Moze i nas odwiedzaja... Ale jedno jest pewne... Ze Wszechswiat ma w sobie pełno mieszkańców.
  • 0

#32

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja radzil bym w koncu pzrestac twierdzic, ze jesli ktos nie wierzy w ufo, to nie wierzy tez w zycie pozaziemskie. Ktos wyzej dal dobre porownanie do wiary w Boga. To ze ktos nie wyznaje zadnej religii, nie oznacza ze nie wierzy w Boga.
  • 0

#33

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeraża mnie myśl, że coś tak wielkiego mogło śmigać po naszym niebie.
I przeraża to, że mogliby ( o ile są ) nas zmiażdżyć dosłownie , kiedy by tylko chcieli.
Ale coś ich na razie zatrzymuję. Co (?). Może Bóg?

Niom... Albo niewidoczna i niewykrywalna jeszcze przez współczesną naukę tarcza stworzona przez starożytnych Atlantów...
  • 0

#34

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swoja droga pragne zauwazyc ze ten artykuł opowiada jedynie o tym ze ten Znany astronauta zobaczył NOL , a w tytule jest ze potwierdza on "Obcy są tutaj" znaczy na ziemi , jesli dobrze rozumiem ... chociaz tego artykule doczytac sie nie mozna , troche 2 różne rzeczy...
  • 0

#35

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

opowiada o tym ze zobaczyl NOL'a na jeden ze swojej misji i zaczal sie tym interesowac i mial stycznosc z obcymi (w kazdej swojej podrozy kosmicznej probowal sie skontaktowac z obcymi i podbno udalo mu sie to)

po 2 nie dopisalem waznego swierdzenia a nie chce edytowac tematu bo znowu cos sie spaskudzi

że na jego konferencji astronomicznej na zakonczenie pokazał zdjęcie 'szaraka' i powiedział ze oni są prawdziwi

zajrzyjta czasem do oryginalengo artykulu :D
  • 0

#36

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I juz wiem, ze to fake jest.

Zastanowcie sie wszyscy przez chwile, czemu kosmici mieliby wykonywac zwariowane manewry w lewo i prawo?


Czemu? Bo nie wiem
  • 0

#37

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To, że coś tam się pojawiło nie oznacza statku obcych ;) Kiedyś oglądałem film Plasma Cosmology i wystarczy troche inaczej podejść do fizyki by pewne zjawiska miały swoje uzasadnienia :P

Ogólnie więc jestem za tymi co piszą, że cywilizacja pozaziemska - TAK, ale czy każde zjawisko paranormalne to ich sprawka ? - NIE.
  • 0

#38

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I juz wiem, ze to fake jest.

Zastanowcie sie wszyscy przez chwile, czemu kosmici mieliby wykonywac zwariowane manewry w lewo i prawo?


Czemu? Bo nie wiem


no wlasnie, 'obcy' nie maja powodu by zachowywac sie w ten sposob w przestrzeni, dlatego jest to opowiesc wyssana z palca
  • 0

#39

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I juz wiem, ze to fake jest.

Zastanowcie sie wszyscy przez chwile, czemu kosmici mieliby wykonywac zwariowane manewry w lewo i prawo?


Czemu? Bo nie wiem


no wlasnie, 'obcy' nie maja powodu by zachowywac sie w ten sposob w przestrzeni, dlatego jest to opowiesc wyssana z palca


Czemu?
  • 0

#40

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

amenva - ciekawy jest fakt, ze wiesz, ze ufo nie ma zadnych powodow do takich zachowan :)
  • 0

#41

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Padło tutaj pytanie, dlaczego obcy mieliby tutaj przylatywac. Nie uważacie za prawdopodobne, że bardzo kuszącą jest możliwośc obserwacji stopniowego rozwoju obcej cywilizacji? To tak, jakbyśmy tutaj na Ziemi dostali możliwośc podglądania rozwoju hominidów na żywo. Chyba naukowcy chętnie poświęciliby temu trochę uwagi. Uważam, że w tym przypadku jest podobnie.
Tak pozatym to cieszę się, że oni nie przypominają mentalnością ludzi. My, gdybyśmy odkryli jakąś niżej rozwiniętą cywilizację,albo byśmy jej przedstawicieli wybili do nogi, albo zrobilibyśmy z nich niewolników. Tak przynajmniej wnioskuję na podstawie naszej historii.

a nie zastanawiacie sie ze tak nagle w ciagu ostniego okresu no powiedzmy 2 lat nastapil wysyp informacji o UFO

AndiDVB ma rację. W ostatnim czasie nastąpił prawdziwy wysyp ofcjalnych oświadczeń na temat UFO. Ciekawym tylko, czy to jest przygotowywanie nas na coś więcej (na co mam nadzieję), czy to poprostu oznacza, że rządy przestają uznawa to za temat tabu (co wydaje mi sie niestety dużo bardziej prawdopodobne). Tak czy inaczej jest to, moim zdaniem, tendencja jak najbardziej pozytywna.
  • 0

#42

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

My, gdybyśmy odkryli jakąś niżej rozwiniętą cywilizację,albo byśmy jej przedstawicieli wybili do nogi, albo zrobilibyśmy z nich niewolników. Tak przynajmniej wnioskuję na podstawie naszej historii.

Możesz sie z tym niezgodzić, możesz temu przeczyć. Ale właśnie taki sposób zachowania umożliwił przetrwanie Homo Sapiens. To sie nazywa instynkt samozachowawczy. Ludzie sie rodza checia podboju i dominacji nad wszystkimi. Nawet jesli mialoby to byc powiedzmy "tylko" dominacja technologiczna.
  • 0

#43

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ostatnim czasie nastąpił prawdziwy wysyp ofcjalnych oświadczeń na temat UFO.

No właśnie. Na temat UFO, a nie na temat obcych cywilizacji odwiedzających Ziemię ;->
  • 0



#44

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobra, ale generalnie teoria UFO = obcy jest teorią dominującą. Sądzę, że gdyby to była jakaś broń USA to w tym momencie już by się rząd jakoś ustosunkował. Za dużo oficjalnych potwierdzeń. Ale naturalnie mogę się mylic i byc może władze USA mają zamiar poprostu dalej mydlic nam oczy. Kto to wie? Dlatego zaufajmy astronautom. :D
  • 0

#45

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a może rządy ujawniają info na temat UFO bo się wydało że są one budowane i konstruawane przez LUDZI i nie ma sensu tego dalej ukrywać :) ? w końcu np. Niemcy mieli już coś w rodzaju UFO w czasie wojny, teraz postęp jest na pewno znacznie większy, ale może wojsko woli mieć jakiegoś asa w rękawie w razie wojny?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych