Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znany astronauta potwierdza: Obcy są tutaj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#16

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

inside swoimi argumentami raczej nikogo nie przekonasz, My swoimi argumentami tez Ciebie nie przekonamy co do mozliwego istnienia obcych cywilizacji (inteligentnych)

Nie musisz mnie przekonywac do istnienia cywilizacji pozaziemskih. Bo ja to uznaje za fakt :P . Za to nie uznaje "faktu" ze oni sobie tak czesto przybywaja na te ziemie. Mnie to smierdzi humanocentryzmem i ludzkim poczuciem bycia pempkiem swiata. Poprostu wychodze z zalozenia ze cywilizacja zdolna do szybkih podrozy miedzy gwiezdnych, takim zadupie galaktyki jak ziemia wogole by sie nie przejmowała. No chyba ze oni traktuja nas tak my traktujemy mrowki. Jak sie rozdepcze to sie nic nie stanie [;.

po 3 elektrograwitacja jest zjawiskiem realnym, tylko niezrozumianym. - tak mówił mi mój były profesor od fizyki.

Jest chyba pewna roznica miedzy elektrograwitacja a ANTYgrawitacja (;.
Ja przez słowo grawitacja rozumiem wytworzenie siły przeciwnej to grawitacji. Problem w tym, ze do końca nawet nie wiadomo czy jest ta grawitacja, poza paroma faktami typu ze wytwarzaja ja wszystkie ciała, zalezy od masy ciała, i jest jednym z najslabszych odziaływań, które jednak ma potencjalnie najwiecej możliwosci (;.
  • 0

#17

Rigel.
  • Postów: 94
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam parę zastrzeżeń do tego artykułu.
1.

W przybliżeniu prom kosmiczny miał około 190 żeglarskich mil wysokości (ang. 190 Nautical miles high)

To chyba chodzi o wysokość, na jakiej znajdował się prom? 190 Mm to ok. 352 km. Mniej więcej się zgadza, bo perygeum orbity STS-80 to 318 km, a apogeum - 372 km.

Dysk został dostrzeżony niespodziewane, ukazał się znikąd, latając przez chmury i wykonując niewyobrażalne manewry z prawa na lewo

Najwyższe chmury tworzą się zwykle na wysokości 12-13 km. Czyli 340 km niżej niż znajdował się wtedy prom. Wypatrzeć obiekt o średnicy nie większej niż 50 m (150 stóp) z odległości 340 km to rzeczywiście niezły wyczyn! I jeszcze ktoś był w stanie określić, że

Zewnetrzna obręcz dysku zdawała sie kręcić odwrotnie do ruchów wskazówek zegara

:o


2.

Dr. Musgrave odszedł po tym locie z NASA.

To oczywiście sugestia, że jego odejście miało związek z tą obserwacją? Że zmuszano go do zachowania tajemnicy czy coś w tym guście, a on nie chciał się na to zgodzić? A może prawda jest o wiele bardziej prozaiczna? Story Musgrave odbył 6 lotów kosmicznych na pokładzie wahadłowców. W mmencie odejścia z NASA miał 62 lata. Na co mógłby jeszcze liczyć pozostając tam nadal? A może po prostu NASA wysłało go na zasłużoną emeryturę? A cała ta historia to próba bycia ciągle w centrum uwagi?
  • 0

#18

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rigel może troszke źle przetlumaczylem ; ) pare słow i zdań było dla mnie niezrozumiałych przytocze oryginalny text

1. A large disc shaped object appeared below the Columbia. The shuttle was approximately, 190 Nautical miles high.

The disc was first observed to miraculously appear from out of nowhere, flying through the clouds below and progressing from right to left as the astronauts stared in utter amazement.

2. Dr. Musgrave stated he attempted to communicate with ET life forms during each of his six missions. He actually asked them to take him with them. Now that's an astronaut with a lot of courage. Dr. Musgrave retired after this flight from NASA.


pzdrawiam ; ) po 2 robiłem to w pospiechu hehe nie wiedziałemże temacik sie ładnie przyjmie, wtedy bym dłuzej posiedział nad tłumaczeniem, pzdr
  • 0

#19

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja pierdziu, kosmici istnieją na prawdę, przydałby się jakiś materiał filmowy!
  • 0

#20

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ogólnie chyba jest wporządku proszę zajrzeć do źródła jak są jakieś niejasności w kazdym razie chodzi raczej o jego osobe i to co widział + twierdzi że obcy są prawdziwi, na tym sławy nie robi się raczej... gdyż to i tak nie leci w mediach praktycznie ...
  • 0

#21

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żal, żal , i jeszcze raz żal.
Po co, wchodzicie na to forum, i odgrywacie wielkich "Guru" którzy "znają się na rzeczy" ,
( w rzeczywistości nic nie wiedząc) i z góry wszystko "FAKE".
Zastanówcie się nad tym, po co tu jesteście?
Przecież nawet nikt was nie lubi.
Przynajmniej niektórych.

Wracając do tematu :

Przeraża mnie myśl, że coś tak wielkiego mogło śmigać po naszym niebie.
I przeraża to, że mogliby ( o ile są ) nas zmiażdżyć dosłownie , kiedy by tylko chcieli.
Ale coś ich na razie zatrzymuję. Co (?). Może Bóg?
  • 0

#22

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żal, żal , i jeszcze raz żal.
Po co, wchodzicie na to forum, i odgrywacie wielkich "Guru" którzy "znają się na rzeczy" ,
( w rzeczywistości nic nie wiedząc) i z góry wszystko "FAKE".
Zastanówcie się nad tym, po co tu jesteście?
Przecież nawet nikt was nie lubi.
Przynajmniej niektórych.

Jeśmy po to aby poddawać w watpliwosci wszystkie te opowiscie nie slepo w nie wierzyc -;-.
  • 0

#23

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siemka

a nie zastanawiacie sie ze tak nagle w ciagu ostniego okresu no powiedzmy 2 lat nastapil wysyp informacji o UFO

i to z kregu nie nawiedzonych tylko kompetentnych ludzi!!

cos za duzo i jakos tak nagle biorac pod uwage ostatnie 50 lat oklamywania o UFO

ostatnie 2 lata:

1.Meksyk i obserwacja w podczerwienii oficjalne stanowisko wojska meksykanskiego
2. Francja udostepnia swoje zasoby
3. Watykan sie wypowiada o UFO
4.Piloci robia konferencjie o UFO
5.NASA wszczyna sledzwo w sprawie upadku UFO w latach 50 tych
6.Teraz Astronauta wyskuje z takimi informacjami
  • 0

#24

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż poprostu temat stał się modny. W czasach zimnej wojny ludzie sie bali ze im na leb spadnie bomba termojądrowa. Zimna zwojna sie skończyła, to teraz ludzie sie martwia ze ich kosmici zaatakuja -;-.
  • 0

#25

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za to nie uznaje "faktu" ze oni sobie tak czesto przybywaja na te ziemie. Mnie to smierdzi humanocentryzmem i ludzkim poczuciem bycia pempkiem swiata.


A czy ziemskie sondy nie przebywają ciągle na orbitach innych planet np. marsa? ;)


A tak wogóle to witam wszystkich bo to mój pierwszy post :papapa:
  • 0

#26

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za to nie uznaje "faktu" ze oni sobie tak czesto przybywaja na te ziemie. Mnie to smierdzi humanocentryzmem i ludzkim poczuciem bycia pempkiem swiata.


A czy ziemskie sondy nie przebywają ciągle na orbitach innych planet np. marsa? ;)


A tak wogóle to witam wszystkich bo to mój pierwszy post :papapa:

Ano przebywają. Tylko co to ma do tego ze ludzie szukaja na sile teorii ze sa narodem wybranym bo ich obcy odwiedzaja ?>
  • 0

#27

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może dlatego, że to jest obiekt pozaziemski? xD
dobrze by było, gdyby tekst był poparty filmami


Cóż z tego jak teraz nawet filmy są tak idealnie dopracowane że trudno jest rozpoznać prawdę od fikcji
  • 0

#28

Jacol_92.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam mam mieszane uczucia bo troche niescislości jest ale nie rozumiem czemu Inside uczepiles sie spodkow!!! Przeciez jakbys kazal dziecku narysowac samolot to wiekszosc dzieci narysowalo by tak samo ( podaje za przyklad dzieci bo one nie maja pojecia o samolotach ,tak jak i my o pojazdach obcej cywilizacji ), zreszta nie kazdy opis mowi ze byl to spodek. A i jeszcze jedno sadze ze obcy moga po prostu prowadzic na nas badania tak jak my prowadzimy na zwierzetach!! Nie chce sie wymadrzac ale to moje zdanie bo tak naprawde to nigdy nie wiadomo jaka jest prawda
  • 0

#29

Cha0s.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szanataż Nukrealny vs. Ufo

A mi po nocach się śni, że jestem Lucyferem... :o
  • 0

#30

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I juz wiem, ze to fake jest.

Zastanowcie sie wszyscy przez chwile, czemu kosmici mieliby wykonywac zwariowane manewry w lewo i prawo?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych