Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarabeusz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a moze nie zlo tylko symbolizuje ich nadejscie? wcale nie kojarzac tego ze zlem?
  • 0

#17

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skarabeusz - poświętnik czczony, zool. duży, czarny, żywiący się nawozem chrząszcz, występujący w krajach basenu M. Śródziemnego, uważany w staroż. Egipcie za symbol nieśmiertelności; konwencjonalne wyobrażenie tego chrząszcza w kamieniu a. glince (zazw. z napisem na stronie spodniej, symbolizującym boga-słońce) używane było w staroż. Egipcie szeroko jako amulet, ornament, symbol zmartwychwstania.
  • 0



#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wiec jak mozna rozumiec ten przekaz?
  • 0

#19

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Być może należy go odczytać jako zapowiedź wielkich zmian? Odrodzenie ludzkości? Jej zmartwychwstanie?
  • 0



#20

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#21

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No, trudno doszukiwać się jakiegoś znaczenia, bo to tylko spekulacje i raczej nigdy nie dowiemy się, jaki był tego przekaz. Ale krąg bardzo ładny :smile:
  • 0

#22

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może należy go odczytać jako zapowiedź wielkich zmian? Odrodzenie ludzkości? Jej zmartwychwstanie?


to ludzkość wymarła żeby musiała teraz zmarwychwstać?? wg. mnie ludzkość ma się dobrze i tak pozostanie przez najlbliższe kilka dziesiąt lat
  • 0

#23

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

co rozumies przez "ma się dobrze"? jak dla mnie to poziom społecznego zepsucia sięga niebotycznego poziomu, więc nie wiem czy mamy się aż tak dobrze...
  • 0



#24

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to ludzkość wymarła żeby musiała teraz zmarwychwstać?? wg. mnie ludzkość ma się dobrze i tak pozostanie przez najlbliższe kilka dziesiąt lat

Najwidoczniej nie doprecyzowałem pytania - powinno brzmieć:
Być może należy go odczytać jako zapowiedź wielkich zmian? Odrodzenie ludzkości? Jej duchowe zmartwychwstanie?
Bo wiedz, że akutalnie ludzkość wcale nie ma się tak dobrze. Zatraceni w wyścigu szczurów, konsumpcyjnym chaosie w towarzystwie widma wojen...Szczerze powiedziawszy w stosunku do ludzi prezentujących taką postawę czuję skrajny nihilizm.
  • 0



#25

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli skarabeusz oznacza niesmiertelnosc, i trzyma kule ktora moze byc nasza planeta to oznacza ze Nasza Planeta jest niesmiertelna (?)
  • 0

#26

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=' date='Apr 25 2006, 05:37 AM' post='18492']
Chodzi o to, że są tacy, którzy pod dozą inspiracji ORYGINALNYMI kręgami tworzą swoje ...
Niech mi ci circle makers powiedzą skąd czerpali inspiracje ? Od tak sobie kiedyś siedzieli przy piwku i "Oooo może zrobimy kręgi?".
Później pokażesz taką rzecz komuś i on ci uwierzy , że kręgi (100%) robią ludzie ...



:lol :lol

ludziom czasem wpadają do głowy wręcz zadziwiające pomysły , być może właśnie tak było .... :mrgreen: ,
ale ok ,choć nie wierzę w Ufo , kosmitów i tym podobne , to jednak trudno jest mi uwierzyć ,że sami ludzie byliby na tyle ..... zdolni (?) do zrobienia w zbożu tak skąpliowanych piktógramów składających się z tak wielu elementów ,w ciągu zaledwie jednej nocy (?) i z taką precyzją i dokładnością , może to nie istoty pozaziemskie ,być może coś innego ,ale na pewno nie ludzie , w każdym razie nie tylko .... :hmm:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych