Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne i nieznane kształty NOL'i


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Te zdjęcia zwłaszcza z początku tematu są niezłe. Ale jestem ciekawy dnia w którym się dowiemy co to takiego jest :o
Co do ostatniego zdjęcia nie sądze aby to był samolot... ale dla pewności trzeba by było dokładnie poszukać dokumentacji tego zdjęcia.
Ale z drugiej strony to ewidentny i nieudolny fake! bo kto zrobił by zdjęcie chmurom i na dodatek w taką pogodę.
  • 0

#47

lukiszlak.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te zdjęcie mi wygląda na jakiegoś ptaka :P
  • 0

#48

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

na zdjeciu prawie na bank jest bsl..na innych tez widac podobienstwo do bezpilotowcow,nawet do UCAV..reszta no coz..nad goscianka smiec na wietrze..a inne cholera wie.. x|
  • 0

#49

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest bazant albo kuropatwa na tym zdjeciu. one tak lataja!
  • 0

#50

Brambor.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten obiekt zmieniający kształty, to moin zdaniem jakiś kosmiczny śmieć spalający się w atmosferze.
  • 0

#51

spoko11.
  • Postów: 78
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak na mój gust to niektóre są prawdziwe jak to fioletowe jak rzucony dysk z plasteliny to na 100% prawdziwe i te jakby długie z tymi trujkątami na końcach to w 50% może być ale ja widziałem tylko gromade kuli na niebie (srebrnych) na polu byłem i nagle jakby wyparowały! po prostu nie ma!!!
  • 0

#52

Deviss.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe zdjęcia. Szczególnie ten "kij". Może to jakiś pojazd rządowy?
  • 0

#53

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Nie wydaje się wam, jakby to była kula rtęci, która faluje?
Tylko, że jakim sposobem może ona latać?

Dołączona grafika

z kolei to mi znowu przypomina wybuch pocisku przeciwlotniczego (coś w rodzaju zapory)
  • 0



#54

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

cichy45 to dolne zdjęcie to raczej efekt wybuchu pocisku typu bee-hive.,kula rtęci nie może latać ale jeśli przez nią płynie prąd o duzym natężeniu to zaczyna ujawniać swoje oblicze.

 

co do zdjęć z tym podłużnym ufo/nolem to moga być na 100% organizmy żywe nieznanego pochdozenia,możliwe że z innego wymiaru,skoro te organizmy  szybko się poruszają i nie są widoczne dla ludzkich oczu może są widzialne w innym spektrum fal elektromagnetycznych,oko ludzkie jest fatalnej jakości i widzimy tylko skromny skrawek pasma tzw światło widzialne.opcja druga to  wojskowy projekt który poszedł w złą stronę i coś się wydostało.

 

nie każdy obiekt  podejrzewany o bycie  statkiem ufo to rzeczywiście to,może też być właśnie forma organiczna o której mało wiemy (o ufo dużo wiemy jest duzo zdjęć,nagrać,relacji światków a o tych organicznych tworach nie ma zbytnio nic poza skrawkiem informacjo o obiektach typu rods)

 

załóżmy że  te istoty są w spektrum fal ultrafioletu/podczerwieni albo fal radiowych,pytanie jest  takie - jak skutecznie obserwować te obiekty skoro ludzkie oko ich nie wyłapuje - kamera termowizyjna dała by coś lub noktowizor? jeśli te organizmy mają "silnik" to czym on jest i co go napędza,czym te organizmy mogłyby się posilać o ile one potrzebują jedzenia/wody [może potrzebują czegoś innego?]


Użytkownik Anunnaki edytował ten post 19.07.2017 - 23:51

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych