Skocz do zawartości


Zdjęcie

Raport T.I.C.C.A. dotyczący piktogramów w 2005 roku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

w meksyku ludzie reaguja na to zjawisko zupelnie inaczej niz w innych panstwach...tam sie o tym mowi i nie unika tego tematu
  • 0

#17

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piktogramy to naprawdę ciekawostka. Wierzę że są pochodzenia nienaturalnego. Czym moga być? Tródno powiedzieć-może rzeczywiście manifestacja obcych form inteligentnych,kto wie.
Szkoda że duża część to podróbki które zafałszowują przekaz-bo myślę że jednak coś oznaczają. być może po pełnym skatalogowaniu w komputerze moża byłoby coś rozszyfrować. Niewiem. A byc może jednak one nic nie znaczą? Można snuć setki teorii mniej lub bardziej prawdopodobnych. Z drógiej strony pojęcie prawdopodobne i mozliwe , nieprawdopodobne i niemozliwe lub wręcz śmieszne to względna sprawa. Nie można porównywać wg ziemskich kategorii wszystkiego co pozaziemskie, inny tok rozumowania, inne system wartości, gigantyczna wiedza o wszechświecie praktyczna a nasza malutka i teoretyczna. Być może np oznaczają miejsca gdzie powiedzmy będa lądować w celu ujawnienia się? Kiedyś mi chodziło po głowie iż może w ten sposób oznaczane są miejsca gdzie znajdują się pod ziemią jakieś zanczące dla ludzkości artefakty?

ps. wyczuwam jakąś ironię w porównaniu miedzy mną a ktosiufem? ;) ?? jak by co walić na priva
  • 0

#18

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, ze częstotliwośc malejąca pojawianych się poktogramów ma proste wytłumacznie. Im wiecej kontroli jest (monitoring, czuwania) tym mniej jest tych robionyh przez ludzi a więcej tych kosmicznych. To uważam za dobre zjawisko. A swoją drogę to może czas już przejść stopień wyżej i prócz piktogramów niech się zaczną jakieś inne rzeczy manifestować?
Ja osobiście czekam z niecierpliwością na oficjalny kontak z obca cywilizacją :) Jesli odwołają się do naszych wierzeń to pewnie będą to Wolkanie :P
  • 0

#19

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm ... jeśli już to od mojego michciu91 ... też tego nie rozumiem ... ;)

A kolega koVaal to hmm, nie wiem czemu nie podał wieku ale chyba nieco jest adekwatny do odp. Trudno mi się ustosunkować do tego ... ziemskie grafitti? Wątpię, szczerze wątpię. Heh, nie mają co robić i nam wzorki w zbożu robią? ;)

16. Teraz podał. A teoria o ziemskim grafitti jest na pewno bardziej prawdopodobna niż chociażby ta o tym, że w 2012 przylecą kosmici i ocalą nas przed przebiegunowaniem.
  • 0

#20

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A teoria o ziemskim grafitti jest na pewno bardziej prawdopodobna niż chociażby ta o tym, że w 2012 przylecą kosmici i ocalą nas przed przebiegunowaniem.

podaj choć jeden logiczny argument..
  • 0



#21

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie są niebezpieczni, dążą do samozniszczenia(zatrucie środowiska, wojny itp...) po co ktoś z zewnątrz chciałby ich ratować, zamiast przeczekać kataklizm i osiedlić się/rozpocząć wydobycie minerałów, metali czy czegoś innego?
  • 0

#22

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hmm.. czy wszyscy ludzie tacy są? czy wszyscy gonią za wszelką cenę za pieniędzmi i władzą? nie! i właśnie tej niewielkiej grupie ludzi warto pomagać...
  • 0



#23

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgodzę się, ale dodam, że tych ludzi jest coraz mniej.
  • 0

#24

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a ja bym powiedzial ze coraz wiecej
  • 0



#25 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Traper...hmm..idzie w jedna strone jak i w druga...taki jest moj punkt widzenia...Bo nawet mozna zaobserwowac ze naprawde jest coraz wiecej materialistow i tych co chca luksusow...nawet te durne dziewuszyska...juz tak chca isc na latwizne ze szukaja sobie pustakow z kasa i nie patrza na to czy malzenstwo bedzie udane, czy tez nie.Kasa na pierwszym miejscu.to jest taki przyklad jeden z wielu ;-)
  • 0

#26

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgodzę się. To zaczyna być coraz częstsze, ale to działa też w drugą stronę, znaczy my, chłopaki/mężczyźni też nie jesteśmy aniołami.
  • 0

#27 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

koval...moje odczucia i obserwacje sa inne troche...coraz wiecej chlopakow zaczyna doceniac te normalne dziwczyny a nie te wyfiokowane i puste...kiedys dziewczeta nie byly nawet tak wulgarne i ordynarne no i zobacz co sie porobilo...
  • 0

#28

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

o czym wy gadacie ???

muhad nie mozna powiedziec ze coraz wiecej facetow zaczyna doceniac normalne dziewczyny, bo jak sie spojrzy to tych facetow jest malo, a jak sie patrzy na te wszystkie drechy, czy miesniakow czy kto tam jeszcze jest. teraz dla wiekszosci dziewczyn wazna jest kasa i tyle ja na szczescie trafilem na takie dziewczyny dla ktorych liczy sie chlopak a nie kasa
  • 0



#29

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

liczba sie zmniejsza bo niema odpowiedzi :papapa: kto by pisał listy nie dostajac odpowiedzi ;<
  • 0

#30 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no drechy to zabawny widok...najbardziej bawi mnie gdy widze 14 latka ktory goli glowe i chodzi juz w dresach...skad on taki przyklad czerpie...czesto sie zastanawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych