Skocz do zawartości


Zdjęcie

Raport T.I.C.C.A. dotyczący piktogramów w 2005 roku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Grupa badawcza The International Crop Circle Archive opublikowała raport dotyczący zjawiska kręgów w zbożu,tal zwanych piktogramów. Z raportu wynika, iż najwięcej zbożowych formacji zaobserwowano w Anglii (gdzie doliczono się 79 piktogramów). Na drugim miejscu uplasowały się Niemcy (33), na kolejnych miejscach uplasowały się Włochy (26 kręgów). Polska, podobnie jak Stany Zjednoczone, doliczyła się 18 piktogramów.

W raporcie wyróżnia się Szwajcarię. W ciągu całego 2005 roku wykryto tam 14 formacji zbożowych (dane na 4.01.2006), zdecydowanie więcej, niż dotąd. Szwajcarska grupa badawcza KORE'S uważa jednak, że przynajmniej część z nich to fałszywki.

Zupełnie inaczej było w Kanadzie - tu w 2005 roku zanotowano obserwacje zaledwie pięciu kręgów, podczas gdy w 2004 roku doniesiono łącznie o szesnastu.

Ogólnie liczba odkrytych kręgów zbożowych zmalalała w stosunku do poprzednich lat i wyniosła 236 (w 2003 roku doliczono się 251 formacji). Praktycznie rzecz biorąc, od roku 1999 liczba obserwacji kręgów zbożowych maleje. Co jest tego przyczyną? Jest to prawdopodobnie kolejna zagadka nie pozwalająca badaczom na spokojny sen...

Opracował: Ivellios, http://www.paranormalium.pl
  • 0



#2

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

może zmniejszająca sie liczba kręgów jest formą odliczania do czegoś?
  • 0



#3

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

AAAACHHH!!!! ODLICZANIA DO ATAKU!!! OGLĄDALIŚCIE "ZNAKI"??? TO NIE BYŁ FILM!!! TO BYŁA PRZEPOWIEDNIA!!! PRZEPOWIEDNIA KOŃCA ŚWIAAATA!!!!! <lol>

Tak serio to myślę, że z tymi kręgami to tak jak z naszym ziemskim graffitti(czy jak to się pisze). Nastolatkowie kosmitów przylatują i robią sobie takie coś dla zabawy, albo dla szpanu, bo taka jest moda. A że jest ich coraz mniej.... Albo im się znudziło, albo cóż... moda przemija. pozdro.
  • 0

#4

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak serio to myślę, że z tymi kręgami to tak jak z naszym ziemskim graffitti(czy jak to się pisze). Nastolatkowie kosmitów przylatują i robią sobie takie coś dla zabawy, albo dla szpanu, bo taka jest moda. A że jest ich coraz mniej.... Albo im się znudziło, albo cóż... moda przemija. pozdro.


Nie no czegoś takiego jeszcze nie słyszałem :lol : Fakt jest ich coraz mniej bo zimą tak czasami bywa, że nie ma żniwa :rotfl: A co do szpanu, jak żyje już 20 lat to jeszcze czegoś takiego nie słyszałem nawet od małych dzieci :gicior: :rotfl: :rotfl: Nie no masakra normalnie co za poziom :rotfl:
  • 0

#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

buehuehuahuahuaa...brak mi slwo na dwa posty wyzej :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

#6

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a moze te liczby to procent osob ktore przezyja w tym kraju kataklizm :P
  • 0



#7

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wam się chyba nudzi... :|
Gość, jak nie masz nic do powiedzenia, to po jakiego #%!@$!*@%!(@^&^% się w ogóle odzywasz?
  • 0



#8

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

widać że właśnie po

#%!@$!*@%!(@^&^%

:P
zresztą... coś mi mówi nick koVaal
  • 0



#9 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ktosiuf? :rotfl:
  • 0

#10

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, bo [you:7219ca9306] :P
(żartuję ;) )

Wypadałoby już skończyć z tymi offtopami, nie uważacie?
  • 0



#11

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ivellios co chcesz od mojego nicka co? :mad: A tak w ogóle koVaal to nie ja heh. Co do tych kręgów to wydaje mi się że kosmici stracili nadzieje już że odczytamy to co w nich zapisali i przestają powoli je tworzyć.
  • 0

#12

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A. Przestaja tworzyc bo to co mieli do powiedzenia juz zawarli w kregach
B. Przestaja tworzyc bo zdali sobie sprawe, ze nie zrozumielismy przekazu (poza pewnymi wyjatkami) jako calosci
C. Przestaja tworzyc bo kregi ochronne (znakowanie) zostaly juz rozmieszczone na swiecie
  • 0



#13

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm ... jeśli już to od mojego michciu91 ... też tego nie rozumiem ... ;)

A kolega koVaal to hmm, nie wiem czemu nie podał wieku ale chyba nieco jest adekwatny do odp. Trudno mi się ustosunkować do tego ... ziemskie grafitti? Wątpię, szczerze wątpię. Heh, nie mają co robić i nam wzorki w zbożu robią? ;)
  • 0

#14 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

gdy Oni zauwazyli ze ludzie podchodza w taki sposob do kregow to napewno nie beda juz tego robic...
  • 0

#15

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wstawiłem odpowiedni kod, zamiast niego widzisz swój nick.

O żesz, sie nabralem :rotfl:

A wracajac do kregow: czy zmniejszanie sie ich ilosci nie jest wprost proporcjonalne do zwiekszania sie obserwacji nol-i? (szczegolnie meksyk). Bo moze kosmici przechodza do bardziej bezposrednich form manifestacji swojej obecnosci?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych