Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słyszę myśli... czy mam schizofrenię?;)


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16

Drusilla.
  • Postów: 85
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez tak mam. Leże w łóżku po ciężkim dniu i przed zaśnieciem słyszę czyjeś glosy, znajomych lub nie, ktore zazwyczaj po prostu przelatują obok (W sensie metaforycznym). Myśle, ze to mózg w jakiś sposób sie odpreża i wycisza.
  • 0

#17

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Google -> hipnagogie
  • 0

#18

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poproś kogoś bliskiego i poćwiczcie telepatię.
Jeden raz jak ty będziesz nadawcą myśli a ta osoba odbiorcą.
Następnie odwróćcie role.

Oczywiście może zdarzyć się że osoba którą poprosisz nie będzie miała w tym kierunku uzdolnień, ale nie jesteś przecież na pustyni.

Dobrze jest sprawdzić każdą ewentualność.
Umiemy " odczytać" nastrój drugiej osoby dlaczego mamy nie umieć ułyszeć myśli.
Przecież telepatia istnieje.
Każdy posiada narzędzia.
Można je doskonalić :) .
  • -1



#19

sojer.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam to moze ja przedstawie swoje doznania, od kilku tygodni slysze glosy, nie moge tego nazwac problemem, dlatego iz czasem mi to pomaga, i nie raz bym czegos zapomnial, gdyby nie ten glos... Jestem szczesliwy, opanowany, i prawie wogole sie nie denerwuje, chcialbym dodac ze od pewnego czasu zaczalem medytowac, zrobilem to wlasnie przez to, ze slyszalem glosy i myslalem ze mam jakis talent :D i chcialem go rozwijac, a raz koledze w pracy wyczytalem jedno slowo z mysli, ktore mnie opisywalo, bylo to brzydkie slowo wiec go nie napisze, nie mylilem sie napewno bo mu to powiedzialem, ze nie jestem ta osoba a on zrobil takie duze oczy i zmienil temat.... Czy to przypadek?? Napisze jeszcze ze nie pracuje z ta osoba, (on na innej hali) znam ja tylko z widzenia i rozmawiamy sobie po prostu jak kumple, nie przebywam z nim na dworze, wiec go dobrze nie znam.
Jeszcze jedno, czesto slysze osobe ktora kocham jak mnie wola ''Paweł'' albo jak cos chce mi po prostu przekazac. Tylko czasem nie rozumiem dokladnie tych slow, w sensie nie wyraznie slysze te slowa....
Napiszcie co o tym sadzicie, Pozdrawiam Paweł :)
  • 0

#20

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Droga OluTo ze slyszysz glosy rpzed zasnieciem jest czyms zupelnie normalnym. Nazywa sie to "omamy hipnagogiczne" i należy do grupy drobnych nieprawidłowości psychicznych występujących u ludzi zdrowych. Tak jak np. stany senności, rozkojarzenie myślenia, myślenie magiczne, złudzenia fizjologiczne itp.. To ze ktos kaszle nie znaczy ze ma gruzlice.
Nie masz sie wiec czym ekscytowac i uwazac sie za kogos wyjatkowego, gdyz jest to zupelnie naturalne. A te pseudoglosy nibymysli to zupelny przypadek albo przeslyszenie.
Pozdrawiam.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych