Skocz do zawartości


Złoty pierścionek zniekształcił się na naszych oczach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Abzium

Gość_Abzium.
  • Tematów: 0

Napisano

Na początek chciałam się przywitać i powiedzieć, że jeśli to zły dział to przepraszam :P To forum czytam od dawna, lecz nigdy nie pisałam żadnych tematów. Nigdy w moim życiu nie zdarzyło się nic paranormalnego, aż do dziś.

Ok 20.30 usłyszałam zdziwienie moich rodziców, więc poszłam sprawdzić co się stało. Okazało się, że złoty pierścionek mojej mamy z okrągłego kształtu zdeformował się na jakieś pokrzywione jajo! Jest to pierścionek, który mój tata 12 lat temu podarował mojej mamie z okazji 6 rocznicy ślubu. Moja mama nagle poczuła ściskanie w palcu i szybko zdjęła pierścionek w obawie, że może go zgubić albo coś. Na ich oczach w kilka sekund pierścionek się wykrzywił. Dodam, że jest on prawdziwy, nie jakaś pierwsza lepsza podróbka. Mój tata próbował go wykrzywić swoją siłą, żeby sprawdzić czy to możliwe, że stało się tak po prostu pod wpływem ściśnięcia lub czegoś :P Ja też próbowałam. I nic z tego, pierścionek nawet nie drgnął. Jest bardzo twardy. Po prostu ot tak, się skrzywił. Nie wiem jak to możliwe.

Moi rodzice zastanawiali sie czy ktoś czasem nie ma rocznicy śmierci, mama dzwoniła do babci czy nic się nie stało u niej. I nic. Najbliższa rocznica jaka przypada to rocznica zaręczyn moich rodziców, która jest 19 listopada.

Może po prostu pierścionek chciał zasugerować, że czas na wymianę na nowy? :P :o

Znacie jakiś powód dlaczego mogło się stać?

Mam fotki, które zrobiłam jakieś pół godziny temu:
http://img135.images...ionek015qh3.jpg
http://img409.images...ionek017nh5.jpg
http://img409.images...ionek017nh5.jpg

#2

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm..
To tak jakby "ktoś lub coś" był przeciwny temu związkowi.

Może zawistna koleżanka mamy nasłała kiedyś nieświadomie na nią demona?

#3

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To on wygiety w ogole jest ?! bo nie wyglada

#4

Flix.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie kolejna głupia prowokacja. Na zdjęciach ten pierścionek wygląda normalnie....

To forum czytam od dawna, lecz nigdy nie pisałam żadnych tematów.

Dołączył: Wczoraj, 21:04


Hmmmmm 8)

#5

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie trzeba się rejestrować żeby czytać.

#6

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szczerze? Na 99% to co opowiedzialas jest zmyslone. ten pierscionek na zdjeciach wg mnie wyglada calkiem normalnie



#7

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda jajowato.
To fakt.
To że, ktoś lub coś jest przeciwne związkowi wątpię.
Bardziej możliwe jest to, że ktoś z rodziny ma paranormalne zdolności , i o tym nie wie.
Może ktoś zrobił to nie świadomie?

#8

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie no taki cienki pierścionek ( nie mówie, że brzydki czy coś ;) ) i nie możecie go zgiąć?? Hmm może czas się wybrać na siłownie :)



#9

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fascynujące!! Najlepiej zgłoś to do organizacji która się tym zajmuje, nazywają się " Pogromcy zginających się pierścionków"...

#10 Gość_Abzium

Gość_Abzium.
  • Tematów: 0

Napisano

Eh.. Wiedziałam, że reakcja niektórych będzie 'To jest prowokacja' :| Tak jak judas666 napisał, nie trzeba się rejestrować żeby czytać, ale cóż... Myślcie co chcecie. A poza tym miałam tu kiedyś konto.
Uwierzylibyście mi bardziej gdybym miała 100 albo 200 postów więcej? Nigdy nic nie pisałam, bo bałam się reakcji właśnie takiej jak teraz. Po co coś pisać skoro inni będą uważać że to bujda. To już chyba lepiej siedzieć cicho no nie?

Wiem, że na tych zdjęciach wygląda na trochę mniej skrzywionego niż gdyby wziąć do ręki, ale naprawdę trudno zrobić zdjęcie w 'całej okazałości'. Na wszystkich zdjęciach światło się od niego odbija, a poza tym wczoraj pisałam to i robiłam fotki na szybko.

Hmm... Wątpie, żeby ktoś był przeciwny temu związkowi, chyba że rodzice mnie o czymś nie poinformowali :P Możliwe, że ktoś nieświadomie to zrobił. Może sąsiadka, której ostatnio mama nie poczęstowała kolacją :mrgreen:
Pytałam już o czym myślała wtedy, itepe i tede. Mówiłam też że możliwe że sama to zrobiła siłą woli (choć niespecjalnie). Ale niestety moi rodzice nie wierzą w możliwości umysłu. Wolą wierzyć, że to ktoś z zaświatów chciał o sobie przypomnieć.

:)

Haha. Jeśli macie w domu jakiś podobny pierścionek, to spróbujcie go zgiąć. Heh... A poza tym co wy myślicie, że nawet jakby moja mama była supersilna, to by chciała go sobie specjalnie zniszczyć? ...

#11

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie słuchaj ich, zawsze się wyszydzają z prawdziwych historii ;PPP
Ja ci wierzę, tylko zastanawiam się kto to mógł zrobić, a przede wszystkim w jakim celu ?

#12

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no i poza tym wybrałbym się na jakieś warsztaty "migawka przysłona i ostrość a tryb makor we współczesnych aparatach fotograficznych. I coś bym zrobił by nauczyć się zdjęcia robić, takie zdjęcią nic nie przedstawiają, a skoro pierścionek się nie wygina dalej to poświęć 15 minut i zrób JEDNO DOBRE foto, po tych zdjęciach co najwyżej można powiedzieć że prawdziwe jest tylko to że zdjęć nie umiesz robić.

#13

I Am Legend.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh czas wybrać się do okulisty :P Ja tam od razu widzę, że jest jajowaty :P :P

#14

Mały..
  • Postów: 68
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest odrobinę zgięty. Myślę, że to jednak prowokacja. Jeżeli nie to może ktoś z rodziców ma jakieś paranormalne zdolności... Kłócili się kiedy to się stało?

#15

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stawiam na reakcje cieplna badz chemiczna. Opisz dokladniej co robila mama bezposrednio przed zdarzeniem.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych