Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pogoda sezonowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja napisałem to co jest u mnie, a więc wręcz przeciwnie, przybywa.
  • 0

#17

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aaaaaaa!!! musiałaś dawać ten temat??? x] ... jeżeli jest ktoś kto umie manipulować pogodą lub posiada jakieś inne paranormalne zdolności to jeżeli to czyta , niech sprawi nam wymarzoną zimę , please!!! czy naprawdę muszę to pisać? dlaczego choć raz świat nie zrobi mi prezentu (jak zresztą innym wielbicielom zimy)
nie wytrzymam zaraz <wali głową o ścianę> x|


Niestety z takimi zdolnościami trzeba być ostrożnym. Przecież to pogoda daje Ci żywność, możliwość dojazdu do pracy...
Mi zima jest potrzebna bo wtedy jest tak romantyczniej jak jest biało i śnieg pada :] A jutro chyba będę mieć najważniejszą w życiu chwile... wiec zobacz jaka zima jest w Rzeszowie :)
A kontrola pogody... nazwij to magią, albo przypadkiem... albo... zabawą w Boga :D
Pozdrawiam, NESS. ;}
  • 0

#18

terr.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ze względu na niemożność dokładnego zmierzenia jakiejkolwiek wartości i zachodzącego z tej przyczyny błędu iteracyjnego, prognoza pogody na więcej niż 3 dni to granie w Totka.

Ostatnio, akurat im, się ta prognoza sprawdzała :(

No i się sprawdziło. Ciekawe skąd oni mają te prognozy ?
  • 0

#19

Szpetnysz.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od Wujka Andrzeja z Wolimia... napisali na jakiej podstawie to obliczają, pewnie biorą najbardziej prawdopodobny wypadek i go strzelają do informacji publicznej, a jakże inaczej by to moglo byc ?

Nie jestem pewien ;)
  • 0

#20

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

moim zdaniem z tą pogodą jest jak z horoskopem, najlepiej mówić ogółem a potem tłumaczyć się, że była to pogoda dostosowana to miejsca innego niż nasze.
  • 0

#21

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakże trafna prognoza pogody ufff będzie gorąco!
  • 0

#22

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

:( no coz, pora emigrowac na polnoc, juz nigdy nie doczekamy sie chlodnego lata.
a tym, ktorzy sa tak ucieszeni ociepleniem raze nie wiwatowac, bo wkrotce skonczymy jak kurczak w kfc.
tylko, ze bez panierki i na zywca -.-
  • 0

#23

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To będzie trudne, bo nie stanie się tak za naszego żywota ;) Ja tam się cieszę z ocieplenia klimatu ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych