Skocz do zawartości


Zdjęcie

Modyfikacja skryptu do wersji 2.3


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
196 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum Hydepark przestanie istnieć, ale na razie trwają szczegółowe ustalenia. W chwili obecnej mamy tez kilka priorytetów tj: - shoutbox i strona portalu. Prace z pewnością będą trwały przez najbliższe tygodnie.



#17

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proponuję też zrobię czystkę z użytkownikami. Np. Zlikwidować wszystkie konta, które nie były aktywne od np. dwóch miesięcy...

Proponowałbym nieco inaczej. Usunąć nieużywane konta z zerową ilością postów jeżeli nie było na nim aktywności od ponad 2 miesięcy.
Co do kont posiadających jakieś posty dałbym dłuższy czas braku aktywności np. 6 miesięcy



#18

٢٠١٢.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale stara szata - ta czarna wroci? Blagam Eury powiedz ze tak... Ta obecna to masakra...

#19

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szkoda że nie będzie hydeparku i innych temató nie związanych z paranormalnymi, tam najwiecej czasu ja akurat spedzalem, ale trudno sie mowi ;p i tak bede uczesczal forum :)

#20

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gloxbox - mozesz pod warunkiem ze działasz pod zgodą opiekuna

Eurycide Nie wiem jak duzo transferu zuzywala poprzednia skora serwisu, ale wydaje mi ze sie stworzenie nowej lekkiej opartej w calosci o CSS - bez obrazków itp. Mogło by zniwelowac zuzycie transferu choc o kilka procent. A co do opcji ... To ja sie szczerze przyznam ze na serwis nie zaglądam, takze byłbym za jego usunięciem. Dział Hydepark takze mozna ograniczyc albo choć usunac tematy z działu ktore maja dziesiatki wejsc dziennie (min. Przyklejone - Zabawy) Usunac mozliwosc wgrania plikow na serwer - niby niewiele osob z tego korzysta ale zaoszczedzic mozna

Logos nieuzywane konta jedynie zajmuja miejsce na serwerze nie zuzywaja transferu

#21

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobrze, że hydepark przestanie istnieć - było tam najwięcej postów, a miały najmniej sensu. Skoro paranormalne to forum tematyczne, to powinniśmy utrzymać tę koncepcję, i w tak ważnej chwili właśne na tym się skupić.

Niestety, ze względu na brak magicznej 18, nie mogę wesprzeć forum, ale mam nadzieje że Eury da sobie rade :)

#22

٢٠١٢.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale stara szata - ta czarna wroci? Blagam Eury powiedz ze tak... Ta obecna to masakra...

#23

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też nie mam 18 lat, ale skromne 10 złotych wpłaciłem dzisiaj, ja od tego nie zbiednieję, ale jak się znajdzie 20 osób, które wpłacą choćby te 10 złotych, to bedziemy mieć już 200...



#24

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale stara szata - ta czarna wroci? Blagam Eury powiedz ze tak... Ta obecna to masakra...

Stara szata strasznie żarła transfer. Wystarczy wspomnieć o ważącym 70 kilobajtów logo...

Dla mnie może być nawet gołe forum z czcionką Times New Roman - byleby było i działało...



#25

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale macie problem z tą 18. Dajcie fundusze - jeśli macie i chcecie - komu innemu kto może wpłacić i po problemie. Brak 18 to akurat żadne wytłumaczenie ;)
Napiszcie na przekazie Baba Jaga al. Szuwarowa 13 oraz dane serwisu i tyle, kasa i tak dojdzie. Tak jak zrobili znajomki polityków żeby nie było można dojść kto tak naprawdę wpłacał kasę. Na wszystko jest jakieś rozwiązanie. Oczywiście nikogo NIE namawiam do jakiegokolwiek unikania przepisów ;) żeby była jasność, podałem tylko przykład jak fundatorzy różnych partii poradzili sobie z tym problemem.
Również zastanawiam się nad dotacją dla serwisu, może będzie jakiś Mikołaj 2007 ode mnie. Czas pokaże ale jest to całkiem prawdopodobne bo z serwisu nie zrezygnuję niezależnie od jego szaty graficznej.

Edit: Jeśli treść i jakość serwisu zostanie zachowana - co jest raczej oczywiste - to będzie OK

#26

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

co do szaty graficznej, nie wygląd się liczy a wnętrze ;) Byleby forum było czytelne...



#27

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o szatę graficzną, to można by ją nieco przyciemnić względem tego co jest teraz x3 Byle by nie było kontrastów! Ja i tak mam problemy ze wzrokiem, nie potrzebuję jeszcze żeby mi oczy wypalać... Tzn póki co kolory mi nie przeszkadzają, ale obawiam się iż przy dłuższym poczytaniu moje białka zmienią kolor na czerwony.

#28

Slyn.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o szatę graficzną, to można by ją nieco przyciemnić względem tego co jest teraz x3

Dokładnie poza tym poprzednio forum wyglądało bardziej klimatycznie ,a teraz wygląda jak każde forum o dowolnej treści.

#29

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Popieram, trochę przyciemnić kolory ;) . Mam pytanie : ile kosztuje wykupienie reklamy ( banner taki jak np. na górze ) i czy pieniądze idą na serwis.

#30 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie zastanawia, czy ten nadmierny transfer nie jest spowodowany przez boty?
Forum ma należyte zabezpieczenie przed tym?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych