Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy spożywanie mięsa uważacie za normalne ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
177 odpowiedzi w tym temacie

#46

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I co mamy jeść kurczaki, tylko dlatego, że są głupsze? no wybacz, ale takie kryteria są co najmniej dziwne. To tak jakby zakazać głosować osobom, które mają IQ w okolicach 70, bo przecież są głupsi i nie wiedzą dobrze na kogo głosują. :/



#47

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Każdy ma takie samo prawo do życia , ale dobrze mówisz judaszu ;) . Pozwole sobie zacytować moją Pani od biologii -
'Człowiek jest do tego stopnia głupi , że niszczy swoje miejsce zamieszkania -- Ziemię''

#48

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po prostu dla wegetarian jest nie do pomyslenia aby zjesc cos co przed chwila biegalo po lace czy gdzies tam i zaspokajalo swoje podstawowe potrzeby samo :) fakt niektore czesci miesa sa potrzebne organizmowi do prawidlowego rozwoju. Ale na samych warzywach tez bys wytrzymal :drink: :cafe:



#49

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli już trzeba spożywać zwierzęta , to chyba dobrze by było spożywać te ... mniej inteligentne , ktore nie zdają sobie sprawy co je czeka . No i oczywiście w humanitarnych warunkach .

#50

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Każdy ma takie samo prawo do życia , ale dobrze mówisz judaszu ;) . Pozwole sobie zacytować moją Pani od biologii -
'Człowiek jest do tego stopnia głupi , że niszczy swoje miejsce zamieszkania -- Ziemię''

Wedlug mnie to stawiasz czlowieka na rownym poziomie co zwierze, a to jest poprostu nonsens.



#51

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja tam nie wiem, jak widzę kotleta, to widzę kotleta, nie mam zwyczaju wyobrażać sobie, że ten kotlet przed chwilą biegał po łące :P

#52

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po prostu dla wegetarian jest nie do pomyslenia aby zjesc cos co przed chwila biegalo po lace czy gdzies tam i zaspokajalo swoje podstawowe potrzeby samo

To w takim razie ja mam sobie odmówić naturalnej potrzeby zjedzenia mięsa, tylko dlatego, że to zwierzątko biegało sobie po łące i zaspokajało własne potrzeby? Człowiek jest zwierzęciem wszystkożernym patrząc z biologicznego punktu widzenia, wiec je zarówno rośliny, jak i zwierzęta.

Każdy ma takie samo prawo do życia

Idąc tym tokiem myślenia, rośliny mają takie samo prawo do życia i nie powinny być spożywane.... nonsens.



#53

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Człowiek jest rozumny , i to tylko różni człowieka od zwierzęcia , tylko ludzie nie potrafią wykorzystać swojego daru . Przykład - świadomie niszczenie środowiska . A ludzi nie stawiam na tym samym stopniu co zwierzęta , bo się róznimy , ale życie człowieka ma taką samą wartość co zwierzęcia (nikomu nic nie narzucam , to moje wlasne zdanie ;] )

#54

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli już trzeba spożywać zwierzęta , to chyba dobrze by było spożywać te ... mniej inteligentne , ktore nie zdają sobie sprawy co je czeka .


Wątpię by jakiekolwiek zwierze hodowane w celu spożycia, zdawało sobie sprawę co je czeka.

Jeśli chodzi o mnie to jem mięso i dobrze mi z tym. To jest, jak już wspominałem, naturalna kolej rzeczy.

#55

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"przetrwają najsilniejsi kosztem słabszych"


o kurde, ale skonałem :D mózg mi cienko pracuje przez odsączanie dziś organizmu z krwi i przeczytałem:
Przetrwają najsilniejsi kotletem słabszych.

hahahah :D

#56

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trawa jest jedzona przez krówki, my jemy krówki, jesteśmy zjadani przez grzyby i bakterie i rozkładani do prostych związków organicznych, z których korzysta trawa wzrastając, która z kolei jest jedzona przez krówki... taka jest naturalna kolej rzeczy. Jeśli bóg nie chciałby, żebyśmy jedli mięso, stworzyłby nas roslinożercami, ale jako, że jesteśmy wszystko żerni, mamy naturalne prawo jeść mięso i z niego korzystamy.



#57

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja słyszałem o przypadkach owiec które płakały przed uśmierceniem ich ;] :D

#58

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no jak to powiedział któryś komik, nie pamiętam który:

And vegetarians always say how they love the enviroment. How the FU*K can they love the enviroment when they're eating all the FKIN' plants?!?!

#59

Zet.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli bóg nie chciałby, żebyśmy jedli mięso, stworzyłby nas roslinożercami, ale jako, że jesteśmy wszystko żerni, mamy naturalne prawo jeść mięso i z niego korzystamy.


Myslac w ten sposob - jezeli bog chcialby, zebysmy jedli mieso, roslo by na drzewach.

#60

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ludzi nie stawiam na tym samym stopniu co zwierzęta , bo się róznimy , ale życie człowieka ma taką samą wartość co zwierzęcia (nikomu nic nie narzucam , to moje wlasne zdanie ;] )


Na moje to jednak stawiasz na tym samym poziomie.
Idac dalej Twoim tokiem myslenia.. Skoro twierdzisz, ze zycie czlowieka ma taka sama wartosc co zwierzecia, to uwazasz, ze Twoje zycie jest tyle samo warte co np. zwyklego szczura? Ja siebie az tak nisko nie cenie.


Myslac w ten sposob - jezeli bog chcialby, zebysmy jedli mieso, roslo by na drzewach.


Teraz to sie naprawde usmialem ;) Wedlug mnie nominacja do Zlotej Maliny jak nic




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych