Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alien face


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

#46

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przedstaw dowody, a nie rób sobie z nas jaj.
  • 0



#47

Carlos.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja z was???
to kilka grupek kolesi robi sobie z was jaja wycgniatajac w zbozu jakies przepiękne wzorki...
poza tym stara regula glosi ze to czego tacy kolesie jak wy przyjma bez dowodow, dowodami nie mozna obalic..wiec nie przekonam cie do niczego zadnymi dowodami, bo ty i tak wiesz swoje
  • 0

#48

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Carlos stonuj troche z wypowiedzi
  • 0



#49

HrX.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Strzeżcie się posiadaczy (okazicieli) FAŁSZYWYCH (obłudnych) prezentów i ich ZŁAMANYCH OBIETNIC. Dużo BÓLU (cierpienia, męk), ale wciąż czas. WIERZCIE.. Tam gdzieś jest DOBRO (cnota, szczęście). My przeciwstawiamy się OSZUSTWOM (ułudzie). Przewód (przekaz) KOŃCOWY."

"Czy to do ciebie trafia? Na czerwonym świetle rządowa mafia przez ulice miasta mknie. Wszyscy patrzą jakby pierwszy raz zobaczyli k****y te"

IMHO ten tekst nie ostrzega nas przed "szaraczkami". Ten tekst bardziej wygląda mi na kierowany OD nich. "Strzeżcie się posiadaczy (okazicieli) FAŁSZYWYCH (obłudnych) prezentów i ich ZŁAMANYCH OBIETNIC" - no kto nam tyle obiecuje, po czym nie dotrzymuje słowa? Fałszywe prezenty? Brzmi znajomo. Wytłumaczy to fragment piosenki, który przytoczyłem powyżej. To może ostrzegać nas przed nami samymi!

"Dużo BÓLU (cierpienia, męk), ale wciąż czas" - popatrzcie na to, co dzieje się na świecie. Irak, walki Izraela z Palestyńczykami, okrutne wojny domowe w Afryce. To może być ten ból, o którym tu mowa. Ktoś, kto stworzył ten przekaz sugeruje jednak, że mamy czas na opanowanie się.

"WIERZCIE.. Tam gdzieś jest DOBRO (cnota, szczęście)" - "Tam gdzieś" odbieram jako aluzję do autora przekazu; jego rasy; obszaru, który zamieszkuje. Ponoć po przejściu do 4 gęstości ma zapanować era miłości i harmonii. Może więc stworzyły to istoty, które już tę przemianę przeszły?

"My przeciwstawiamy się OSZUSTWOM (ułudzie)" - nawiązując do tego, co wcześniej napisałem: odbieram to jako wyraz poparcia, który zmobilizuje nas do walki z tymi, którzy sprawiają, iż świat powoli zmierza ku samozagładzie.
  • 0

#50

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o i mamy spokój na pare dni z tym agresorem :P dzięki Przemo :drink: może chlopeczka
czekgoś nauczy :-D
sam piktuś jest świetny ,przekaz tajemniczy ,ale powoli poznajemy o czym miał nas informować ;-) mam nadzieje że w tym roku powstanie ładniejszy w chibulton ;-)
  • 0

#51

Piłsudczyk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

więc co do tematu to uważam, że ten "krąg w zborzu" jest autorstwa ludzi, gdyż zastanawiające jest to, że zakodowali PO ANGIELSKU tę wiadomość, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że zielone ludziki mówią po angielsku :-/
  • 0

#52

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... a jakoś nie chce mi się wierzyć, że zielone ludziki mówią po angielsku :-/  


I tu lezy cały problem ... bo tak sobie większość wyobraża Obce Cywilizacje (zielone ludziki). Problem w tym , że to nie jest koniec wyliczanki ...

Co do języka ...im wystarczy telepatia ;)

I gdybym był na ich miejscu też użyłbym tego samego języka :
a) miejsce powstania
B) najbardziej popularny język na globie
  • 0



#53

sceptyk.
  • Postów: 129
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

u tu bym sie ie zgodził na jbardziej rozpowszechnionym jesykiem jest hiszpański i jego pochodne
  • 0

#54

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proponuję wrócić do tematu i skończyć dyskusję o tym, który to język jest najbardziej rozpowszechniony...
  • 0



#55

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak mozna o tym dyskutowac? fenomen... tych co to zrobili :)
brakuje tylko blanta temu alienowi i ciekawego tekstu :)) )
  • 0

#56

berniaki.
  • Postów: 91
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Robi wrażenie ten krąg zbożowy :-D ,ale podchodze sceptycznie co do tego kto go stworzył,nie wydaje mi się żeby "maczały palce" w tym obce cywilizacje
  • 0

#57

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli chodzi o język to raczej stawiał bym na kraje azjatyckie (przecież ich jest najwięcej), ale tu chodzi o najbardziej "cywilizowany" "inteligentny"wysoko rozwiniętych krajów język ;-)
dlatego angielski są już nowe poiktogramy z tego roku ;-) czekam na angielskie :P
  • 0

#58

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O.o przeciez w tym temace nawet bylo mowione - ze wyslano system jedynek i zer w kosmos, w raz z kodem binarnym ... wiec oni po pewnym czasie wyslali nam wiadomosc, nie? tak jak odpowiedzieli na wiadomosc 'demostracje' rowniez w systemie binarnym... a tworza to w zborzu dlatego ze np. mamy za slaba technologie...wiec moze ludzkość czesc piktogramow powinna odczytywać wlasnie tak??
  • 0

#59

childrenofbodom.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widzialem ostatnio na discovery ze ludzie odbierali fale radiowe, z kosmosu, z zapisanym kodem w systemie binarnym
  • 0

#60

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak 1 raz zobaczyłem ten piktogram byłem 100% przekonany, że zrobili go ludzie. Jakiś dowód może i śmieszny:
1. Twarz kosmity - typowe wyobrażenie każdego człowieka

Jeśli zostawiają wiadomość teoretycznie zapisaną w piktogramie to dlaczego ukazują siebie tylko na tym jednym? Jest tyle piktogramów a tylko na tym jednym jest ich wizerunek?
Jak dla mnie dziwne... Raczej robota ludzi.

Cały przekaz jest oczywisty poza prezentem...
p.S
Czy jest jakaś instytucja która może zaświadczyć że ten piktogram na 100% jest prawdziwy?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych