Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alien face


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
273 odpowiedzi w tym temacie

#241

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najbardzije podejrzane - piktogram w jezyku angielskim.

Czemu od razu zakladac ze to kosmici ?
Czemu nie np ludzi za pomocą jakiejś "przedziwnej" maszyny - czy jesli ktos mowi ze zrobil to czlowiek, to inny sobie wyobraza ze za pomoca rąk czy ugniatania ?

Dziwna sprawa - najbardziej jednak nurtuje mnie czemu po angielsku ...
  • 0

#242

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najbardziej jednak nurtuje mnie czemu po angielsku


bo to zrobili ludzie, prawdopodobnie najlepsi z najlepszych w swoim fachu
  • 0

#243

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

najbardzije podejrzane - piktogram w jezyku angielskim.

Czemu od razu zakladac ze to kosmici ?
Czemu nie np ludzi za pomocą jakiejś "przedziwnej" maszyny - czy jesli ktos mowi ze zrobil to czlowiek, to inny sobie wyobraza ze za pomoca rąk czy ugniatania ?

Dziwna sprawa - najbardziej jednak nurtuje mnie czemu po angielsku ...


przecież piszemy że mamy wątpliwości co do prawdziwości tego piktogramu.

Jeśli chodzi o ten J. Angielski to przecież Szaraki mogą go znać, mogą nawet umieć gadać po mongolsku,
w końcu to wysoko rozwinięta cywilizacja.

Jeśli ufole istnieją, to na pewno odwiedzają naszą planetę od tysiącleci, i na pewno zdołaliby nauczyć się tego angola...
Możliwe że są tak mądrzy że nauka języka zajmuje im 5 minut :mrgreen:

/mnie bardziej od angielskiego nurtuje ta "fotka" szaraka -czy normalnie szaraki dodają do swoich piktogramowych dzieł swoje "fotki"?

A może nasza planeta to dla nich "internet" a pola na naszej planecie to "strony internetowe"
i np. te pole to "nasza-klasa" na której jakiś ufol dał swoją fotkę, a ten szyfr to jego opis :D :D :D

to by było dobre ;)
  • 2



#244

Hyster.
  • Postów: 27
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś powiedzial, ze najwiekszym dowodem na to, ze inteligentne pozaziemskie cywilizacje istnieja, jest to, ze sie z nami nie kontaktuja.

Wiadomosc po angielsku? W kodzie binarnym moze zapisac wszystko, a zapisali akurat napis w ludzkim jezyku... Dla mnie to ludzkie dzielo xP
  • 0

#245

bialy.
  • Postów: 73
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kto nie jesteśmy gotowi? Jeśli nie teraz to kiedy?
Może poczekajmy aż się sami pozabijamy.
Wg mnie nawet gdyby był dziesięć razy większy i
z ostrzeżeniem w trzech językach to ludzie by i tak olali przekaz.
Ludzkie zapatrzenie w mamonę nie ma granic.
Chcemy zmienić świat na lepsze..ale najpierw musimy zmienić
samych siebie i się zjednoczyć.A kiedy ludzie się jednoczą i czują wiekszą więź z drugim człowiekiem?
Tylko w najgorszych katastrofach.



To, że my chcemy zmienić świat nic nam nie da :) ludzie, którzy władają państwami, mają pod swoim władaniem miliony ludzi nie dbają o to :) im jest dobrze na Ziemi, bo mają wszystko co im się tylko zapragnie. Przyjmuję, że w kosmosie Obcy są właśnie takimi władcami, ale sami dla siebie, mogą sobie podróżować super szybkimi statkami, być może żyją po 1000 lat, i czego chcieć więcej ? Przy czym darzą siebie ogromnym szacunkiem. "Skoro mam wszystko, po co mam odbierać innym coś, co mnie nie wzbogaci" (Na Ziemi to nie przejdzie)

Wszyscy są równi. Być może możliwość podróży po całym świecie daje im szczęście, czują wolność, swobodę, docierają do tak przepięknych miejsc w krańcach wszechświata, że im więcej niczego nie potrzeba, bo kto nie chciałby być odkrywcą :) Być może chcą się dzielić szczęściem ze wszystkimi cywilizacjami na świecie, niestety z nami tylko poprzez "słowa" "znaki" :)
  • 0

#246

Komoduz.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak to ludzie byli tymi artystami, dlaczego wogole nie napisali tego przekazu literami po angielsku, przeciez chciali zeby wszyscy to widzieli, no chyba ze ma problem z kaligrafia
  • 0

#247

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

FAKE!

Przecież ten piktogram jest nawet na stronce circlemakers :mrgreen:
Ehh... 17 stron gadania i spierania się bez sensu. A teraz mam pytanie- co na to tak zawzięcie broniący
"nieziemskości" tego piktogramu powie olivier axel? :lol
  • 0

#248

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomosc po angielsku? W kodzie binarnym moze zapisac wszystko, a zapisali akurat napis w ludzkim jezyku... Dla mnie to ludzkie dzielo xP


Mało tego, wiadomość była zapisana w standardzie ASCII :rotfl:
  • 0

#249

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwna sprawa - najbardziej jednak nurtuje mnie czemu po angielsku ...

może dlatego że zrobiony w Anglii, a może dlatego że język angielski przyjęty jest jako międzynarodowy...jeśli to robili ludzie to powinni przewidzieć że w Polsce będzie paru sceptyków, którzy nie uwierzą, ponieważ treść jest zbyt czytelna i powinni ten "kod " zrobić bez większego ładu, żeby wyglądało to na szaraków...na miejscu "autorów" piktogramu, po niektórych powyższych wpisach zmieniłbym hobby, albo szukał innej planety... ;]
  • 0



#250

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesamowita robota. Naprawdę podziwiam tych ludzi za taka finezje. Świetne, sztuka najwyższych lotów.
  • 0

#251

Miranda.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, że odświeżam tak stary temat ale jedno mnie nurtuje...
Zauważyliście po prawej stronie kosmity takie trzy jakby gwiazdy... Zastanawia mnie co to może być i co oznaczać...

Nieważne przez kogo piktogram jest stworzony. Jedno jest pewne. Robi wrażenie.

Pozdrawiam
  • 0

#252

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Te gwiazdy to przedstawienie Pasa Oriona:
http://pl.wikipedia....wiki/Pas_Oriona

A tutaj "rekonstrukcja" piktogramu:
http://www.martinkei...es/alien1b.html
  • 0

#253

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam to moj pierwszy post wiec siemka :)

Otoz po przeczytaniu calego tematu nie wiem juz czy jestem zazenowany czy mam sie smiac czy plakac no nie wiem.. Wiekszosc tutaj udaje inteligentnych ale niestety no.. nie wychodzi. Patrzac na poziom argumentacji to powyzej iq70 polowa sie nie wybija ale dobra, lecimy

1. - Dlaczego w j. angielskim ?

Bo wbrew bzdurom ktorzy tutaj wypisuja angielski JEST najpopularniejszym jezykiem swiata, NIE HISZPANSKI. WSZEDZIE na swiecie ludzie ucza sie ANGIELSKIEGO a nie hiszpanskiego wiec skonczcie gadac glupoty naprawde bo to ze kraje z jezykiem urzedowym jako hiszpanski maja nawieksza liczbe ludnosci nic nie znaczy. Ludzi znajacych angielski w mniejszym czy wiekszym stopniu jest z 70-80% swiatowej populacji. KONIEC TEMATU.

2. - Dlaczego w binarnym ?

BO MATEMATYKA TO JEZYK UNIWERSALNY i najprostszy dla inteligentnych form zycia jaki mozna sobie wyobrazic. Kazda w miare rozwinieta cywilizacja odczyta kod binarny nie tylko my bo widze ze niektorzy mysla ze UFO by na to nie wpadlo. No tak, przelecieli lata swietlne bez problemu a ne znali by kodu binrnero a juz tymbardziej angielskiego skoro tyle czasu nas obserwuja. KONIEC TEMATU.

3. Ktos tam namazal, ze cropcircles sie przyznalo i wrzucilo na swoja stronke ten piktogram

No super, i to znaczy ze oni go stworzyli :D? Wiec ja tez sie moge przyznac i zgarnac tantiemy i gratulacje za wspaniala robote! MYslcie troche ..
Oni do wszystkiego sie juz przyznaja tacy sie stali zuchwali szkoda ze dowodow zadnych na to nie ma. Poza tym precyzja i niesamowite wykonanie swiadczy o tym, ze mozliwosci zrobienia tego na deseczce jest po protu smieszna.

4. Obcy wyglada.. jak szarak - to napewno fake!

No blagam Was kolejny durny argument. Moze po prostu to prawda ze tak wygladaja i tyle, mieli sie ukazac jako słonie??!!

No ja po przeczytaniu Twojego postu też nie wiem czy jestem …. hmm

Dołączona grafika
Dołączona grafika

edycja: ultimate
  • 0

#254

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Otoz po przeczytaniu calego tematu nie wiem juz czy jestem zazenowany czy mam sie smiac czy plakac no nie wiem.. Wiekszosc tutaj udaje inteligentnych ale niestety no.. nie wychodzi. Patrzac na poziom argumentacji to powyzej iq70 polowa sie nie wybija ale dobra, lecimy

No, proszę. W końcu znalazł się tutaj jakiś inteligentny człowiek, który odświeża temat sprzed ponad 3 lat, chcąc jedynie powielić odpowiedzi, które miały już miejsce!...

Bo wbrew bzdurom ktorzy tutaj wypisuja angielski JEST najpopularniejszym jezykiem swiata, NIE HISZPANSKI. WSZEDZIE na swiecie ludzie ucza sie ANGIELSKIEGO a nie hiszpanskiego wiec skonczcie gadac glupoty naprawde bo to ze kraje z jezykiem urzedowym jako hiszpanski maja nawieksza liczbe ludnosci nic nie znaczy. Ludzi znajacych angielski w mniejszym czy wiekszym stopniu jest z 70-80% swiatowej populacji. KONIEC TEMATU.

Do czwartej strony użytkownicy rozwodzili się głównie na ten temat - Ty jedynie powieliłeś odpowiedź do której wspólnie doszli. A teraz nieco inna kwestia - owszem, język angielski jest jednym z najbardziej znanych języków na świecie. A gdyby podobny "twór" pojawił się na terenie Naszego kraju, w Naszym języku, jak potraktowałbyś całą sprawę?

BO MATEMATYKA TO JEZYK UNIWERSALNY i najprostszy dla inteligentnych form zycia jaki mozna sobie wyobrazic. Kazda w miare rozwinieta cywilizacja odczyta kod binarny nie tylko my bo widze ze niektorzy mysla ze UFO by na to nie wpadlo. No tak, przelecieli lata swietlne bez problemu a ne znali by kodu binrnero a juz tymbardziej angielskiego skoro tyle czasu nas obserwuja. KONIEC TEMATU.

Gdyby znali język angielski na dostatecznie wysokim poziomie, nie pojawiłoby się tak wiele błędów w zapisie. A może to człowiek jest zbyt tępą istotą by zrozumieć informację, która de facto została mu przekazana w jego języku? Po co informacja, której nie potrafimy odszyfrować w prawidłowy sposób?

No super, i to znaczy ze oni go stworzyli :D? Wiec ja tez sie moge przyznac i zgarnac tantiemy i gratulacje za wspaniala robote! MYslcie troche ..
Oni do wszystkiego sie juz przyznaja tacy sie stali zuchwali szkoda ze dowodow zadnych na to nie ma. Poza tym precyzja i niesamowite wykonanie swiadczy o tym, ze mozliwosci zrobienia tego na deseczce jest po protu smieszna.

Oczywiście, przyjacielu - bo takich piktogramów nie jest w stanie stworzyć człowiek. Przecież proces ich powstawania wykracza poza granice ludzkiego pojmowania. Jeżeli tak myślisz, to prawdopodobnie należysz do tej części użytkowników, którzy "nie wybijają się ponad" IQ 70 - cały czas tworzymy zdecydowanie ciekawsze twory, a wspomniana Wielka Brytania jest w tej kwestii niezaprzeczalnym mistrzem - póki co.

No blagam Was kolejny durny argument. Moze po prostu to prawda ze tak wygladaja i tyle, mieli sie ukazac jako słonie??!!

No proszę, kolejny durny argument. A może - o ile istnieją i Nas odwiedzają - z powstaniem tego dzieła, szaraczki nie miały nic wspólnego i jest to jedynie ludzkie wyobrażenie przedstawiciela obcej cywilizacji?
  • 0



#255

Vayneard.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę film na temat tego piktogramu.

 

 

( Jest to odpowiedź na wysłaną w wszechświat wiadomość, polecam obejrzeć. )


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych