Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okrutny sen...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedy cień stanie przed Tobą by cię zabić postaraj się nie lękać tylko obdarz napastnika miłością.

A jak nie zadziała to skop mu tyłek.
Ale najważniejsze - postaraj się nie bać, cokolwiek to jest to twój strach dodaje temu mocy.

może za każdym razem to jest LD?

Jakby to było LD to raczej byś o tym wiedział...




Aha, skoro śni ci się to tak często to zapewne w tych snach zdajesz sobie sprawę z tego ze to już kiedyś widziałeś. Spróbuj to jakoś wykorzystać. Najlepiej abyś w takim śnie nie dość ,że przypomniał sobie ,że to już przeżyłeś to jeszcze to ,że to co widziałeś ostatnio było snem - to jedna z najprostszych dróg do LD jednakże jeżeli jest to dla ciebie za trudne możesz wykorzystać swoją wiedzę na temat tego co się za chwilę wydarzy i przykładowo zawczasu uzbroić się (pozbieraj wszystkie przedmioty wokół siebie które mogą posłużyć za broń) i przygotować do walki.



#17 Gość_focusdaro2

Gość_focusdaro2.
  • Tematów: 0

Napisano

sluchajcie jaki mam koszmar ! sni mi sie za kazdym razem kiedy n****y klade sie spac i zaczyna sie kac,Mianowicie znajduje na ulicy 10 zl i ide kupic 2 belty. Pozniej niose te belty , nisoe , niose i tak k***a niose , az sie poytakm i lece w p***u i lece i lece i lece i jep k***a ! belty sie rozbijaja ;( i sie w tedy podnsoze z lozka


Edit [11.11.2007]: +.....
Regulamin pkt 7.2 W obrębie serwisu nie wolno używać wulgaryzmów. Przyznano ostrzeżenie i zakaz możliwości wypowiadania się na forum na okres 7 dni.


#18

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Shwizard mam dla ciebie dobrą radę. Kiedy odczuwasz strach przed wrogiem to zrób znak krzyża machając rękami i mów "W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen".

Kiedy zakonnica była opętana zrobiła znak krzyża i demon natychmiast uciekł.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych