Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 13 głosy

van Helsing J.: Ręce precz od tej książki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#31

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście książka uwagi warta ale czy wszystkie informacje w niej zawarte należy uznać za prawdziwe? Tzw. Tajemnica pustej ziemi chociażby moim zdaniem ciekawiej zostały opisane w "Niewyjaśnionych Tajemnicach Przeszłości" i tyle.
  • 0

#32 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Przeczytałam tę książkę ponad rok temu i chyba jedyne, czemu mogłabym dać wiare, co było zawarte w tej książce to fakt, iż gdzieś w jaskiniach przechowywani są praludzie, Atlanci, czy coś w tym stylu, aczkolwiek raczej martwi, nie żywi.
W książce tej autor opowiada o tym, jak do jednej z takich jaskiń weszła grupa chińskich żołnierzy. Po chwili wybiegli z grymasami na twarzy i kilka chwil później wszyscy umarli. Czy jest to fakt, jest o tym jakiś reportaż na portalu informacyjnym, czy coś?
  • 1

#33 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ta książka nie ma na celu udowadnianie czegokolwiek. Również czytałem ją i autor jako potwierdzenie swoich słów odsyła do innym źródeł i autorów. On podjął się tylko zebrania wszystkiego w logiczną całość.
  • 0

#34

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ksiazka napisana w calkiem ciekawy sposob, sporo faktow, jednak malo dowodow. W wielu przypadkach musimy dac wiare slowom autora, nie opierajac sie na innych zrodlach. Zupelnie jak fragment o naukowcu, ktory ma maszynke do wytwarzania energii, zyjac sobie w srodku lasu i unikajac wyslannikow koncernow energetycznych, ktorym nie na reke jest istnienie tego wynalazku.
Nawet przy opisaniu tego w sposob mistrzowski, nie wiem jak wiarygodnie, nie wiemy czy to tylko wymysl wyobrazni Helsinga, czy cos wiecej. Czesto stajemy przed tym dylematem czytajac te ksiazke.
Mimo wszystko, polecam, nawet w ramach ciekawostki. Bo lepsze to niz "Zmierzch"... -,-
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych