Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 13 głosy

van Helsing J.: Ręce precz od tej książki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jan Van Helsing "Ręce precz od tej książki"

Dołączona grafika

Zastanawiacie się, dlaczego nie powinniście brać tej książki do rąk. Czy to jedynie przemyślany chwyt reklamowy? Otóż nie! Z powodu prezentowanych treści zakazane zostały już dwie książki autorstwa Jana van Helsinga, którego niemieckie mass media zaliczyły do grupy "autorów niebezpiecznych", przed którymi należy społeczeństwo chronić. Zamiarem Jana van Helsinga było wstrząśnięcie Waszym światopoglądem, stąd rada: Ręce precz od tej książki! Musicie, drodzy Czytelnicy, liczyć się z tym, że po przeczytaniu tej książki nie będziecie mogli żyć tak, jak żyliście do tej pory. Być może aż do dzisiejszego dnia myśleliście: "Nikt mi o tym nie powiedział, skąd więc mogłem o tym wiedzieć?!" Być może dziś jeszcze myślicie, że sami nie jesteście w stanie niczego zmienić.. Dzięki tej książce zrozumiecie, że jest zupełnie inaczej!

Jeżeli należycie do osób, które nie interesują się tajemnicami, które nigdy nie pragnęły wewnętrznej harmonii i bogactwa, nie dążyły do sukcesu i osiągnięcia pełni zdrowia, powinniście posłuchać rady i trzymać ręce precz od tej książki! Jeżeli jednak dostrzegacie problemy otaczającej nas rzeczywistości i chcecie poznać tajemnice tak pieczołowicie skrywane przed światłem dziennym, to książka właśnie dla Was! Pamiętajcie jednak, że zostaliście ostrzeżeni! Jan van Helsing wprowadzi Was w świat rzeczy i zdarzeń, dzięki którym będziecie w stanie odnaleźć uśpioną w Was ogromną siłę! Nie zapominajcie jednak, że na każdym, kto dysponuje taką siłą, spoczywa ogromna odpowiedzialność! Macie zatem wybór: Czy nadal chcecie wieść dotychczasowe życie, czy czujecie, że nadszedł czas, aby samodzielnie kształtować swój los.



Fragment
Fragment

Użytkownik +..... edytował ten post 13.05.2008 - 21:32

  • 0



#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ocena tej książki nie jest łatwa. Mimo to oceniłem ją na 5/5 z uwagi na jedną z nielicznych książek, która porusza tak szerokie spektrum tematów. W książce znajdziemy informacje o zamachach z 9/11, lądowaniu na Księżycu, skarbach niedostępnych zwykłym śmiertelnikom, iluminatach, templariuszach, o tych, którzy rządzą światem, o życiu po śmierci, świecie astralnym, poznamy tajemnice umysłu człowieka i jego niezwykłych zdolności. Kto raz zagłębi się w lekturę nie będzie mógł się oderwać. Wadą może być nieco pobieżne traktowanie kolejnych omawianych problemów, ale z uwagi na tak szeroki zakres jaki obejmuje książka jest to nieuniknione, a zapewniam, z pewnością dowiecie się wielu nowych i ciekawych rzeczy, tylko czy jesteście gotowi aby poznać prawdę?
  • 0



#3

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napewno ją kupie w księgarni. Popatrzyłem troche po internecie itp. na jej temat, widzialem komentarze innych na jej temat. Musi być ciekawa :) Faktycznie musi poruszac wiele tematów, doczytalem ze nawet o tym dlaczego amerykanska flaga trzepotala na ksiezycu skoro tam nie ma wiatru. Mysle ze warto ją przeczytac.
  • 0

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja osobiście dzięki tej książce poznałem kulturę i cywilizację Sumeru (m.in. powiązania Sumeru z Biblią) - temat, który w ogóle mnie nie interesował, ale jak już o tym przeczytałem to ... :D ... przeczytałem wszystko co wpadło mi w ręcę na temat tej cywilizacji ;)
  • 0



#5

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tej ksiazce najbardziej mnie zafascynowal rozdzial poswiecony prawom kosmicznym i potedze ludzkiego umyslu. To niewiarygodne, ze nasze zycie podlega pewnym prawom i jesli wierzyc slowom autora, zostaje zaprojektowane jeszcze przed naszymi narodzinami przez nasza dusze w oparciu o poprzednie zycie, abysmy mogli doswiadczyc na sobie skutkow naszego postepowania w poprzednim zyciu, tego dobrego lub zlego. Zgodnie z prawem co posiejesz, to zbierzesz.
  • 0



#6

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo dobra ksiazka, niesamowicie wciąga. Jedna z moich ulubionych.
  • 0



#7

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Autor zaprezentowal ciekawe przyklady nt. teori spiskowych, powstania czlowieka, dzieci indygo i rozny inny ciekawych rzeczy, popartych intrygujacymi dowodami. Ksiazka wymaga od nas myslenia, nieschematycznego. Wciaga niesamowicie(przeczytalem 120 stron pierwszego dnia). Jednak w czesc rzeczy w niej zawartych nie wierze, jak pusta ziemia. Ogromny plus za pokazanie Boga nie tak jak my go widzimy (my katolicy) jednak w obiektywny sposob, wszystko wiedzacy i milosierny byt. Ponadto ksiazka zawiera wiele ilustraci, ktore pomagaja w rozumieniu niektorych poruszonych problemow. Polecam wszystkim :)

Użytkownik crc edytował ten post 03.03.2008 - 23:52

  • 0

#8

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Autor przedstawił różne ciekawe teorie, ale to tylko teorie lub jego wymysły.
  • -1

#9

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie ją czytam, powiem tyle, że bardzo wciąga;]
i szczerze mówiąc jest sporo rzeczy o których ciężko sie dowiedzieć na jakiś forach;p;p
  • 0

#10

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nowy temat dla Rydzyka ale książka dośc oryginalna i ciekawa, dużo w niej teorii
  • 0

#11

xalulax.
  • Postów: 33
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem w trakcie czytania tej książki i nie mogę sie od niej oderwać. Autor opisuje takie rzeczy, że przez moment czułam jakbym czytała przygodową książkę science-fiction :lol3:
Ale zupełnie zmieniła moje spojrzenie na świat :)
Polecam
  • 0

#12 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Pozycja warta uwagi, napewno łatwiej by się rozmawiało ze sceptykami gdyby ją przeczytali.
Niestety wiele ważnych kwestii autor przemilcza, np kwestię gadów które na Atlantydzie zabawiały się w najlepsze wdrażając program hybrydyzacji ludzi...
Tak czy inaczej - dobry prezent dla rodziców, teściów czy księdza od religii:)
  • 0

#13

SmugglerFan.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chętnie bym kupił tą książkę, bo wygląda mi to na taki drukowany odpowiednik Zeitgeista - a tego właśnie szukam, ale niestety... mama mi nie pozwala... :o
  • 0

#14

xalulax.
  • Postów: 33
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja ma e-booka jeśli chcesz mogę Ci przesłać, bo książka naprawdę warta uwagi ;)
  • 0

#15

SmugglerFan.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja ściągnąłem tą książkę (PDF), ale coś chyba niepełną, bo ma 150 stron, a z tego co czytałem ma powyżej 300 stron.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych