Skocz do zawartości


Zdjęcie

Notatka N. F. Twininga do przedstawicieli Pentagonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tajne pismo generała Nathana Twininga, kierownika służb technicznych, do generała komendanta sił powietrznych w Pentagonie, potwierdzające istnienie latających talerzy.

Treść dokumentu :


SECRET

Comanding General
Army Air Force
Washington 25, D.C.
ATTENTION: Bring General George Schulgen
AC/AS-2

1. Z zapotrzebowania AC/AS-2 został zaprezentowany raport, który zawiera opinie na temat tak zwanych ‘latających talerzy’. Ta opinia jest na podstawie zakończonego raportu AC/AS-2 i została przeanalizowana przez zespół T-2 i przez Laboratorium Lotnictwa, Dywizji inżynierów T-3. Opinia to została przedstawiona na konferencji pomiędzy personelem z Instytutu Technologii Powietrznej, inteligencji T-2, biura, szefa Dywizji Inżynieryjnej, laboratoriów Dywizji Inżynierii T-3.

2. Opinia głosi iż :

a.) Fenomen ten jest uznawany za rzecz realną , nie fikcję.
b.) Są obiekty kształtem przypominające dyski, posiadające wszelakie rozmiary.
c.) Jest możliwość iż niektóre z tych zjawisk są spowodowane przez zjawiska naturalne , takie jak meteoryty.
d.) Zarejestrowane charakterystyki tych obiektów takie jak : kształt, manewrowość , niektóre z tych obiektów mogą być sterowane manualnie, automatycznie lub ręcznie.
e.) Opisy i charakterystyki obiektów:

SECRET

1.) Metaliczna , lub jasno odbłyskowa poświata z zewnątrz.
2.) Brak smugi kondensacyjnej.
3.) Kształt koła lub elipsy, płaski na dnie wypukły u góry.
4.) Rożne raporty potwierdzają występowanie tych obiektów lecących w szyku – od 3 do 9 obiektów.
5.) Bezgłośność w czasie poruszania się.

f.) Jest możliwe iż przedstawiciele Stanów Zjednoczonych prowadza wszelakie badanie tych obiektów w celu skonstruowania własnego pojazdu tego typu.
g.) Inne dane:

1.) Sądzi się iż te obiekty pochodzą spoza naszego świata – i są nam nieznane pod każdym względem.
2.) Są szczątki, które wskazują na pochodzenie pozaziemskie tych obiektów.

SECRET

Dowództwo Baz Lotniczych ma śledzenie tego zjawiska za priorytet.
W oczekiwaniu na konkretniejsze informacje AMC będzie kontynuować badanie tego zjawiska/fenomenu.

N.F. Twining
Lieutenant general, U.S.A
Commanding

U-39552


Na tą chwilę nie zdołałem dotrzeć do oryginalnej formy dokumentu (mam ją zeskanowaną w jednej z książek ufologicznych) i tłumaczenia dokonałem na podstawie skanów z książki. Anglojęzyczne dane co do treści owej notatki można sprawdzić poprzez strony, które przedstawiają owy dokument tylko w formie pisemnej (bez zdjęć) : http://project1947.c...n/appndx-r.html

Postaram się zrobić zdjęcia skanów owej notatki. Gdy to uczynię zostaną one dodane do tego materiału.
  • 0



#2

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie sposob nie wierzyc w ufo przy takich dowodach
  • 0

#3

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wystarczy obejrzeć konferencje Jaime'go Maussana i zgromadzony w nich materiał. Wtedy już żadne tajne pisma czy notatki nie są potrzebne.
  • 0



#4

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wystarczy obejrzeć konferencje Jaime'go Maussana i zgromadzony w nich materiał. Wtedy już żadne tajne pisma czy notatki nie są potrzebne.


Nie są potrzebne do czego ? Szczerze mówiąc większość tego co zobaczyłem mnie nie przekonało do niczego, ale tylko rozbawiło jak te zdjęcia kosmitów i nagranie chłopaków co odbijali piłkę. Jedyne realne dowody, które ten Pan miał na swoim laptopie to zdjęcia znaków na polach oraz kilka nagrań.

Użytkownik SandFox edytował ten post 16.03.2012 - 15:41

  • 0

#5

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie te UFO, jeśli na prawdę można je zobaczyć na niebie, jest po prostu eksperymentalnym pojazdem produkowanym przez techników z jakiegoś bogatszego kraju (to by tłumaczyło, dla czego tak często są spotykane nad USA). Taka opcja jest nawet wiarygodna, tylko ciekawy jest brak smug, i tego, że nie jest to jeszcze powszechnie używane. Ale może właśnie system mający zrobić z nich pojazdy niewykrywalne, a i sam ich kształt, powoduje to, że takie spodki są okropnie drogie.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych