Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nie są nasze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

restart.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i kto im w to uwierzy
nie prowadzą zadnych badań akurat
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

i kto im w to uwierzy
nie prowadzą zadnych badań akurat


Tu nie oto chodzi... chodzi tutaj o to, iż w tamtych latach (1947) zjawisko UFO dopiero... jakby to ująć... rozkwitało na terenie USA (Roswell etc.) i owy dokument ma informować, iż to co wtedy latało nad ich głowami (UFO) nie było ich dziełem. Teraz to już inna bajka (czyt. sporo lat minęło) i USA zdążyło już pracować nad czymś podobnym - korzystając z "rozbitych oryginałów", oczywiście jako źródła wszelkiej inspiracji :P
  • 0



#18

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a myslicie ze powiedza wam FBI i inne rzadowe dziadostwa prawde? ;] jakby tak kazdemu mowili/pisali prawde to swiat bylby w chaosie bo by sie dowiedzieli duzo strasznych rzeczy co nie? :)
  • 0

#19

NeoN FUzz.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to ja powiem w ten sposób...

Od dawna, ludzie mówią że UFO, to tajne projekty wojskowe.

Jeżeli są one tajne, to wojsko nie przyzna się, że je prowadzi.

Jeśli osoba wypowiadająca się w liście przyznała by słuszność podejrzeń dyrektora FBI, akta nie zostały by 'odtajnione'...

Możliwa jest również ewentualność, że jest to feik.

Korospondencja mogła nigdy nie zostać nawiązana.

If (aby uniknąć powtórzeń xDD ) jest to rzeczywiście sprawa wojska, to śmiem twierdzić, że list mógł zostać napisany bardzo krótko, przed oficjalną datą jego odtajnienia.

Dla przykładu - mógł nie zostać napisany w 1947, ale w 2007, tylko w celu odparcia podejżeń od wojska....

Możliwe że nigdy nie został on nawet do nikogo wysłany...



Skorki za niepoprawność gramatyczną posta, ale jak pomyślę że jutro znowu do budy, po 3-dniach wolnych dla ateisty (rekolekcje xD ), to żyć nie mam siły, a co dopiero pisać...

Użytkownik NeoN FUzz edytował ten post 05.03.2008 - 22:21

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych