Skocz do zawartości


Zdjęcie

11 września 2001 r. - Spisek rządu USA, czy atak terrorystyczny ? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
796 odpowiedzi w tym temacie

#16

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Juz po pierwszym poście widzę, że będzie naprawdę ciekawie :brawo:
  • 0

#17

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Holy, doszly mnie sluchy, ze masz jakies problemy z kompletnymi materialami i zastrzezenia do regulaminu debaty 2 vs 2, mozna prosic o wyjasnienie ?
  • 0

#18

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Holy, doszly mnie sluchy, ze masz jakies problemy z kompletnymi materialami i zastrzezenia do regulaminu debaty 2 vs 2, mozna prosic o wyjasnienie ?



Hmm, nie wiem skąd cię te słuchy doszły, ale zastrzezeń jako takich nie mam.

Aczkolwiek nadal uważam, że byłoby ciekawiej gdyby było nie dwa posty od jednego teamu, ale po jednym i riposta z drugiej strony.

Nie wiem też co to znaczy "kompletne materiały".

Mam za to jedną prośbę, czy mógłbys mi powiedzieć czy i w jaki sposób mogę wklepać tu wideo, dajmy na to z youtube.

Na inne fora wklepuję z łatwością, a tu nie daję rady. Jakieś wskazówki?
  • 0

#19

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No teraz nie bede w trakcie debaty zmienial zasad ;) , poza tym sadze, ze wlasnie wiekszy burdel by sie zrobil, gdyby zrobic tak jak mowisz, bo drugi by odpowiedzial na post pierwszego, potem czas na wpis tzreciego, a czwarty bedzie chcial sie ustosunkowac do wpisu pierwszego itd. A co do wklejania filmikow z youtube, napisz do admina Eurycide, on zakladal tematy wlasnie z takimi wklejonymi filmikami, ja nie umiem :P
  • 0

#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A co do wklejania filmikow z youtube...


Kiedyś ta opcja była dostępna dla każdego (czytaj : dodawanie filmów z youtube w formie okienka). Od pewnego czasu opcja ta została wyłączona i może tego dokonać tylko Administrator - tak mi się zdaję :) Najwyżej daj nam same linki, lub jak dokonasz wpisu to poproś Admina aby zamienił owe linki na stosowne okienka... ;)
  • 0



#21

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co do wklejania filmikow z youtube, napisz do admina Eurycide, on zakladal tematy wlasnie z takimi wklejonymi filmikami, ja nie umiem :P


Aha, Dzięki :)
  • 0

#22

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Chciałabym niniejszym złożyć rezygnację z dalszego udziału w debacie z powodu hrrendalnego nieporozumienia jakim było zestawienie mnie ze snagothem.
  • 0

#23

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale to jest jakiś mocny powód do rezygnacji? Nie przerywajmy tak mocnej debaty w trakcie.
  • 0

#24

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Coś debata w miejscu stoi. Czyżby argumenty przedstawione przez zwolenników spisku były cięzkie do przebicia?
  • 0

#25

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Chciałabym niniejszym złożyć rezygnację z dalszego udziału w debacie z powodu hrrendalnego nieporozumienia jakim było zestawienie mnie ze snagothem.



gwoli sprostowania to Ty bylas zestawiona ze mna.


a co do tej rezygnacji to niestety musze powiedziec ze cieszy mnie ona... ja sam czuje sie na silach walczyc w debacie przeciwko dwom przeciwnikom co uczyni ta debate ciekawsza i nie widze owocnej wspolpracy z Holy :)

@up
nie, teraz jest moja kolej do wpisu ale niestety musialem zablokowac ją z w/w przyczyny... czekam teraz na Tiamata ktory podejmie decyzje.
  • 0

#26

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W mojej opinii ze wzgledu na to, ze wersji zwolennikow spisku rzadu USA jest chyba za 100 tysiecy to w przypadku gdyby po tej stronie walczyly dwie osoby to prawdopodobnie za chwile zaczely by wrzucac tezy wzajemnie sie wykluczajace co od razu na starcie skreslilo by ich szanse w debacie. Stad chyba lepsza i ciekawsza bylaby w tym temacie wersja 1 na 1. Mozna by bardziej rzeczowo dyskutowac o dowodach a nie tylko punktowac, co do siebie nie pasuje w wersji spiskowej.
  • 0

#27

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam sie :)

albo tak jak powiedzialem 1 vs 2... :D
  • 0

#28

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak sobie chcecie, tylko ja nie bede wybieral miedzy Aquila i mariushem, pozwole im zadecydowac kto wezmie udzial w tej debacie. A tak w ogole, uwielbiam taki BURDEL.

Coś debata w miejscu stoi. Czyżby argumenty przedstawione przez zwolenników spisku były cięzkie do przebicia?

Najpierw doczytaj zasady na jakich miala sie odbywac debata. jak mozna przebijac argumenty kogos, kto jest po tej samej stronie ? :P
  • 0

#29

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zeby nie robic wiekszego 'burdelu' to proponuje by Aquila i Mariush jak najszybciej wybrali miedzy soba osobe ktora bedzie debatowac.. a potem proponuje rozpaczac debate jeszcze raz kasujac post Holy.
  • 0

#30

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moze dwie debaty ? Snagoth vs. Aquila i Holy vs. Mariush lub odwrotnie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych