Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka - temat zbiorczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

#61

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rządzący Unią reprezentują zawsze jakiś kraj, jakiś Naród - i to o jego interesy zawsze troszczą się przede wszystkim. Skoro my nie troszczymy się sami o swój interes a liczymy na Unię wybierając nasz Parlament pod nią - to ja tu "widzę ciemność"...


Podsumowaujac wyniki wyborow:
- Polsce gratuluje znikniecia Samoobrony z parlamentu
- Polakom gratuluje krotkiej pamieci
- nosky'owi gratuluje przenikliwosci politycznej

#62

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zobaczymy jak to będzie mam nadzieje że odważą się na jakieś liberalne reformy i nie okradną tak bardzo Polski.

#63

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cisz cyżbyś uciszała snajpera dlatego, że ma inne poglądy niż ty? Oj coś pierzem kaczki czuć


Heh nie, Cisz mnie nie uciszyła (na razie przynajmniej :P ).
Ale ja nadal wierze, że KW LPR może jeszcze wejść, bo to są tylko sondaże. Nikt nie policzył tych wszystkich głosów, więc jeszcze może się coś zmienić. ;)

PS. to teraz mówie o przyszłości a nie jak w tamtym poscie o przesszłości. :D



#64

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wejść już raczej nie wejdą, co najmniej próg 3 % przekroczą.

#65

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak tragedia to jeszcze będzie jak ci którzy głosowali na PO przejżą na oczy. Ja już czekam na cud gospodarczy te wasze ..... PO sprawi ze za rok będę zarabiał jak u barci w UK na początek starczy mi jakieś 6_8 tys złotych czekam do roku. Zrobią Irlandię chyba IRE :rotfl:

#66 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ewentualnie maleńki zastrzyk dla LPR może dać USA.




Teraz czekam na miliony kilometrów autostrad i na park jurajski przy każdej no i żeby szczury nie biegały po ulicach. :D

#67

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No te autostrady kilometry a te baseny no no zobaczymy za ro co będzie z tych obietnic hehe :rotfl: już sie nie umie doczekać

#68

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A obok nowoczesnych dróg wyrosną stadiony i pływalnie !!
Nauczyciele będą zarabiać więcej niż gwiazdy Hollywood.
A premier będzie miał w końcu prawo jazdy.
Istny cud, gospodarczy.

#69

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczekam na oficjalne wyniki, i jeśli będą bardzo zbliżone do tych obecnych, to na szczęście mam jeszcze ważny paszport. Więc w wakacje zastanowię się poważnie nad emigracją.

#70

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

oby te nowoczesne drogi byly kręte.. :)
wkurza mnie ze giertych zrobil co chcial w kwestii edukacjii i sobie poszedl..
mam nadzieje, ze obecna wladza odkreci te poronione pomysly..

#71

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wynik jaki jest każdy widzi. I każdy miał w nim swój udział. Dajcie szansę nowemu składowi, zamiast sarkastycznie i polaczkowato biadolić. To nie jest konstruktywne...



#72

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wynik jaki jest każdy widzi. I każdy miał w nim swój udział. Dajcie szansę nowemu składowi, zamiast sarkastycznie i polaczkowato biadolić. To nie jest konstruktywne...


heh e wybory nie są konstruktywne :lol

#73

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Już sie nie umie doczekać nowych wyborów a PO dla mnie to dno jak LiD i Samoobrona, obiecują gówno zrobią, tylko wszystko sprzedają( to znaczy z prywatyzują za cenę złomu )

#74

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy nie za wcześnie na osądy? Ledwo minął dzień wyborów, a dla części społeczeństwa wygrana PO jest przegraną Polski. Dlaczego? Może z powodu przeszłości niektórych członków? A może z powodu dziadka z Wermachtu?
Proponuje powstrzymać się od komentarzy na temat tego co PO zrobiła/nie zrobiła a co zrobi/czego nie zrobi do momentu, kiedy faktycznie będzie miała sposobność COŚ zrobić.

Najprościej jest założyć, że będzie źle, tylko z powodu przeszłości. Problem w tym, że oni mają budować przyszłość, a o niej pojęcia nie mamy... Zobaczymy co nam przyniesie kolejny tydzień, miesiąc, rok... Dajcie im szansę, tak jak to zrobiło ponad 40% Polaków.



#75

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy nie za wcześnie na osądy? Ledwo minął dzień wyborów, a dla części społeczeństwa wygrana PO jest przegraną Polski. Dlaczego?


- Bo mają pewien program, który nie wszystkim może się podobać.
- Bo mają pewną przeszłość, która nie wszystkim musi się podobać.
- Bo mają kilku(nastu?) reprezentantów którzy byli w PiS, lub też część ich posłów przeszła do PiS, co świadczy że są bliscy PiS.
- Bo niektórzy mieli inną wizję Polski.
- Bo niektóre partie nie weszły, lub uzyskały mizerny wynik wyborczy.

To nie jest tak że wygrana PO = przegrana Polski, ale w takiej konstelacji jak teraz...


Najprościej jest założyć, że będzie źle, tylko z powodu przeszłości. Problem w tym, że oni mają budować przyszłość, a o niej pojęcia nie mamy... Zobaczymy co nam przyniesie kolejny tydzień, miesiąc, rok... Dajcie im szansę, tak jak to zrobiło ponad 40% Polaków.


40% Polaków? Skąd te dane? Frekwencja wynosi 55%, według sondaży zagłosowało na PO 45%, czyli jakieś 7.5 miliona na 38 milionów obywateli, a to są nieoficjalne dane.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych