Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka - temat zbiorczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

#46

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lubię jak ludzie wyciągają argumenty typu "Dziadek w Wermahcie" to takie fajne w końcu jest, nie? Dajmy im szansę, mam nadzieję, że będzie lepiej. A i tak historia osądzi ten wybór :P



#47

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdecydowane zwycięstwo Platformy :drink:
Tak właśnie miało być i oto chodziło od samego początku!
W końcu nadszedł koniec kaczorów,rydzyków i moherów!!
Polska wróciła na właściwe tory.Tak trzymać.Gratulacje dla PO!



#48

LaM.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

\o/ ' ;] Az mi sie chce zyc :drink:

#49

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Polska wróciła na właściwe tory.

Coś w tym jest. Na prawdę wielu ludzi powróciło do władzy. Pyatnie czy to "właściwe" :)

#50

nosky.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znowu sprawdziło się powiedzenie że historia lubi się powtarzać... W naszym kraju (jak pokazuje historia) chyba jednak za często...
Ciekawy jestem ile razy trzeba sie przejechać na ludziach / formacjach (zmiana nazwy to tylko mały trik marketingowy) żeby zrozumieć że popełnia się błąd...?

No nic, wynik jest wynikiem - większość wybrała (nieważne czy większa czy mniejsza - każdy miał szansę). Czy mi się to podoba czy nie - szanuję wynik.

P.S. Nie dziwcie się że zaczynają się nagonki na PO - wg mnie i tak jest aż za miło w mediach czy wypowiedziach ludzi... Przypomnijcie sobie co było 2 lata temu... Jeszcze dokładne wyniki nie zostały ogłoszone a już od komentatorów politycznych po przysłowiowego "jasia_śmietanę" wszyscy przekreślili szanse PiSu na zrobienie czegokolwiek (zaczynając od formowania rządu) i przewidywali wybory za 3-6 miesięcy...

P.S.2 mam nadzieję że sondaże od wyników ostatecznych będą się jednak choć trochę różniły... Inaczej czas na emigrację ;-)

#51

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie bardzo dobrze, wreszcie jacyś ludzie normalni, z charyzmą są u rządów! Chyba Unia Europejska odetchnęła z ulgą :D .

#52

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie rozumiem dlaczego ci którzy głosowali na PO tak się cieszą.
Trzeba się było cieszyć 15 lat temu - wtedy Tusk też był u władzy.



dokładnie i wtedy pokazał jak zniszczyć Polskę teraz będzie podobnie, pozdrowienia dla ludzi dających sie manipulować :>

pogadamy za 2 lata:D UPR!!! rulez

#53

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I standardowo: UPR ma jak zwykle zdecydowana przewagę w internecie, a w rzeczywistości - jak widać...

#54

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam zawroty głowy. Mogę tylko powiedzieć : Czekam na cud gospodarczy. :omfg:

#55

nosky.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie bardzo dobrze, wreszcie jacyś ludzie normalni, z charyzmą są u rządów! Chyba Unia Europejska odetchnęła z ulgą :D .


Przecież tych ludzi już miałeś u władzy... Nie pamiętasz ich?
Charyzmy w nich tyle (zwłaszcza u Przewodniczącego) co w moim starym żółwiu... :-) (już niestety "byłym" moim...)

Czy aby nie za bardzo martwisz się o Unię? Jestem Polakiem i wybierałem Polaków do Polskiego Parlamentu. To że Unia odetchnęła (bo to pewne) jakoś mnie nie cieszy... Bo równocześnie u mnie pojawiły się mocne obawy o dalsze losy naszej Ojczyzny... (nie, nie dramatyzuje) Może warto pamiętać że nikt nigdy nie daje nic za darmo. Czasem nawet za uśmiech trzeba zapłacić... Rządzący Unią reprezentują zawsze jakiś kraj, jakiś Naród - i to o jego interesy zawsze troszczą się przede wszystkim. Skoro my nie troszczymy się sami o swój interes a liczymy na Unię wybierając nasz Parlament pod nią - to ja tu "widzę ciemność"...

No nic, zobaczymy (albo i nie) co będzie dalej.

#56

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znów zaczną rozkradać Polskę i jej majątek dzielić miedzy siebie kto wybrał takich tępaków i wy sie cieszycie nie ma z czego trza płakać. Jedna banda komunistów

#57

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I standardowo: UPR ma jak zwykle zdecydowana przewagę w internecie, a w rzeczywistości - jak widać...

Niestety w tych wyborach głos oddany na UPR = głos na LPR. I myślę, że dla tego jest jak jest. Może w następnych wyborach?



#58

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam zawroty głowy. Mogę tylko powiedzieć : Czekam na cud gospodarczy. :omfg:


licze dokładnie na to samo , przyjmij kondolencje :( postkomuna u władzy a ci naiwni wznoszą sztandary :rotfl:

#59 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo PO pogrążała Polske przez 16 lat (no nie sama).

Uprzejmie proszę komentować wynik! Nie zaszłości, tylko nową rzeczywistość. - cisz



ależ się cieszę. Wynik jest dokładnie taki jak chciałam :)
I nigdy więcej Wierzejskich, Giertychów i przede wszystkim kochana Polsko dziękuję - no more Samoobrona.
Dzięki !



Cisz cyżbyś uciszała snajpera dlatego, że ma inne poglądy niż ty? Oj coś pierzem kaczki czuć.

uciszam tylko offtopy :] cisz




W końcówce PO odbiło procenty LPR. PiS też wyszedł z większym poparciem niż dwa lata temu. Zawiodłem się na tak niskim poparciu dla LPR ponieważ liczyłem na 7% no ale nic nie mogli na to poradzić bo TVN uznaje tylko jedną marionetkową partię prawicową.

#60

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma co ukrywać, że polityka UPR w kampani była tragiczna...

I nie można też okłamywac samych siebie i zaprzeczać temu, że co wybory obserwujemy tych samych ludzi, w nowych tylko konfiguracjach...

Przydałyby się zmiany, nie tylko piękne spoty opłacane z Naszych podatków.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych