Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka - temat zbiorczy


  • Please log in to reply
265 replies to this topic

#16

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zbulwersowany jestem tym, że na liście KW LPR nie było podane przy nazwiskach z ramienia jakiej partii startuje kandydat. Szczęście, że zawczasu zainteresowałem się i posiadałem wiedzę w tej kwestii...

#17

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba żartujesz.... nie podali z ramienia jakiej partii startują ?! Połowa rodziny nie będzie wiedziała na jakie nazwisko głosować O.o

#18

bialek.
  • Postów: 108
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja już zagłosowałem! Czekam na wyniki ;)

#19

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Frekwencja wyborcza z godziny 10.30 - 8,36%

#20

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zbulwersowany jestem tym, że na liście KW LPR nie było podane przy nazwiskach z ramienia jakiej partii startuje kandydat. Szczęście, że zawczasu zainteresowałem się i posiadałem wiedzę w tej kwestii...


Haha, a z jakiej racji mają podawać? ;)
Przy któryś kandydatach były partie? ;)

Skandal! Wyborca musi wiedzieć na kogo chce głosować!

#21

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby wybory były chociaż trochę wiarygodne to musi w nich głosować większość obywateli Polski, ja mam nadzieje chociaż na te 50-60%.

#22

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Frekwencja będzie na pewno wysoka, już sam fakt, że do 10.30 głosowało 2% więcej niż rok temu pozwala wysnuć teorię o 60-70% (sic!)! Właśnie wróciłem z głosowania (sam nie mogłem, 18 kończę dopiero za 4 miesiące ;( , więc kibicowałem rodzinie) i zastałem tłumy, ścisk, masa ludzi młodych i starszych, kolejki do odebrania kart. Patrzę na to optymistycznie, chociaż zaglądając za ramię paru starszym osobom miałem dziwne uczucie niepokoju i zdenerwowania w żołądku. Nie mogę się doczekać już 20:20 kiedy podadzą wstępne wyniki. Uuaa, co za niesamowita adrenalina... Ciekawe jak będzie wyglądać przyszłość Polski... I skład nowego rządu (specjalistów chcę!).

PS Widzieliście na youtube filmik zachęcający do wyborów pt. IV RP: Reaktywacja (Trailer) v.2 ? Fantastyczny, ale linka nie podam bo to agitacja troszeczkę :D

#23

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że będzie co najmniej 63% frekwencji (tyle przepowiedziałem, że będzie :P ). Oby tym razem politycy zrobili więcej dobrego niż złego.



#24 Gość_Murky

Gość_Murky.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy jeszcze o ktorejs godzinie beda podawac dotychczasowa frekwencje? (of coz poza momentem zakonczenia wyborow)

#25

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Haha, a z jakiej racji mają podawać? ;)
Przy któryś kandydatach były partie? ;)

Skandal! Wyborca musi wiedzieć na kogo chce głosować!

Nie wiem jak Ty, ale ja nie głosuje na tych którzy mają sympatyczne twarze, tylko interesują mnie partie i ich programy stąd miałem prawo oczekiwać, że informacja w czasie głosowania będzie pełniejsza.

Nie chce snuć teorii spiskowych ale np taki skrót PPP został rozwinięty do Polska Partia Pracy, ale już LPR zostało LPRem. Gdy dodamy brak informacji przy nazwiskach, przeciętny wyborca widzi Ligę Polskich Rodzin, i nic ponad to...

#26

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy jeszcze o ktorejs godzinie beda podawac dotychczasowa frekwencje? (of coz poza momentem zakonczenia wyborow)


O 18 będzie konferencja prasowa na której podadzą dotychczasową frekwencję.

#27

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do godziny 17.30 udział w wyborach wzięło 41,7 procent Polaków - wynika z sondażu PBS DGA dla TVN, TVN24 i dziennika "Polska".



#28

kalokja.
  • Postów: 86
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i tak żadna partia nie będzie miała większości w sejmie, więc będzie taka sama sytuacja jak przed wyborami, jednym słowem kicha :omfg:

#29 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Cisza wyborcza do 22.55!!!
Złota malina dla PKW.

#30

joe_27.
  • Postów: 22
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie to jest podejrzane i to mocno ! taka długa cisza ?? to niespotykane !


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych