Skocz do zawartości


Zdjęcie

,,wchodzę do głów" ludzi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#31

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam odpowiedzieć czy zgadza się jego psychoanaliza z aktualnym moim stanem? No cóż, można powiedzieć, że trafił. Ale zapewne to przypadek, bo uważam, że, przeważającą wszystkie inne, aktualnie emocją, którą odczuwam jest radość (z pewnego powodu, mniejsza o to ;) ).


o to to.
  • 0

#32

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

amenva no co racja to racja na forum trudno cos takiego udowodnic :) mozna poprzegladac posty zrobic profil psychologiczny i juz mam odpowiedz kto jest jaki i co czuje :) ale jesli poda wiecej szczegolow to juz bedzie mozna mu wierzyc :)
  • 0

#33

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie lubie jak ktos rozdaje reputy za nic nick, co z tego ze chwalił się, nie wiem dlaczego ale mnie to zdenerwowało, przynjamniej mamy kolejnego forumowego błazna a ty go nam przepłoszysz
  • 0

#34

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

przeciez i tak powiecie, ze to klamstwo, nieprawda i ze kazdy mogl takiego cos odgadnac


Zapewne tak, bo piroman nie poda nam żadnych konkretnych informacji, które byłyby naprawdę wartościowe. W zamian dostaniemy coś a'la horoskop, czyli dla każdego coś miłego ;)
  • 0



#35

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To się nazywa spontaniczna empatia i jest to zdolność PSI.

Pewnie, nie ma to jak z rzeczy normalnych i oczywistych robic zdolnosci PSI. Ale juz dawno zauwazylem taka tendencje wsrod "psionikow", ze robiac rzeczy normalne (np. krecenie wiatraczkiem) wydaje im sie ze maja jakies zdolnosci i sa wybrancami. A wszystko wynika z braku chceci doedukowania sie na czym dane zjawiska polegaja, tylko wyjasnianie po swojemu i wg wlasnego widzi mi sie. Niedlugo bedziecie nazywac krojenie chleba zdolnosciami PSI.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych