Skocz do zawartości


Zdjęcie

,,wchodzę do głów" ludzi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Vvoltaire.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to troche skomplikowane, kiedy pomyślę o kimś, to czuje jego emocje, lub czuje jakiej natury ma problem (jeśli ma) . popatrze na kogoś,(nie musze go znać) i wiem, co go męczy( tzn nie wiem dokładnie, nie znam jego myśli ale czuje jakiego typu ma problem). wielokrotnie okazywało sie,że dokładnie opisywałem emocje osoby (znajomej) odległej o tysiące kilometrów, mimo, że ostatnio miałem z nią kontakyt rok temu (pisałem maile) teraz wszyscy znajomi zwracają sie do mnie o pomoc w sprawach ,,beznadziejnych" łączyłem rozerwane przyjażnie za pomocą kilku smsów nie rozumiem tego. od niedawna to zaczeło sie nasilać, teraz jakby ,, wchodze" do głowy innego człowieka.
czy to możliwe, że mogę być tzw. ,,awatarem" - opiekunem dusz i emocji kiedyś gdzieś o nich czytałem
a może to zbiegi okoliczności?? ma ktoś podobne doświadczenia? plx o pomoc zgóry thx
  • 0

#2

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To się nazywa spontaniczna empatia i jest to zdolność PSI. Radzę poczytać nieco w tematach związanych z parapsychologią, a jeśli znasz angielski, to zapraszam na http://www.psipog.ne...l#_Toc472931496

EDIT: No, chyba, że jesteś kolejnym neokidem* szukającym sławy i rozgłosu. To już nie parapsychologia, a psychologia się zaczyna.


*jeśli nie, to przepraszam.
  • 0

#3

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

piroman, a masz chęć na mały eksperyment?
  • 0



#4

Vvoltaire.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To się nazywa spontaniczna empatia i jest to zdolność PSI. Radzę poczytać nieco w tematach związanych z parapsychologią, a jeśli znasz angielski, to zapraszam na http://www.psipog.ne...l#_Toc472931496

EDIT: No, chyba, że jesteś kolejnym neokidem* szukającym sławy i rozgłosu. To już nie parapsychologia, a psychologia się zaczyna.


*jeśli nie, to przepraszam.

na szczęście nie należe do grona dzieci neo. to,, wnikanie" mam od zawsze.
  • 0

#5

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

piroman, a masz chęć na mały eksperyment?


Co powiesz na kilka eksperymentów, żeby udowodnić swoje zdolności?


Nie odpowiedziałeś na pytania..
  • 0

#6

Vvoltaire.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy to możliwe, że mogę być tzw. ,,awatarem" - opiekunem dusz i emocji kiedyś gdzieś o nich czytałem
a może to zbiegi okoliczności?? ma ktoś podobne doświadczenia? plx o pomoc zgóry thx

Tak, generalnie jest możliwe, a nawet bardzo prawdopodobne, że trochę za dużo się naczytałeś i trochę za dużo Ci się wydaje.
Nie twierdzę, że to o czym piszesz jest niemożliwe, jednak piszesz o tym w sposób, który sugeruje, że nie opisujesz własnych odczuć. Nie użył byś zwrotu "wchodzę" do głowy innego człowieka. I nie jesteś też nikim specjalnym, mimo, że bardzo tego pragnniesz.

Teraz ja wejdę Ci do głowy. :)

Jesteś młodym, kilkunastoletnim człowiekiem. Jesteś dość wrażliwy i spostrzegawczy. Intuicyjnie potrafisz czytać język ciała. Odczuwać emocje innych. Ale też nie do końca jesteś zadowolony z siebie. Z tego powodu chciałbyś, żeby Twoje życie wyglądało inaczej. Chciałbyś być kimś więcej niż jesteś. OK

Co powiesz na kilka eksperymentów, żeby udowodnić swoje zdolności?

no dobra, ale nie czytam w myślach, tylko odbieram ludzkie emocje.
  • 0

#7

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzkie emocje odbierasz?
To coś w rodzaju empatii nic szczególnego i paranormalnego, ale wielce cennego we współczesnym świecie znieczulenia społecznego.
  • 0



#8

Vvoltaire.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

piroman, a masz chęć na mały eksperyment?


Co powiesz na kilka eksperymentów, żeby udowodnić swoje zdolności?


Nie odpowiedziałeś na pytania..

więc odpowiadam: zgadzam sie.
  • 0

#9

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To mi napisz proszę o moich emocjach w tej chwili, co czuje i jaka jestem. Proszę :) Pomiń mój profil ;)
  • 0



#10

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pozwól... Prawdopodobnie jesteś w moim wieku (14-15 lat) i masz, mówiąc górnolotnie, problemy natury egzystencjalnej. Ja też przez to przechodzę. To taki wiek, w którym chcemy być, bo ja wie, inni niż wszyscy. Sęk w tym, by patrzeć na to z dystansem. Jeśli twoje zdolności mają potwierdzenie, zapraszam do rozwijania ich, w tym do grup KOKUA (dla osób poniżej 16 lat- grupy KOKUA junior: http://kokua.lua.pl/ Zostało wolne miejsce w grupie 1. Jeśli nie masz tych 16 lat, to zapraszam)
  • 0

#11

Vvoltaire.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pozwól... Prawdopodobnie jesteś w moim wieku (14-15 lat) i masz, mówiąc górnolotnie, problemy natury egzystencjalnej. Ja też przez to przechodzę. To taki wiek, w którym chcemy być, bo ja wie, inni niż wszyscy. Sęk w tym, by patrzeć na to z dystansem. Jeśli twoje zdolności mają potwierdzenie, zapraszam do rozwijania ich, w tym do grup KOKUA (dla osób poniżej 16 lat- grupy KOKUA junior: http://kokua.lua.pl/ Zostało wolne miejsce w grupie 1. Jeśli nie masz tych 16 lat, to zapraszam)

taa ta stronka jest bardzo popularna. nikogo tam nie ma.
  • 0

#12

Groosiek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może coś mniej oczywistego? Ja zgłaszam się. Co wiesz o moich emocjach piroman?

Ja zupełnie nie wierzę w takie rzeczy, więc wydaje mi się, że emocje można przewidzieć na podstawie pewnego prawdopodobieństwa trafienia i obserwacji otoczenia.
  • 0

#13

Mattry.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Analizowanie profilu nic mu tu nieda :) No moze jedynie w pytaniu "jaka jestem" :)
A co do tej stronki to zal, prowadzi ja Fenix reszte oceny zostawiam wam :P

P.S Ludzka naiwnosc niema granic ;0
  • 0

#14

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Piroman, umiejętności jakie do tej pory przedstawiłeś mogą świadczyć o dwóch rzeczach:

1. Ja także "wchodzę do głów", bo takimi ogólnikami i stereotypami umiem się posługiwać.
2. Przeczytałeś kilka (może nawet jeden) artykulik o dylematach młodzieży.
  • 0

#15

Vvoltaire.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może coś mniej oczywistego? Ja zgłaszam się. Co wiesz o moich emocjach piroman?

Ja zupełnie nie wierzę w takie rzeczy, więc wydaje mi się, że emocje można przewidzieć na podstawie pewnego prawdopodobieństwa trafienia i obserwacji otoczenia.

niepewność, sceptycyzm, obawa przed czymś, co ma nastąpić niedługo, nieco złośći, jesteś człowiekiem niecierpliwym, ale rzeczowym
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych