Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie Osobistego Demona


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

#31

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok, skoro przyjmiemy że to wytwór naszego umysłu, to znaczy że mogę też sobie zrobić też dobrego "demona", nie? :P no bo skoro można złego, to można i dobrego ;) dla mnie większość tego typu rzeczy to bajka ale to mnie akurat zaciekawiło :D


Skoro wedlug ciebie to bajka to jak wyjasnisz te wszystkie udokumentowane sprawy odnosnie demonow?? Ojciec Pio otrzymywal CIELESNE rany a to juz jakis dowod. Poza tym mozesz nie wierzyc ale ja wierze poniewaz bralem udzial w wielu egzorcyzmach w ktorych nieraz potezniejszy demon zlamal moja wole..
  • 0

#32

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

-_-_-_-_- ale czy ty widzisz gdzieś, że ja mówię, że nie ma demonów tylko je sobie tworzymy ?? Ja tylko pokazałem jak widzą to psionicy. Ja uważam, że w astralu jest mnóstwo demonów, które w mniejszym lub większym stopniu na nas wpływają. Jednakże takie demony jak Baal, Dantalion, Orobas czy Phenex według mnie rzadko opętują zwykłego człowieka.

Co do cyrografu to dzięki, ale nie skorzystam. Nie jestem aż tak głupi, żeby poddać się szatanowi. Zresztą nie wierzę, że diabeł byłby taki głupi jeśli chodzi o zawieranie takich umów.
  • 0



#33

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

według mnie gdyby takie demony jak Baal opętały człowieka to egzorcysta musiałby wieeeele czasu poświęcić na oczyszczenie go z opętania... właśnie czy są jakieś odnotowania opętania ludzi przez takie większe demony jak np. Mefisto, Baal itd. ?
  • 0

#34

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem ze nie przetlumacze ale egzorcysta wypedzajac demona z ciala pyta sie o jego imie w imieniu Boga itd. Ten mu je wyjawia, niekoniecznie od razu. Wiec nie zgadzam sie z Macha ze to jest wymyslem naszego umyslu. Podpisz cyrograf to zobaczysz czy szatan, demony sa jedynie naszym wymyslem..P.S Serwitor nie istnieje, to poprostu swego rodzaju zaklecie magiczne uzyte przy pomocy demona

Ktoś kiedyś zawarł umowę z szatanem, że odda mu jego duszę po śmierci jak wygra w totka. Nie wygrał. :)

właśnie czy są jakieś odnotowania opętania ludzi przez takie większe demony jak np. Mefisto, Baal itd. ?

Jeśli chodzi o większe demony no to szatan/diabeł, który próbował opętać Jezusa, tudzież jeszcze inny demon, który przeszkadzał Buddzie w jego medytacji. (nie pamiętam jego nazwy).
  • 0

#35

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Podobno Anneliese Michel została (prawdziwa "Emily Rose") opętana przez 6 demonów. Jednak nie wiem co to były za demony, jednym był podobno sam Lucyfer, a reszta to Kain, Judasz, Hitler, Neron i Fleischmann.

Zastanawiam się czy ludzie, którzy zatracili swoje dusze nie zostają demonami.

szatan/diabeł, który próbował opętać Jezusa,


Jakoś o tym nie słyszałem ?? Jeśli chodzi ci o próby Chrystusa na pustyni, to to nie było opętanie. Szatan chciał tylko aby Jezus się przed nim pokłonił.
  • 0



#36

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jednym był podobno sam Lucyfer, a reszta to Kain, Judasz, Hitler, Neron i Fleischmann.


to Hitler został demonem ?
  • 0

#37

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

;) haha Hitler, Kain, Judasz, Neron to nie demony tylko ludzie xD Ludzie nie moga stac sie demonami. Co do cyrografu Macha to napewno ma on wplyw na podatnosc czlowieka na opetanie. Slyszalem nawet o przypadkach smiertelnych po podpisaniu takiego cyrografu. Jesli o mnie chodzi to najsilniejszy demon z jakim sie zetknalem "na żywo" to Ammarel
  • 0

#38

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakis opis tego Ammarela?? czy odgrywa też jakąs "prace" w piekle itd.?? ;]
  • 0

#39

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

;) haha Hitler, Kain, Judasz, Neron to nie demony tylko ludzie xD Ludzie nie moga stac sie demonami.

Pewnie znasz przebieg egzorcyzmów Anneliese, nie będę nawet wątpił. Więc powinieneś wiedzieć ze demony, które ją opętały właśnie się tak przedstawiły. Wytłumaczysz mi to jakoś, jestem w błędzie?
  • 0

#40

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

taa, orze pola pod ziemniaki.

Pyziak, pisz coś więcej, bo uznam to za spam ;)
Żbikuś

  • 0

#41

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno Anneliese Michel została (prawdziwa "Emily Rose") opętana przez 6 demonów. Jednak nie wiem co to były za demony, jednym był podobno sam Lucyfer, a reszta to Kain, Judasz, Hitler, Neron i Fleischmann.

Mi się wydaje, że to był jeden demon, który opętał wcześniej właśnie te 6 osób.

Jakoś o tym nie słyszałem ?? Jeśli chodzi ci o próby Chrystusa na pustyni, to to nie było opętanie. Szatan chciał tylko aby Jezus się przed nim pokłonił.

No tak, Jezus by się pokłonił, Szatan by miał to co chciał i by sobie poszedł nie przeszkadzając już mu. :)
  • 0

#42

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ammarel- Jeden z potężniejszych aniołów, zostal strącony z nieba po tym jak chcial wyjawic pelne imie Boze( nie pamietam komu xD)
  • 0

#43

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje, że to był jeden demon, który opętał wcześniej właśnie te 6 osób.


sądzisz że Hitler, Judasz i inni byli opętani??
jakoś mi sie w to wierzyć nie chce...
  • 0

#44

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sądzisz że Hitler, Judasz i inni byli opętani??
jakoś mi sie w to wierzyć nie chce...

Może napiszesz dlaczego? :]
  • 0

#45

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm... no nie wiem, moze faktycznie cos w tym jest, co nie wyklucza faktu ze czlowiek absolutnie nie moze stac sie demonem. Moze pamietasz ten egzorcyzm lepiej bo ja nie kojarze co ona wtedy mowila... mozesz tu napisac??

sądzisz że Hitler, Judasz i inni byli opętani??
jakoś mi sie w to wierzyć nie chce...

Może napiszesz dlaczego? :]




Ja napisze.... czlowiek kiedy jest opetany nie panuje nad cialem, rzuca sie, pluje na krzyz, wypowiada bluzniercze wyzwiska przeciw Swietym, Chrystusowi itd. Jednym slowem demon calkowicie panuje w tym stanie nad cialem. Wiec Hitler nie mogl prowadzic dzialan wojennych, myslec, wydawac rozkazow gdyby byl opetany. Mogl byc co najwyzej zniewolony
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych