Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie Osobistego Demona


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

#16

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

złego demona (pikachu)



Jak to czytam , to dochodzę do wniosku, że masz 12-14 lat Oo.
Tak to jest, jak się dzieci zaczynają bawić w tworzenie demonów lol.
DZIAŁA, sam miałem demona tworzonego w podobny sposób, ale tobie nie radzę, bo masz za miękki umysł i demon cię zezre od razu ;s
  • 0

#17

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie czepiać sie mnie ortografii ;p tak mam 14 lat i jeśli masz lepszy pomysł na kształt demona to bardzo chętnie go wysłucham... najlepiej zrobię z niego Diablo, Mefisto lub Baala z gry Diablo II :/ przecież i tak to zapewne nie działa więc równie dobrze mogę se wymyślić teletubisia zamiast skrzydlatego diabełka o sztyletowatych zębach :/

*wymyślić
*kształt
*ortofrafii

Macha ;)

  • 0

#18

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe ale wolę sam załatwiać swoje sprawy i nie zwalać wszystkiego na magię :P
  • 0

#19

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież demona nie widać to po co nadawać mu kształt? :D
  • 0

#20

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OMG :rotfl:
Demona nie da sie stworzyc poniewaz demony to istoty niematerialne ktore niegdys przed strąceniem z nieba byly aniolami podobnie jak szatan. Dla tych ktorzy sa zainteresowani to owszem demona mozna PRZYWOLAC poprostu zwracajac sie do niego o pomoc, uprawiajac magie badz podpisujac cyrograf :D

Marchewa: Mefisto i Baal to nie sa tylko bohaterowie gry diablo ale tez potęzne demony:

Baal: potężny król podziemnego świata służący we wschodniej części Piekła. Jest zwierzchnikiem 60-70 legionów diabłów. Przywołany, ukazuje się jako istota o głowach człowieka, ropuchy i kota.

Mefistofeles: -(Mefistofiel, Mefistofilis, Mefisto, "ten, który nie lubi światła") imię jego pochodzi z języka hebrajskiego ("Mefir" - niszczyciel; "tofel" - kłamca, lub "Mephistoph"-niszczyciel dobrego) albo z greckiego ("Mephostophiles" - nie lubiący światła, duch ciemności). Ma być jednym z siedmiu wielkich książąt piekła. Nazywany jest sługą Szatana (Samaela) lub też samym Szatanem. W literaturze pięknej to właśnie Mefistofeles (na rozkaz Szatana) zawiera pakt z Faustem, towarzyszy mu przez jakiś czas by zabrać jego duszę do Piekła. Jest "symbolem wartości negatywnej", a poznać go można "po zimnym okrucieństwie, jadowitym śmiechu, który doprowadza do łez, i okrutnej radości, jaką wywołuje u niego czyjś ból".
  • 0

#21

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Demona nie da sie stworzyc


Nie moge się z Toba zgodzić, można na pewno coś stworzyć, a potem się rozwodzić czy to Twoja psychika, zbieg okoliczności itp. itd. ...
Ludzie, jak nie wierzycie w takie rzeczy, nie róbie tego... Jak wierzycie, bądzie świadomi co macie zamiar zrobić i zaniechajcie tego..
  • 0

#22

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Demona nie da sie stworzyc poniewaz demony to istoty niematerialne ktore niegdys przed strąceniem z nieba byly aniolami podobnie jak szatan.


Ty tak sądzisz... psionicy twierdzą, że wszystko jest projekcją naszego umysłu. Zresztą chaoci tworzą sobie serwitory, a ma on wiele cech wspólnych z demonem.

Jakbyście zauważyli, to ja skopiowałem tylko ten tekst. Sam nie tworzyłem jeszcze demona, bo uważam, że nie ma takiej potrzeby... przynajmniej na razie. ;]
  • 0



#23

Soul'ed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IMHo demon i serwitor to to samo, to i to tworzy się w jakimś celu, to i to pochłania energię z najbliższych istnień.

To działa, przynajmniej serwitor, wiem bo sam kiedyś zrobiłem.

I najważniejsze...serwitor i demon to nic więcej tylko nasz umysł, wmawiasz sobie, że coś się ma stać i to się dzieje.
  • 0

#24

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a Diablo już nie jest prawdziwy?? szkoda ale mi głownie chodziło że będą wyglądać ja te z gry ;p a wyglad jest pewnie tak dla urozmaicenia tworzenia swego sługi

P.S: Po tych opisach Baala i Mefisto da sie zauważyć ze piekło to królestwo pełne złych książąt i generałów jakiś tam armi 0.0 ... a ja myślałem że tak jest tylko w grach
  • 0

#25

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Piekło działa jeszcze na prawach feudalnych. Masa książat, hrabiów, króli, ciekawe kto pańszczyzne odrabia.
  • 0

#26

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem ze nie przetlumacze ale egzorcysta wypedzajac demona z ciala pyta sie o jego imie w imieniu Boga itd. Ten mu je wyjawia, niekoniecznie od razu. Wiec nie zgadzam sie z Macha ze to jest wymyslem naszego umyslu. Podpisz cyrograf to zobaczysz czy szatan, demony sa jedynie naszym wymyslem..P.S Serwitor nie istnieje, to poprostu swego rodzaju zaklecie magiczne uzyte przy pomocy demona
  • 0

#27

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli wszystkie demony mają własne imiona?
a może wiesz -_-_-_-_- z kąd one sie biorą bo chyba powstają nowe jak ich tyle jest :/
  • 0

#28

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ee nowe? niee... Szatan byl pierwszym i najpotezniejszym aniolem stworzonym przez Boga. Jednak kiedy sie zbuntowal, polowa aniolow podązyla za nim. Demony sie nie tworza ani sie nie rodzą, Bog stworzyl je jako anioly i od tamtej pory jest ich tyle ile bylo

P.S Szatana wypędzil z nieba Michal Archaniol pokonując go
  • 0

#29

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaul widze że nie jarzysz o co chodzi, ani krzty, wez nic juz nie pisz w tym temacie ;p
  • 0

#30

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ok, skoro przyjmiemy że to wytwór naszego umysłu, to znaczy że mogę też sobie zrobić też dobrego "demona", nie? :P no bo skoro można złego, to można i dobrego ;) dla mnie większość tego typu rzeczy to bajka ale to mnie akurat zaciekawiło :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych