Skocz do zawartości


Zdjęcie

Budynek WTC 7


  • Please log in to reply
508 replies to this topic

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Budynek WTC 7 :

Trzy dni po 9/11 Dziennik Albuquerque (czyt. Albukerki) przeprowadził wywiad ze specjalistą od wyburzeń panem Van Romero.

Ekspert od Ładunków Wybuchowych z New Mexico twierdzi, iż w wieżach były ładunki wybuchowe.

Zdjęcia telewizyjne ataków na WTC sugerują, iż zawalenie/zniszczenie obu budynków spowodowały materiały wybuchowe - twierdzi ekspert od wyburzeń z New Mexico. Zawalenie się budynków wyglądało na "zbyt metodyczne/płynne" aby były spowodowane tylko poprzez zderzenie z samolotami - twierdzi Van Romero, wicedyrektor Instytutu Badań Zaminowań (Mining) i Technologii.

"Moja opinia oparta jest na nagraniach wideo, które pokazuja zawalenie sie budynków tuż po tym, jak uderzyły w nie samoloty ... w budynkach musiały być jakieś ładunki wybuchowe, które spowodowały zawalenie się obu wież" - twierdzi Romero. Romero jest dyrektorem Badań Materiałów Energetycznych i Centrum Testowego tej instytucji, który studiował/badał materiały wybuchowe i efekty wybuchów tych materiałów w budynkach, samolotach i innych strukturach.

Romero twierdzi, że jego opinia jest oparta na relacjach i filmach, jakie widział w telewizji. Mówił, że zawalenie się wież spowodowały materiały uzywane do niszczenia starych budynków. "To by było nadzwyczaj trudne dla samolotu, aby spowodować takie zniszczenia".

Lecz, aby nie stać się podejrzanym itd., po jakimś czasie Romero dodał dwa kontrowersyjne i sprzeczne z wcześniejszymi komentarze: "Naturalnie, że ogień spowodował zawalenie się budynków" oraz "Nie staram się twierdzić, że "coś" się stało lub nie...".

Inny człowiek, Phil Berg, komentuje to tak:
"Zmienił swoją tezę, że ładunki wybuchowe spowodowały zawalenie się wież, możliwe, że było to spowodowane "naciskiem" Służb Rządowych"

Dziennik Albuquerque nie wspomniał ani słowem o tym, co stało się z budynkiem WTC7. Czterdziesto-siedmio piętrowym (47) masywnym budynkiem, który znajdował się 355 stóp od Wieży Północnej.
Ta fotografia pokazuje WTC7 ze szczytu Wieży Północnej:
Dołączona grafika

Ta fotografia pokazuje WTC7 z widoku od strony Wieży Południowej:
Dołączona grafika

Trójwymiarowa mapa terenu:
Dołączona grafika

Poprzez to, że WTC7 był bardzo blisko WTC, niektóre zniszczenia mogły powstac poprzez spadajacą Wieżę Północną ... ale nie przez płomienie!
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Strona WTC7 naprzeciwko Wieży Północnej wskazuje na to, że nie ma(!) tam obszarów z ogniem:
Dołączona grafika

Lecz, w tym oto ujęciu, nagle pojawiły się obszary z ogniem w budynku (cud?):
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Skąd ten pożar i poprzez co powstal ?

Tu także ujęcie pokazujace obszary z (magicznymi) płomieniami (na fotografii z lewej dym pochodzi z WTC nie z WTC7):
Dołączona grafika

Czas na najbardziej absurdalną akcję tego dnia:

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Budowlaniec Jerry Russell: Kontrolowane zniszczenia mają charakterystyczny widok zapadajacego się budynku. Jak widac na zdjęciach, zawalenie się WTC wyglądało jak kontrolowana detonacja. Budynek 7 został zniszczony później popołudniu. Nie został trafiony przez żaden samolot, także nie ma żadnego powodu (poza ładunkami wybuchowymi), aby się zawalił i obrócił w pył.

Komentarz firmy FEMA: "Specyfikacja pożarów w WTC7 i to, jak spowodowały, że budynek się zawalił, pozostaje na ten czas nieznana".

Narodowy Instytut Technologii: "Instytut nie widzi żadnych dowodów na to, że budynek nr. 7 zawalił się przy użyciu ładunków wybuchowych, rakiet, ani kontrolowanych detonacji" - komentarz z roku 2005.

Larry Silverstein: "Pamietam jak dostałem telefon od szefa Straży Pożarnej, który powiedział mi, że nie są pewni, czy powstrzymają pożar" i ja powiedziałem, "Straciliśmy tyle ludzkiego życia, może najmądrzejszą rzeczą do zrobienia w tym wypadku będzie "pociągnąć" (org. pull it - slogan używany przez destruktorów budynków, "pociągnąć" oznacza aktywować system, który spowoduje zsynchronizowane eksplozje, które niszczą budynek) ... i oni podjęli taką decyzję, żeby "pociągnąć" i patrzyliśmy jak budynek się zawala"

To dopiero historia - nagle podjęto decyzję o zniszczeniu WTC7 , spontanicznie ... i o dziwo tak się stało ... kto w to uwierzy? Przecież takie operacje (wyburzania budynków) planuje się wiele dni przed i nie było sposobności, aby od tak dać rozkaz rozpaczy, aby "pociagnąć" budynek.

Gdzie czas na umiejętne rozłożenie ładunków, godziny planowania, analizowania struktury budynku, szukania jego słabych punktów, gdzie mozna by było umieścic ładunki ?

To dowodzi tego, że ta operacja była zaplanowana!

Ponadto WTC7 miał siedzibę Biura Zarządzania Awaryjnego Nowego Jorku (OEM), według źródeł jedno z najbardziej rozwiniętych Centrów Kierownia Awaryjnego.
WTC7 zawalał się 6.5 sekund

6.5 sekund - aby doszukać się rewelacji z tym związanych, należy przytoczyć pewną analizę... kamień zrzucony z 47 piętra powinien spadać na ziemię co najmniej 6 sekund. Czas trwania upadku WTC7 to 6.5 sekund. Jak te czasy mogą być tak bliskie? Przezcież na kamień spadajacy z góry nie działa żadna siła i ten szybko dociera na ziemię, a w przypadku zawalenia się budynku, każde pietro powinno być swoistym "hamulcem" dla kolejnego więci budynek powinien opadać wolniej.
Jedyne wytłumaczenie to to, że piętra nie pełniły tej roli - czyli ładunki wybuchowe niszczyły strategiczne miejsca na każdym piętrze tak, aby budynek mógł szybko i dokładnie się zawalić - tak jak to ma miejsce przy kontrolowanych detonacjach.

________________
Tłumaczenie do ogólnego zrozumienia: =[dj_cinex]=
Żródło: http://www.rense.com/
________________
  • 7



#2

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile dobrze pamietam to zawalenie WTC7 zostalo praktycznie pominiete przez media. Wszystkie stacje przez kilka dni analizowaly atak na wieze WTC (a w zasadzie wmawialy ze to byl atak terrrorystyczny) a o WTC7 to tylko jakies zdawkowe informacje ze tez sie zawalilo i tyle (zadnych analiz, po prostu sie zawalilo bo.....sie zawalilo i juz)- no bo jakby zaczeli sie temu blizej przygladac to by dopiero kretynskie teorie musieli ludziom wciskac i jeszcze lud by nie uwierzyl i dopiero by bylo
  • 0

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Film pokazujący eksplozje ładunków w budynku WTC 7 w momencie zawalania sie :

Dołączona grafika

Film:

Close-Up of WTC-7 Collapse Footage Shows Unmistakable Demolition Charges

- aby film zadziałał wymagany jest Quick Time Player
  • 1



#4

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bzdury :) Budynek zostal wyburzony bo grozil zawaleniem a w jego sasiedztwie pracowalo mase strazakow i ratownikow :) Wiec nie wymyslajcie ze nie podano przyczyny zawalenia budynku, poczytajcie sobie archiwa mediow z tego dnia :)
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bzdury :) Budynek zostal wyburzony bo grozil zawaleniem a w jego sasiedztwie pracowalo mase strazakow i ratownikow :) Wiec nie wymyslajcie ze nie podano przyczyny zawalenia budynku, poczytajcie sobie archiwa mediow z tego dnia :)


Konkretne obalenie problemu ... :surprised:

Został wyburzony mówisz - wiesz ile czasu trwa planowanie i wykonanie tego typu wyburzenia ?

P.S.
Ciekawe dlaczego nikt inny nie czepia sie budynku nr 7 ?
Dla mnie to jeden z największych dowodów na spisek ..
  • 1



#6

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pogadaj z jakims strazakiem albo kims po budownictwie :)
Takie rzeczy sie robi bardzo czesto, nie wiem gdzie tu widzisz jakas sensacje?
7 godzin to wystarczajacy czas na podlozenie ladunkow, zreszta pisalem: czytales archiwa mediow z tego dnia? Wypowiedzi szefostwa strazakow? I samych strazakow?
  • 0

#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To chyba rekord w szybkości jednodniowego wyburzenia budynku (oczywiście mówiąć o teorii iż oni zaplanowali to tego samego dnia po zderzeniach z WTC 1 i 2 ).

Ten budynek nie został niczym trafiony ... mieściły się tam siedziby FBI, CIA i jeszcze innych czołowych organizacji - był to swoistego rodzaju bunkier (pancerne okna i poszycie). Właścicielem tego jak i reszty kompleksów był słynny Lary S. - dostał chłop za to ogromne odszkodowanie.
  • 0



#8

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bzdury :) Zostal trafiony i sam widziales zdjecia, dlaczego boisz sie prawdy, boisz sie ze twoj misternie sklecony swiat sie zalamie? I tak sie to stanie wczesniej czy pozniej :)
Popytaj strazakow albo poszukaj w internecie jak sie "na szybkiego" wyburza budynki.
Zadne cuda, najnormalniejsza w swiecie procedura!
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bzdury :) Zostal trafiony i sam widziales zdjecia, dlaczego boisz sie prawdy, boisz sie ze twoj misternie sklecony swiat sie zalamie? I tak sie to stanie wczesniej czy pozniej :)


A czym ten budynek został trafiony ?
  • 0



#10

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bzdury :) Budynek zostal wyburzony bo grozil zawaleniem a w jego sasiedztwie pracowalo mase strazakow i ratownikow


Bzdury :) Zostal trafiony i sam widziales zdjecia, dlaczego boisz sie prawdy


To w koncu jak bylo? Bo mi sie wydaje ze bzdury to ty tutaj przedstawiasz :) Tu nie ma nawet czego komentowac, a jesli uwazasz ze:

poszukaj w internecie jak sie "na szybkiego" wyburza budynki.


hehe to gratuluje wyksztalcenia w temacie. Zawieszono na szybko kurtynki oslonne, wpadla ekipa 100 osob i podpieli na szybciorka ladunki, potem jeden telefon i "ciagnij" - pociagneli i wtc7 nie ma ;) a co do tych strazakow to sam lepiej przegladnij co o tym mowili.
  • 0



#11

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytac nie umiesz? Napisalem ze budynek zostal powaznie uszkodzony i byly obawy ze sie zawali A NA DOLE PRACOWALI LUDZIE!!! Wiec podjeto decyzje o wyburzeniu, gdzie Wy tu wszyscy spisek widzicie???
A wyburzenie tak sie wlasnie odbylo, na szybkiego podlozono ladunki i wysadzono ZEBY PROWADZIC NORMALNA AKCJE RATOWNICZA.
Ale Wy tu oczywiscie spisek widzicie :D
  • 0

#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czytac nie umiesz? Napisalem ze budynek zostal powaznie uszkodzony i byly obawy ze sie zawali A NA DOLE PRACOWALI LUDZIE!!!


Moje pytanie brzmi :

Poprzez co budynek WTC 7 został uszkodzony ?
  • 0



#13

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja odpowiedz brzmi: uzyj mozgu.
WTC7 zostal trafiony fragmentami zapadajacych sie budynkow WTC, chyba dziecko w przedszkolu doszlo by samodzielnie do tej konkluzji :)
Czy ja mam znowu podawac linki, nudzi mnie to juz, jestesci straszne lenie ktorym sie nie chce poszukac i samemu pomyslec, lepiej wierzyc w jakis glupoty ktore ktos inny wymysli...
<zdegustowany>
  • 0

#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moja odpowiedz brzmi: uzyj mozgu.
WTC7 zostal trafiony fragmentami zapadajacych sie budynkow WTC, chyba dziecko w przedszkolu doszlo by samodzielnie do tej konkluzji :)
Czy ja mam znowu podawac linki, nudzi mnie to juz, jestesci straszne lenie ktorym sie nie chce poszukac i samemu pomyslec, lepiej wierzyc w jakis glupoty ktore ktos inny wymysli...
<zdegustowany>


No ok ... i WTC 7 zwany "bunkrem" został uszkodzony aż tak ażeby go wyburzyć ...
To dlaczego nie wyburzyli (w tak ekscytujacy sposóB) innych pobliskich budynków w taki sam sposób ?
Lub tego co z nich pozostało ?
  • 0



#15

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktorych budynkow? Widocznie nie bylo takiej potrzeby, widocznie nie byly uszkodzone i nie grozily zawaleniem a WTC7 GROZIL ZAWALENIEM a jak nie wierzysz to poczytaj co na ten temat strazacy i ratownicy mowili. Linki podac znowu na talerzu?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych