Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt "Deep Shield"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
178 odpowiedzi w tym temacie

#106

Matt'.
  • Postów: 440
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Film aktualny z przed miesiąca, zwróćcie uwagę gdzie są silniki a gdzie pojawia się smuga chemtrail.
Dla nie znających się, smuga kondensacyjna powstaje ZA SILNIKIEM a tu wyraźnie widać że chemikalia są rozpylane z innego miejsca :)

YouTube link - od 30 sekundy zacznijcie ;)

Edit
I jeszcze coś takiego ;)
Chemtrails i UFO
  • 0

#107

Vorbis.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nad moim miastem widziałem chmury, były to dosyc szerokie pasy, ułożone równolegle do siebie(przyjrzałem się im, myślałem że to jakieś naturalne zjawisko), utrzymywały się tak przez większośc dnia, było ich sporo, ale nie jestem teraz w stanie ocenic ile. Pamiętam że po jakimś czasie(kilka dni?) rozchorowałem się, musiałem leżec pod kocem, bo jak wstawałem to miałem zawroty głowy i było mi zimno, ale nie miałem gorączki. Do tego bolało mnie gardło, ale nie miałem kataru(a jestem bardzo podatny na katar, jednak wtedy go w ogóle nie miałem), najgorsze było przełykanie, sprawiało mi duży ból przez prawie tydzień, w ustach miałem taki jakiś śluz, ale to chyba przez holinex, który mi więcej zaszkodził niż pomógł. To było jakieś 2 tygodnie temu. Normalnie w ogóle nie choruje, poza wyjątkiem częstego kataru.
  • 0

#108

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dodam pewna ciekawą rzecz >> Project BlueBeam

Jest tu m.in. mowa o chemtrails, które nie maja zbawiać świata, ale stworzyć "ekran". Czyżbyśmy rozwiązali zagadkę antychrysta?
Polecam obejrzeć ten filmik. Komentujcie.
  • 0

#109

Vorbis.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesamowite, tuż nad moim blokiem wielkie chemtrails, robie fotki i filmy, mnóstwo odrzutowców wszędzie, coraz więcej tych chemtrails, ale dobre zdjęcia wyszły tylko tych chmur nad moim blokiem. Widziałem jeszcze identyczne kilka kilometrów od mojego miasta(dziś) ale nie miałem aparatu. Biorę mojego mopeda i będę starał się fotografowac to. Mam tylko problem z rozładowanymi bateriami w aparacie.

Pozdrawiam.



_________________


Jakieś oblężenie, nad moim blokiem(i w polu widzenia z mojego bloku) przeleciało już około kilkadziesiąt samolotów! Latały równolegle, na krzyż, lub samotnie. Pozostawiały większe, lub mniejsze smugi. Niektóre zostawiały chemtrails(które utrzymywały się przez kilka godzin), a niektóre normalną smugę kondensacyjną, która zaraz znikała(rozpylano to pewnie w innym miejscu). Mam dużo fotek i filmów, bardzo ładny materiał. :) Chociaż miałem problem z rozładowanymi bateriami. Chyba to jakoś zmontuje i wystawię na YouTube, żebyście obejrzeli. A myślałem że to bujdy. x|
  • 0

#110

Vorbis.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamieszczam jedno ze zdjęc:
http://img218.images...s5000275hc2.jpg

Sorry że nie edytowałem tamtego posta, ale za drugim razem się nie da.

____________

Boże! Dzisiaj znowu, to jest wszędzie. x| Na całym niebie pełno takich pasków(ocyzwiđcie nie są tak tuż nad moją głową i widac je pod innymi kątami). Co wy na to? Mam się bac?


___________

Kur** mac! Więcej i więcej! Teraz utworzyły się trzy wielkie trójkąty, ten środkowy jest największy(a może tak mi się wydaje?). A przez te trójkąty przelatuje mnóstwo samolotów, robiąc takie paski, to mi przypomina jakby rozszczepienie światła przez soczewke czy coś. Czuje że to jest przełom! Wygląda to jak jakiś pokaz. Mam wszystko na wideo i na zdjęciach. Będę sławny! :rotfl: Co wy na to?
  • 0

#111

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zwróćcie uwagę gdzie są silniki a gdzie pojawia się smuga chemtrail

Nasze Jastrzębie też to tworzą :rotfl: Spisek w polskiej armii :

Polski F-16 Jastrząb

A tutaj coś dla tych,którzy na YouTube i in.oglądali ,,spisek'' z udziałem Boeinga 747.
  • 0

#112

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chemtrails ?

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#113

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wielokrotnie widziałem takie własnie chmury ale jakos nigdy nie zwracałem na nie większej uwagi uważałem je za zwykłe zjawisko atmosferyczne x| i nie miałem pojęcia ze mogą stanowic zagrożenie jak tylko znów je zobacze dam fotki.
  • 0

#114

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie raz widziałem taką ''pasiastą'' chmurę, ale jakoś żadnych objawów u siebie nie stwierdziłem. W 2025 ma zginąć 89% ''żyjątek'' w tym rasa ludzka. Nie martwcie się... my zginiemy już w 2012...

chronić ziemię przed promieniowaniem komicznym


;)
  • 0

#115

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zygix

Co ty mi tu wmawiasz to za tym F-16 to jest po to żeby ładnie było widac akrobacje i znika po kilku minutach a to na niebie (chemtrailsy) utrzymuje się przez prawie godzinę i ciągnie się kilometrami. A ten Boeing 747 zrzuca to tuż nad ziemią a chemtrailsy są rozpylane z owiele większej wysokości i nie spadają w postaci takiej chmury na ziemie tylko rozchodzą sie na niebie przez wiele kilometrów około godzinę. Przy okazji normalna smuga kondensacyjna powinna się rozchodzic w ciągu 2 minut! i nie ciągnąc za samolotem przez tyle kilometrów co tak zwane chemtrailsy!
  • 0

#116

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co ty mi tu wmawiasz to za tym F-16 to jest po to żeby ładnie było widac akrobacje

Nie kolego to nie jest po to,żeby ładnie było widać akrobacje 8) Ale ogólnie z Jastrząbkiem to taki ,,żart sceniczny'' :)

chemtrailsy są rozpylane z owiele większej wysokości

Proszę frosti pokaż mi choć jedno zdjęcie z tego ,,rozpylania'' :o przy użyciu samolotu rzecz jasna ;)
  • 0

#117

Vorbis.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie to jest codziennie ostatnio.

Proszę frosti pokaż mi choć jedno zdjęcie z tego ,,rozpylania'' eek6.gif przy użyciu samolotu rzecz jasna wink2.gif



Widziałem to nie raz, ale na początku chmura jest wąska, dopiero potem się rozszerza.
  • 0

#118

norainbow.
  • Postów: 64
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

u mnie - okolice łodzi - zjawisko było bardzo intensywne wczoraj w godzinach popołudniowych . większość ''smug'' po rozejści sie po niebie utrzymywała sie do zmroku ...
  • 0

#119

sad25.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm
Tutaj raczej mamy do czynienia z Chemtrails:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Te bardzo cieniutkie linie to smugi kondensacyjne.....
A ślady to nie są chmurki gdyż poczęły się ciągnąć po przelocie kilku samolotów...
  • 0

#120

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam

Postanowilem dolozyc fotografie zrobione kilka dni temu. Uzylem telefonu komorokowego, wiec jakosc nie jest najlepsza;

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych