Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt "Deep Shield"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
178 odpowiedzi w tym temacie

#31

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie
Trochę okrutnie to brzmi, ale jest w ty, trochę racji.
Lepiej poświęcić 2 miliony ludzi niż dopuścić do zniszczenia życia na planecie.
Inaczej ma się tylko sprawa, kiedy w grę wchodzi życie nasze, kogoś z rodziny, czy bliskich znajomych...


eee nie 2miliony tylko 2miliardy :)
EDIT AlienGrey: Co za różnica ;) (joke :P )


No... może umrze 2mld ludzi, ale to lepiej niż cała ludzkość :) . Niestety, zawsze jakieś działania ludzkie niosą ofiary w ludności cywilnej...


o rly? skoro to takie dobre, to może chcesz się poświęcić jako pierwszy z tych dwóch miliardów?


tak lepiej :) i niejedna osoba na tym forum, w tym kraju (moze nawet ja albo napewno :P ) bedzie wsrod tych 2miliardow ktore nawet nie poczuja ze umieraja z tego powodu wiec ? jaki to problem dla tych co to rozpylaja ? wazne zeby utrzymac nasza cywilizacje przy zyciu :P i zostanie rozwiazanych przy okazji pare problemow takich jak np przeludnieni na okreslonych terenach naszego globu :)

ja nad moim miastem ciesze sie nadzywaj czesto blekitnym niebiem :D CHEMTRAIL's mi nie straszne :rotfl:
  • 0

#32

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rodzi się tylko pytanie, skoro jesteśmy okłamywani w sprawie operacji na globalną skalę, w którą musi być zaangażowane wielu ludzi, to co jeszcze trzymają przed nami w tajemnicy



Oprócz zubożonego uranu, który truje na zawsze nie tylko Irak i Afganistan, ale okrywa radioaktywną chmurą cały świat, planu zaczipowania wszystkich obywateli świata, aby było nas łatwiej kontrolować (i tak jest łatwo, ale widać im jeszcze mało), oprócz genetycznie zmienionego pożywienia które poprzez firmę MONSANTO narzucane jest całemu światu (najwięcej w USA, Indiach i zachodniej europie), oprócz planów na Trzecią Wojnę Światową (jeśli mój proroczy sen się sprawdzi to będzie to październik 2008 roku) i planu depopulacji ziemi poprzez szczepionki i opylanie z samolotów NATO, to chyba niewiele więcej.

  • 0

#33

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

bo może Dennis Kucinich, przeczytał by Twojego i posta i nie palnął publicznej gafy.

Dalsze rozwinięcie pomysłów p. Kucinich`a w kampanii wyborczej. Pasuje zresztą do "chemizowania":

Dennis Kucinich, malutki kongresman często porównywany do myszki (ze względu na wygląd) i słonia (ze względu na ambicje) jednocześnie, oświadczył, że on UFO już widział. Na dodatek - widział UFO w domu aktorki Shirley MacLaine.

Ciekawe, czy był tam alkohol... No i co zrobią inni kandydaci na prezydenta, by teraz przebić Kucinicha.


link
  • 0

#34

Ghand.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj na niebie w Gdyni widać było dwie linie tworzące kąt w kształcie spłaszczonej litery X. W dodatku długa smuga (5-6 razy grubsza od dwóch smug razem wziętych) przecinająca obie.

Jakoś nie chce mi się w to wszystko wierzyć. :mrgreen:

/Ghand
  • 0

#35

Tao.
  • Postów: 118
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też zrobiłem kilka ciekawych zdięć:

Dołączona grafika
  • 0

#36

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tym razem chemitrails nad Warszawą? I to dwa typy "opyleń"! A może po prostu zachodzące słońce tworzy takie ciekawe wzorki? Kto wie!
  • 0

#37

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a nie są to po prostu spaliny odrzutowca?
  • 0

#38

Yabol.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie uczyli, że te smugi mają jakiś związek z zamarzającym rozgrzanym powietrzem O_o
  • 0

#39

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lokalna stacja telewizyjna potwierdza: Barium w Chemtrails



 
  • 0

#40

Tetragon.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Parę rzeczy mi tu nie gra.
Po pierwsze badania nad ozonosferą nie zostały przerwane a przynajmniej ten artykuł temu przeczy:

http://www.nasa.gov/...7/toms_end.html

Misja została zakończona w maju 2007r. Tak więc już tu mamy "drobne" przekłamanie.

Sprawa kolejna - coś o czym nie mówicie - rachunek ekonomiczny. Postawię pytanie - ilu lotów dziennie trzeba by pokryć obszar państw uczestniczących w projekcie w wystarczającym stopniu? Wiem, że logicznie rzecz biorąc nie ma potrzeby ciągłego zraszania chemią wszystkich regionów ale z tego co tu prezentujecie powstanie smug chemicznych ma mieć związek z ozonem. Logicznym jest więc wniosek że powinny być rozpylane tam gdzie występuje cienka warstwa ozonu. A ta bezpośrednio wiąże się z usytuowaniem dużych ośrodków przemysłowych oraz z ruchami mas powietrza, tak więc .... coś tu nie gra bo loty są ale nie tam gdzie trzeba. Kolejna sprawa to wysokość rozpylania - ozonosfera ciągnie się od 10 km do około 50 km wysokości a największe zagęszczenie występuje na około 23 km wysokości. Czy zatem rozpylanie substytutu ozonu nie wypada na zdjęciach na za niskiej wysokości? Czy nie lepiej umieścić magiczną chemię w ozonosferze na wyższych wysokościach ażeby umożliwić jej dłuższe pozostawanie aktywną?
Co do tych 2 miliardów.... na litość, przecież ozonosfera nie jest jednostajna i jej grubość waha się w zależności od miejsca, czy nie lepiej przenieść produkcję przemysłową za granicę państw biorących udział w projekcie i zobaczyć czy nad naszymi głowami nie będzie więcej ozonu tylko wyrzucać kolejne miliony dolarów i euro na loty samolotów i produkcję owej magicznej substancji? Bądźmy szczerzy rządy są cyniczne i potrafią liczyć pieniądze dlatego też uważam, że nikt by nie dał złamanego centa na coś co można zrobić inaczej i za mniejsze pieniądze. Więc jeżeli ktoś ma umrzeć to rządy krajów które podejmą takie działania na początku zatroszczą się o swoich obywateli. Pamiętajmy, że przecież lekarstwo nie może być gorsze od choroby. No chyba że liczymy ofiary nie objęte owym programem "Deep Shield".

Co do faktu istnienia dziwnych smug kondensacyjnych - faktycznie są ale czy ma to związek z dziurą ozonową i zmniejszającą się zawartością ozonu? Nie sądzę. Ne mam też gotowej odpowiedzi do czego mają służyć ale nie wydaje mi się żeby służyły do kontroli klimatu bądź do łatania dziury ozonowej.
  • 0

#41

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do faktu istnienia dziwnych smug kondensacyjnych - faktycznie są ale czy ma to związek z dziurą ozonową i zmniejszającą się zawartością ozonu? Nie sądzę. Ne mam też gotowej odpowiedzi do czego mają służyć ale nie wydaje mi się żeby służyły do kontroli klimatu bądź do łatania dziury ozonowej.


jest też teoria że jest to swego rodzaju bron biologiczna służąca deopulacji. :rotfl:
  • 0

#42

Tetragon.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś na zasadzie: "on już nie wstanie bo by było powstanie"???? :D
  • 0

#43

fifi.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrobione dzisiaj:
Dołączona grafika
:)
  • 0

#44

Tao.
  • Postów: 118
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdięcie zrobiłem dziś rano:

Dołączona grafika
  • 0

#45

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

co jest prawda a co nie ?:

1. Globalne Ocieplenie - obejrzałem dokument pieknie pokazujacy ze globalne ocieplenie to bajka i wykorzystuja to elita elit, cały układ sloneczny sie ociepla nie tylko nasza planeta to samo dzieje sie na Marsie np (film dokumentalny zwie sie: '“The Great Global Warming Swindle” , i nie zalezy to od emisj CO2, wiec te spryskiwanie służy raczej jako broń bilogiczna (jest dowiedzione ze skład tych 'chumr' jest bardzo radioaktywny, przekracza wszystkie dopuszczalne normy)
2. Gloalne ocieplenie jest wywolane emisja co2 i innych przez co oznowa dziura powstaje i te chmury sluza do łatania

co jest ta prawdą ? bo nikt nie ma wątpliwości ze nas opryskują
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych