Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt "Deep Shield"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
178 odpowiedzi w tym temacie

#166

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja od kilku lat obserwuję to "zjawisko"(Słupsk-...-Gdańsk) i ewidentnie mogę powiedzieć, że "coś" jest rozpylane nad naszymi głowami. Samolot, średniej wielkości lata po bezchmurnym niebie w tą i z powrotem zostawiając za sobą "spaliny", które rozprzestrzeniają się dość znacznie i pozostają kilka godzin... Spaliny większości samolotów dość szybko zanikają(wysokość maszyny tu też ma znaczenie) ale nie te. Zdecydowanie największe zagęszczenie tych "spalin" jest nad terenami gęściej zaludnionymi(miasta), a gdy przebywam na wsi(co najmniej 30km od miasta) to takich smug kondensacyjnych nie widuję, ewentualnie jakąś zabłąkaną owieczkę ;) . Te samoloty trochę dziwnie latają, lubiąc korytarze powietrzne pod którymi są tereny wysoko zurbanizowane. Z tego co do tej pory zaobserwowałem, to nad każdym miastem są powietrzne "ronda", czyżby piloci sugerowali się trasami naziemnymi? To taka zabawa? Coś wisi w powietrzu, to fakt, lecz co to jest? tego to nie mogę powiedzieć bo nie wiem. Być może te samoloty mają silniki diesel bez filtrów i wlewają do nich spalony olej od frytek... :D
  • -1

#167 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Niektórzy nie patrzą w słońce. Zapomnieli że są jego dziećmi, że termin "soul" - dusza pochodzi od "sol" - słońce.
Wiarygodny ma rację - nie warto im tłumaczyć co się dzieje wokól, oni już są częściowo zasymilowani przez system "borg" zarządzający tą planetą i mają inne oczy...
pozdrawiam
  • -1

#168

hunter22.
  • Postów: 167
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AEROSOL CRIMES (AKA CHEMTRAILS)
(NAPISY PL) (VIDEO)

http://www.vismaya-m...y_pl_video.html

Na stronie film, jest podzielony na 10 części.
  • -1

#169

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niektórzy nie patrzą w słońce. Zapomnieli że są jego dziećmi, że termin "soul" - dusza pochodzi od "sol" - słońce.


Soul nie pochodzi od sol, tylko ze starogermańskiego saiwalō. U saksonów - sēola, dalsza etymologia nie jest znana. I w tych językach oznaczało to dokładnie to samo, czyli duszę.

Wiarygodny ma rację - nie warto im tłumaczyć co się dzieje wokól, oni już są częściowo zasymilowani przez system "borg" zarządzający tą planetą i mają inne oczy...
pozdrawiam


Gratuluję kolejnego "oświeconego" na forum. Tłumaczyć możesz do upadłego, ja poproszę o KONKRETNE dowody, wyniki. Wtedy będziemy mogli podyskutować. Teraz to tylko Twoje słowo przeciwko innym. A wybacz, ale to dużo za mało.
  • 2

#170

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kolejne spostrzeżenie: dlaczego te rzekome "chemtrailsy" zostają tak długo w powietrzu? Skoro ktoś to chce rozpylić, to powinno to w miarę szybko opaść na ziemię i pokryć odpowiedni obszar, a nie siedzieć w jakiejś skupionej masie wysoko w powietrzu przez jakiś czas.

Ja od kilku lat obserwuję to "zjawisko"(Słupsk-...-Gdańsk) i ewidentnie mogę powiedzieć, że "coś" jest rozpylane nad naszymi głowami. Samolot, średniej wielkości lata po bezchmurnym niebie w tą i z powrotem zostawiając za sobą "spaliny", które rozprzestrzeniają się dość znacznie i pozostają kilka godzin... Spaliny większości samolotów dość szybko zanikają(wysokość maszyny tu też ma znaczenie) ale nie te. Zdecydowanie największe zagęszczenie tych "spalin" jest nad terenami gęściej zaludnionymi(miasta), a gdy przebywam na wsi(co najmniej 30km od miasta) to takich smug kondensacyjnych nie widuję, ewentualnie jakąś zabłąkaną owieczkę ;) . Te samoloty trochę dziwnie latają, lubiąc korytarze powietrzne pod którymi są tereny wysoko zurbanizowane. Z tego co do tej pory zaobserwowałem, to nad każdym miastem są powietrzne "ronda", czyżby piloci sugerowali się trasami naziemnymi? To taka zabawa? Coś wisi w powietrzu, to fakt, lecz co to jest? tego to nie mogę powiedzieć bo nie wiem. Być może te samoloty mają silniki diesel bez filtrów i wlewają do nich spalony olej od frytek... :D


To chyba logiczne, że im dalej do miasta (czyli lotniska - porty lotnicze znajdują się w miastach/w ich bezpośrednim sąsiedztwie, a nie gdzieś na wsi), tym mniej samolotów na niebie. Nie widzę w tym nic dziwnego - im bliżej lotniska, tym więcej samolotów na niebie, im dalej, tym mniej.

Co do rond - czasem, jeśli wszystkie pasy są zajęte, samolot musi kołować nad lotniskiem/w jego okolicy, czekając na zezwolenie na lądowanie. Kolejna zagadka wyjaśniona.

Jeśli zaś chodzi o pozostające długo smugi - na chemii się nie znam, więc odpowiedzi na to nie dam. Logika jednak każe sugerować, że nie są to jakieś zUe, zabójcze chemikalia (co uargumentowałem w poprzednim poście).

Niektórzy nie patrzą w słońce. Zapomnieli że są jego dziećmi, że termin "soul" - dusza pochodzi od "sol" - słońce.
Wiarygodny ma rację - nie warto im tłumaczyć co się dzieje wokól, oni już są częściowo zasymilowani przez system "borg" zarządzający tą planetą i mają inne oczy...
pozdrawiam


Dziękuję za odniesienie się do mojej argumentacji i napisanie posta, który absolutnie nic nie wnosi do tematu. Jak widać, drogi Reptilianinie, dla ciebie stwierdzenie, że "nie warto im tłumaczyć" obala wszelkie dowody i naprawia wszystkie błędy logiczne. Poza tym - jakim cudem możesz stwierdzić, że "nie warto im tłumaczyć", skoro nigdy nie próbowałeś wyjaśniać swoich teorii? (czyli: nie podawałeś dowodów, nie rozwiewałeś wątpliwości poprzez polemizowanie z krytyką etc.)

Doceniam też fakt, że nie masz jakiegokolwiek pojęcia o tym, o czym mówisz. Angielskie słowo "soul" nie wywodzi się od "sun", ale od staroangielskiego sáwol, sáwel, pochodzących ze starogermańskiego "saiwalō".

Angielskie "sun" z kolei pochodzi od starogermańskiego "sunna". Więcej informacji Tutaj i Tutaj.

Edit: widać Kapuchy mnie uprzedził... Cóż, potwierdzić nie zaszkodzi.

Pozdrawiam Reptilianina Radoslawa

zmiennocieplna bestia Tekeeus.

<ironia>No, teraz mam wiarygodny (a na pewno wiarygodniejszy niż znaczna część teorii spiskowych xP) dowód na to, że jestem jasnowidzem. W poprzednim poście w tym wątku napisałem: "Jedyną odpowiedzią na dowody i kontrargumenty sceptyka są teksty w stylu "kłamstwo", "dezinformacja!!111one", ewentualnie bezmyślnie wklejane artykuły/linki do filmików z YouTube.". Jak widać - moje proroctwo spełniło się. xP</ironia>

AEROSOL CRIMES (AKA CHEMTRAILS)
(NAPISY PL) (VIDEO)

http://www.vismaya-m...y_pl_video.html

Na stronie film, jest podzielony na 10 części.


Cóż za niezwykle rozbudowany post! Doprawdy, sporo się przy nim musiałeś napracować - wkleiłeś link, tytuł, a pod spodem napisałeś, że film jest podzielony na dziesięć części! Cóż za wciągająca lektura! Tyle treści, że aż wylewa się ona z monitora przy czytaniu twojego posta! Jak to dobrze, że podzieliłeś się swoimi niezwykle rozbudowanymi przemyśleniami, które są związane z tym filmikiem! Życzę ci, abyś dalej stał na straży tej szlachetnej tradycji, jaką jest bezmyślne kopiowanie linków. Oby tak dalej!
  • 2

#171

hunter22.
  • Postów: 167
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote name='hunter22' date='25.08.2009 - 14:42' timestamp='1251200524' post='357293']
AEROSOL CRIMES (AKA CHEMTRAILS)
(NAPISY PL) (VIDEO)

http://www.vismaya-m...y_pl_video.html

Na stronie film, jest podzielony na 10 części.
[/quote]

Cóż za niezwykle rozbudowany post! Doprawdy, sporo się przy nim musiałeś napracować - wkleiłeś link, tytuł, a pod spodem napisałeś, że film jest podzielony na dziesięć części! Cóż za wciągająca lektura! Tyle treści, że aż wylewa się ona z monitora przy czytaniu twojego posta! Jak to dobrze, że podzieliłeś się swoimi niezwykle rozbudowanymi przemyśleniami, które są związane z tym filmikiem! Życzę ci, abyś dalej stał na straży tej szlachetnej tradycji, jaką jest bezmyślne kopiowanie linków. Oby tak dalej!
[/quote]


A co miałem opisać wszystko o czym jest film, nie myślicie że w telewizji np. w wiadomościach, usłyszycie o tym że samoloty wojskowe latają nad miastami, by ludzie tam żyjący mieli więcej chorować.
  • 0

#172 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Kolejne spostrzeżenie: dlaczego te rzekome "chemtrailsy" zostają tak długo w powietrzu? Skoro ktoś to chce rozpylić, to powinno to w miarę szybko opaść na ziemię i pokryć odpowiedni obszar, a nie siedzieć w jakiejś skupionej masie wysoko w powietrzu przez jakiś czas.


Mój miły Amigo.
Pierwszą podstawową funkcją chemtrailsów jest stworzenie zawiesiny składającej się z ciężkich pierwiastków w atmosferze - daje to możliwość ODBIJANIA promieni słonecznych i tworzy doskonałe środowisko umożliwiające działanie systemu HAARP.
Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt że pra-pra-pra dziadkowie naszej miłościwie panującej rodzinki zabawiali się w ten sam sposób na innych planetach, wykorzystując złoto.
Wnukowie z braku złota stosują aluminium, ale cel jest ten sam - stworzyć bańkę "ochronną" nad planetą w celu "zabezpieczenia" jej przed działaniem słońca w momencie implozji. Robią tak z prostego powodu - ich DNA jest upadłe i nie ma możliwości przeżycia tego dość rzadkiego zjawiska.
Oczywiście działanie to jest pozbawione sensu - czego przykładem może być zdmuchnięcie atmosfery Marsa przy ostatniej próbie zabezpieczania się przed słoneczkiem, jakieś 13 tys lat temu czy jakoś tak.
Efekty dodatkowe chamtrailsów - w postaci znajdowanych w nich komórek krwi, virusów, drożdży i innego badziewia - to tylko bonusik (który i tak spadnie) majacy nas osłabić, tak jak żywność GMO, budynki w których mieszkamy, czy płatki śniadaniowe dla naszych dzieci zawierające opiłki żelaza.
Gdy następnym razem zobaczysz kilka skrzyżowanych smug nad Twoim miastem, a po godzinie całe niebo pokryje się dziwną szarawą zawiesiną przyłaniajacą słońce (a jeśli mieszkasz w dużym mieście jest to min 3 razy w tygodniu) - pomyśl proszę nad moim postem, ewentualnie postaraj się sobie przypomnieć czasy dzieciństwa i znaleźć podobny obrazek.

Co do Twoich problemów z zaakceptowaniem naszych reptiliańskich korzeni - no cóż, nie jesteś sam, jeśli się rozejrzysz po tym forum być może stwierdzisz że jesteś w większości - nie zmieni to jednak faktów i Twojego gadziego DNA, które jest pomieszane także z DNA ptaków, warto o tym czasem pomysleć patrząc na nasze godło...

pozdrawiam Cię serdecznie
  • 0

#173

hunter22.
  • Postów: 167
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote name='hunter22' date='25.08.2009 - 14:42' timestamp='1251200524' post='357293']
AEROSOL CRIMES (AKA CHEMTRAILS)
(NAPISY PL) (VIDEO)

http://www.vismaya-m...y_pl_video.html

Na stronie film, jest podzielony na 10 części.
[/quote]

Cóż za niezwykle rozbudowany post! Doprawdy, sporo się przy nim musiałeś napracować - wkleiłeś link, tytuł, a pod spodem napisałeś, że film jest podzielony na dziesięć części! Cóż za wciągająca lektura! Tyle treści, że aż wylewa się ona z monitora przy czytaniu twojego posta! Jak to dobrze, że podzieliłeś się swoimi niezwykle rozbudowanymi przemyśleniami, które są związane z tym filmikiem! Życzę ci, abyś dalej stał na straży tej szlachetnej tradycji, jaką jest bezmyślne kopiowanie linków. Oby tak dalej!
[/quote]


A co miałem opisać o czym jest film, nie myślicie chyba że w telewizji, np. w wiadomościach, powią o tym że samoloty wojskowe latają nad miastami, by ludzie tam żyjący chorowali, bo w spalinach są środki rakotwórcze i nie tylko.
  • -1

#174

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(...)
Mój miły Amigo.

Tak, Towarzyszu Jaszczurze*?

Pierwszą podstawową funkcją chemtrailsów jest stworzenie zawiesiny składającej się z ciężkich pierwiastków w atmosferze - daje to możliwość ODBIJANIA promieni słonecznych i tworzy doskonałe środowisko umożliwiające działanie systemu HAARP.


Przeczytałem trochę o tym systemie HAARP i wychodzi na to, że jest to system służący (oficjalnie) do badań jonosfery, a zdaniem niektórych fizyków może stać się on bronią służącą do zestrzeliwania pocisków, samolotów oraz zagłuszania komunikacji na dużym obszarze. Wątpię, aby ktokolwiek uznał, że warto dla tego zamieniać Ziemię w lodową pustynię (bo odbijanie promieni słonecznych = mniej energii dociera na powierzchnię = zimno).

Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt że pra-pra-pra dziadkowie naszej miłościwie panującej rodzinki zabawiali się w ten sam sposób na innych planetach, wykorzystując złoto.

A dowodem na to są...? Masz może analizy atmosfer innych planet, które wskazują, że w powietrzu znajduje się pełno złota, jakieś zdjęcia, zeznania świadków, ewentualnie źródła historyczne inne niż "święte księgi" (bo jeśli twierdzisz, że wierzenia jakiejś_tam_cywilizacji są dowodem, to równie dobrze można wyjść z założenia, że Zeus, Hera czy Mars naprawdę istnieli - w końcu wierzyli w nich starożytni Grecy i Rzymianie) które by to potwierdzały?

Wnukowie z braku złota stosują aluminium, ale cel jest ten sam - stworzyć bańkę "ochronną" nad planetą w celu "zabezpieczenia" jej przed działaniem słońca w momencie implozji. Robią tak z prostego powodu - ich DNA jest upadłe i nie ma możliwości przeżycia tego dość rzadkiego zjawiska.


A dowodem na to są...? Poza tym, nawet gdyby była to prawda - skoro jest to dla nich jedyny sposób na przetrwanie, to dlaczego im tego zabraniać? Chcesz wyrżnąć całą rasę obcych (którzy, jako że są obcymi, najprawdopodobniej są o wiele szlachetniejsi niż rasa ludzka?)? I dlaczego po prostu nie mogliby przenieść się na planetę, na której ta "implozja" (cokolwiek to jest...) by im nie zaszkodziła? Skoro wiedzą, jak zmienić atmosferę całej planety, to powinni także być w stanie postawić sobie jakąś przytulną bazę na jakiejś odległej planecie. Ewentualnie mogliby wyciąć w pień całą ludzkość albo zostawić sobie część populacji po to, aby się na niej żywić, i zająć całą planetę. Nie miałbym im raczej tego za złe.

Oczywiście działanie to jest pozbawione sensu - czego przykładem może być zdmuchnięcie atmosfery Marsa przy ostatniej próbie zabezpieczania się przed słoneczkiem, jakieś 13 tys lat temu czy jakoś tak.

Dobra czyli według ciebie gatunek ten jest w stanie podróżować pomiędzy gwiazdami (bo domyślam się, że skoro mówisz o innych planetach, to masz na myśli także inne systemy gwiezdne, chociaż może to być moja nadinterpretacja), zmieniać atmosferę, ale jednocześnie nie uczy się na własnych błędach i, mając do dyspozycji 13 000 lat, nie jest w stanie znaleźć rozwiązania, które naprawiłoby ich DNA albo skutecznie uchroniło ich przed ową "implozją".

Efekty dodatkowe chamtrailsów - w postaci znajdowanych w nich komórek krwi, virusów, drożdży i innego badziewia - to tylko bonusik (który i tak spadnie) majacy nas osłabić, tak jak żywność GMO, budynki w których mieszkamy, czy płatki śniadaniowe dla naszych dzieci zawierające opiłki żelaza.

Ufam, że nie jesteś hipokrytą, a co za tym idzie, nie mieszkasz w "zwykłym" ("szkodliwym") budynku, nie jest płatków śniadaniowych, GMO, i do tego cały czas nosisz maskę ochronną (albo najlepiej cały kombinezon biologiczny), który zabezpieczy cię przed działaniem owych "wirusów", (pisze się przez "w", tak przy okazji) "drożdży" i tak dalej.

Pominę tutaj już brak jakichkolwiek dowodów - wirusy w końcu towarzyszyły człowiekowi i innym zwierzętom od baaardzo dawna (są w końcu elementem ekosystemu), podobnie jak drożdże etc.

Gdy następnym razem zobaczysz kilka skrzyżowanych smug nad Twoim miastem, a po godzinie całe niebo pokryje się dziwną szarawą zawiesiną przyłaniajacą słońce (a jeśli mieszkasz w dużym mieście jest to min 3 razy w tygodniu) - pomyśl proszę nad moim postem, ewentualnie postaraj się sobie przypomnieć czasy dzieciństwa i znaleźć podobny obrazek.

"Podobnego obrazka" nie mogę sobie przypomnieć w ogóle, widać albo pamięć mi szwankuje, albo liczące sobie kilkaset tysięcy mieszkańców miasto, w którym obecnie się znajduję, nie jest objęte programem "aluminiowania" atmosfery. xP

Co do jednego masz rację - jeśli zobaczę taki obrazek, z pewnością cieplej zrobi mi się na sercu. Zawsze jest ta minimalna szansa (0,00000001%?), że jednak masz rację, a owe smugi są przyczyną śmierci milionów ludzi... Zagłada gatunku ludzkiego - jakież to by było piękne.

Co do Twoich problemów z zaakceptowaniem naszych reptiliańskich korzeni

Naszych, waszych, moich, whatever - gdybyś rzucił okiem na mój awatar i poszukał informacji na mój temat, z pewnością nie napisałbyś tego zdania. Więcej nie powiem, nie chcę za dużo spoilerować na mój temat. xP

- no cóż, nie jesteś sam, jeśli się rozejrzysz po tym forum być może stwierdzisz że jesteś w większości - nie zmieni to jednak faktów i Twojego gadziego DNA, które jest pomieszane także z DNA ptaków, warto o tym czasem pomysleć patrząc na nasze godło... (...)

Godło raczej nie jest dowodem, bo w końcu ludziom orzeł kojarzył się ze szlachetnością, wolnością (bo przecież umie latać!) i tak dalej - trudno, żeby jakiś kraj nie wybrał go sobie jako symbolu narodowego.

Co do "gadziego DNA" - niestety masz rację. Jakieś 70, 80 milionów lat temu w wyniku genetycznej tragedii z gadów powstały ssaki, z których następnie powstała największa klęska ewolucji - człowiek.

A co do faktów - ja tutaj żadnych faktów nie widzę, bo trudno raczej uznać teksty religijne, przekazy channelingowe (które niczym nie różnią się od informacji, które wywodzą się z wyobraźni) albo naciągane teorie naukowe (które sceptycy są w stanie obalić z wprawą buldożera wjeżdżającego w drewnianą szopę) za "dowód".

* tak przy okazji - biorąc pod uwagę fakt, że nie przepadam za ludźmi, porównanie kogoś do czegoś innego niż człowiek jest w moim przypadku komplementem. xP

(...)
A co miałem opisać o czym jest film, nie myślicie chyba że w telewizji, np. w wiadomościach, powią o tym że samoloty wojskowe latają nad miastami, by ludzie tam żyjący chorowali, bo w spalinach są środki rakotwórcze i nie tylko.


Po pierwsze: co mają wspólnego wiadomości z filmikiem na YT i tym, że nie dałeś żadnego komentarzu odnośnie filmiku? Chociaż zmuszam swoje neurony do wytężonej pracy nie mogę dostrzec jakiegokolwiek związku pomiędzy praktycznie bezwartościowym postem (bo trudno nazwać wartościowym post, który zawiera tylko filmik...) a telewizją etc.

Po drugie: jak to jest z tymi mediami? Najpierw słyszę, że są kontrolowane przez NWO/whatever i nie powiedzą nic o ich planach, a później ktoś się cieszy, że na Onecie napisano coś tam o teorii spiskowej albo jedna ze stacji telewizyjnych emituje film o tym, że 9/11 to spisek. Są te media wiarygodne dla zwolenników TS czy nie? 1 czy 0?

Po trzecie: "A co miałem opisać". No tak... Zdajesz sobie sprawę, że mogłeś, na przykład, napisać, dlaczego zgadzasz się z tezami przedstawionymi na filmiku, czy zgadzasz się ze wszystkim, co pokazano na filmiku, dlaczego filmik jest twoim zdaniem przekonujący/nieprzekonujący i tak dalej. Jeśli chcesz, aby ktoś spędził najbliższe 90 minut oglądając to video, to wypadałoby kogoś takiego przekonać, że filmik jednak nie jest bezsensowną papką (tak jak 90% filmów na YT) i nie będzie to strata czasu.

Przy okazji: pisze się "powiedzą".
  • 0

#175

hunter22.
  • Postów: 167
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jejku takiego czegoś się czepiasz, ten film ma za zadanie was obudzić i pokazać że ten świat nie jest taki jak wam, nam wmawiano.
Przy odpisywaniu na takie w sumie głupie posty, prowkujące, często mam ochote użyć mocniejszych słów, ale sobie daruje, bo pisze w regulaminie że każdy ma prawo do swojego zdania i nie wolno obrażać innego użytkownika forum, nieważne jakimi to słowami.
  • 0

#176

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hunter22 - a skąd Ty wiesz JAK my odbieramy świat? Swoje stwierdzenia opierasz na podstawie kilku wymian zdań w JEDNYM temacie, w którym jak widzę sam masz braki wiedzy - istota, sposób powstawania, właściwości fizyczne smug kondensacyjnych na skutek przelotu samolotu, aerodynamika, organizacja ruchu powietrznego. Takich filmików są setki, ale wyobraź sobie, że ja się opieram na własnych wnioskach opartych na informacjach z DZIESIĄTKÓW różnych źródeł, a nie z jednego YT. Odsiewanie ziarna od plew to proces żmudny i trudny. Na to potrzeba czasu. A przede wszystkim wiedzy interdyscyplinarnej, by móc kojarzyć pozornie całkowicie oderwane fakty.
Ty NIC nie wiesz ani o moim wykształceniu, ani wiedzy, ani doświadczeniu, tak więc ostrozniej z twierdzeniami, że Ty wiesz i spełniasz misję, bo inni nie wiedzą.
  • 3

#177

wiarygodny.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

@radoslaw,

prosze Cie o jedno - NIE WDAWAJ SIE W "DYSKUSJE" Z DEZINFORMATORAMI :-)

Ludzie,ktorzy dostrzegaja to co dzieje sie na niebie -(a dzieje sie cos niedobrego-to tak na marginesie-dla wszystkich tutaj i nie tylko tutaj zgromadzonych dezinformatorow)- mam tutaj na mysli -osoby dorosle (@kapuchy-juz w lozku?,pozno przeciez...) wiedza o co chodzi.
Wiec do czego zmierzam - MOGLIBYSCIE POCLALOWAC MNIE W D... -ALE DZIEKUJE NA SAMA MYSL JEST MI JUZ NIEDOBRZE.

Moi mili -poinformowani - nie dajcie sie wciagnac w "szambo"...

Wszystkim ukrytym pasozytom mowimy stanowczo - NIE ....

Faza,no normalnie....zegnam to szambo tutaj-

"...co ty wiesz o zabijaniu..."




Temat został otworzony po poście radosława: link

Nie ma w nim żadnych decyzji moderatora o powodzie zamknięcia, więc sam nie rozumiem skąd kłódka... 


Użytkownik Hellmaker edytował ten post 31.03.2010 - 10:48
Otwarcie tematu

  • -3

#178

marker.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od razu przepraszam za odkopywanie tematu ;-)

@ wiarygodny
Podaj jakiś racjonalny powód dla którego nie chcesz wyjawić gdzie, jak i czym przeprowadziłeś badania składu powietrza po "opryskach" a dopiero później zabieraj głos w dyskusji do której chyba nie dorastasz. Bo z twoim podejściem wyznawcy TS nigdy nie będą poważnie traktowani.

Ta teoria o Deep Shield nie trzyma się kupy. Dlaczego nikt nie przeprowadził badania składu powietrza po opryskach? Takie badanie praktycznie potwierdziło by lub ostatecznie obaliło tą teorię.
Jak wreszcie jest prowadzone są te opryski? Za pomocą samolotów cywilnych czy wojskowych? Jeśli wojskowych to od razu można powiedzieć że ta teoria to kłamstwo bo w Polsce nie ma tylu lotów wojskowych co doniesień o "opryskach" NATO przekracza naszą przestrzeń powietrzną bardzo rzadko więc oni też odpadają. Jeśli "opryski" były by prowadzone za pomocą samolotów cywilnych to jest to praktycznie niemożliwe. Samoloty nie posiadają żadnych większych zbiorników z których można by rozpylać. Jeśli trucizna miała by znajdować się w paliwie praktycznie od razu ktoś by ją rozpoznał bo skład paliwa lotniczego podobnie jak samo paliwo można łatwo zdobyć(na okęciu można bez problemu kupić paliwo lotnicze dokładnie te samo którym tankuje się samoloty, wiem bo 2-3 lata temu kolega dość kupował do samochodu rajdowego wtedy kosztowało coś koło 6-7pln/l) więc wystarczy je przebadać. Po za tym ile trzeba by było zatankować tego środka aby rozpylać takie strumienie jakie są widoczne na zdjęciach? Jest naprawdę niewiele samolotów o ile w ogóle istnieją które mogły by zabrać takie ilości. Zobaczcie sobie na akcjach gaszenia lasów te samoloty zabierają po kilka/kilkanaście ton wody a opróżniają zbiorniki w kilka sekund.
Operację takie rozpylania, tworzenia i tankowanie tej trucizny musiało by być zaangażowane setki tysięcy osób fizycznie nie jest możliwe żeby nikt nie zdradził lub nie było przecieków.
Jakby rozpylanie następowało poprzez silniki to dlaczego nie widać tego przy starcie lub lądowaniu samolotów?
Kto i dlaczego chce ograniczyć populację ziemi o 95%?! Co im to da? Wielkie korporacje chcą wielkiej ilości konsumentów a nie chorych i nisko produktywnych pracowników. Kim będą rządzić wielcy tego świata jak nas nie będzie?!
Gdyby chcieli nas wytruć to są prostsze sposoby np. zostawić nas bez dozoru państwa wszyscy byśmy się spokojnie pozabijali albo wytruli jakimiś azbestami itp. :)
Żadna poważna stacja telewizyjna się nie bierze za rozwiązanie tej TS ponieważ mają dobrych meteorologów którzy potrafią to wyjaśnić naukowo :)
Jak dla mnie niektórzy tu już mają tak przeżarty umysł TS że uwierzą we wszystko co przeczy ogólnie przyjętym wartościom, prawom i ma związek z rządami wielkich korporacji.
Zdjęcia tego rzekomego samolotu chemitrails to w jakim celu zamontowane jest tam kilkanaście/kilkadziesiąt zbiorników zamiast jednego dużego i po co są tam duże ilości miejsc siedzących? To jakieś nowe cywilne Boeingi z funkcją rozpylania BŚT?
Przeczytałem ten temat i już nie wiem czy to zostało stworzone do zabicia nas czy ochrony?
Po koniec tematu zaczęłam trochę słabo ogarniać co piszecie. Kiedy rozpylaliśmy złoto na marsie? Jakie wadliwe DNA mamy? I kiedy byliśmy na marsie?!



To że nie wierzę w tą TS nie znaczy że nie wierzą w żadną ;)

Użytkownik marker edytował ten post 23.08.2010 - 21:05

  • 0

#179

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jest już temat na ten temat ;) nawet dość obszerny. zapraszam tutaj KLIK

tu od roku nikt nic nie napisał, po co odgrzewać starego kotleta ? :D

Użytkownik Mishka edytował ten post 24.08.2010 - 00:59

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych