Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt "Deep Shield"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
178 odpowiedzi w tym temacie

#151

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Vilgefortz Tyle, że ta teoria o chemtrails jako ochronie dla planety nie trzyma się kupy bo:

- Nie tłumaczy to obecności patogenów,
- Zgodnie z tą logiką opryskiwana powinna być przede wszystkim Sahara, a nie duże skupiska ludzkie,
- Nie wyjaśnia to nie których nocnych sprejowań,
- Jaki sens miałoby wtedy chemtrailowanie w zimie?
  • 0



#152

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakiś tydzień, czy dwa temu widziałem samolot wojskowy przelatujący nisko nad Krakowem. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że robił to 4 razy po tej samej ścieżce! Na początku myślałem, że mam jakieś deja vu :)
  • 0



#153

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no dobra...
to tu macie kolejne zdjęcia tego "chemtrails"'owego samolotu :]
Dołączona grafika
Dołączona grafika

i jest to wnętrze samolotu pasażerskiego w czasie procedury testowania wyważenia i wpływu przemieszczania środka ciężkości - oraz całego szeregu innych testów. Prawie identyczna procedura jest stosowana w airbusach i boeingach.

Cthulhu - szczególnie nad miastami, wszystkie samoloty, woskowe również, mają ŚCIŚLE wyznaczone korytarze przelotów. Inaczej złom leciałby nam na głowy po zderzeniach jak liście na jesień.
A Ty widziałeś najprawdopodobniej 4 samoloty lecące jeden za drugim. Tą samą trasą.
  • 0

#154

Rigel.
  • Postów: 94
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A Ty widziałeś najprawdopodobniej 4 samoloty lecące jeden za drugim. Tą samą trasą.

Ewentualnie ten sam samolot kołujący w oczekiwaniu na zezwolenie do lądowania :mrgreen:
  • 0

#155

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A Ty widziałeś najprawdopodobniej 4 samoloty lecące jeden za drugim. Tą samą trasą.

Ewentualnie ten sam samolot kołujący w oczekiwaniu na zezwolenie do lądowania :mrgreen:

No to bardziej prawdopodobne, bo lotnisko niedaleko :)
  • 0



#156

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Vilgefortz Tyle, że ta teoria o chemtrails jako ochronie dla planety nie trzyma się kupy bo:

- Nie tłumaczy to obecności patogenów,
- Zgodnie z tą logiką opryskiwana powinna być przede wszystkim Sahara, a nie duże skupiska ludzkie,
- Nie wyjaśnia to nie których nocnych sprejowań,
- Jaki sens miałoby wtedy chemtrailowanie w zimie?



Obecnie patogeny mamy wszędzie. Wystarczy że przejedzie po jakiejś trasie kilka samochodów i na terenie mamy potężną warstwę szkodliwych substancji.
Co do skupisk ludzi - wydaje mi się że akurat produkują oni dość dużo substancji szkodliwych dla powłoki otaczającej planetę.
Sahara - może sprejowanie tam wyniszczyłoby pewną część pustynnego klimatu ?

Ale powiedz mi, po co wyższym władzom społeczność z Alzheimerem, zanikami pamięci i innymi ? Zwiększona ilość kupywanych leków ? Nie sądzę.

Im bardziej człowiek czuje że z jego zdrowiem jest coś nie tak, tym gorzej on pracuje. A światu nie potrzebni są ludzie którzy nic nie dają społecznośći, każdy ma pracować bo inaczej mielibyśmy problem z gospodarką.
  • 0

#157

hunter22.
  • Postów: 167
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WITAMY W ERZE CHEMTRAILSÓW!
(NAPISY PL) (VIDEO)


  • 0

#158

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fajny filmik. Ten dym faktycznie nie wygląda na typowe smugi kondensacyjne. Swoją drogą ciekawe kto zrobił te zdjęcia z nad samolotów? xD
  • 0



#159

wiarygodny.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Prosze tutaj nie dezinformowac publiki.
Chemtrails sa faktem,faktem tez jest ,ze sa szkodliwe dla nas wszystkich -tzn. takze dla ciebie -Nomensao -czy jak sie tam nazywasz :-)))))
Pozdrawiam serdecznie




Poczytaj, pooglądaj filmy.

Ależ poczytałem i pooglądałem i znalazłem całkiem sprawnie wytłumaczenia tego "pomysłu". Klasyczny wręcz hoax.

Przemyślałem, wcale nie musi w to być zaangażowane tak wiele ludzi, mimo, że operacja ma zasięg globalny. (...)

Ktoś "to" musi dostarczać, ktoś magazynować, ktoś koordynować, ktoś podmieniać mechaników - zbyt dużo "ktosiów" w tym zaczyna brać udział. A tłumaczenie dlaczego (co podałeś) raz smuga jest, a raz jej nie ma - jest banalnie prosta. I chyba nie trzeba aż tak bardzo wiele specjalistycznej wiedzy. "Powietrze" nie jest jednolitą masą o stałych i niezmiennym składzie.


  • -2

#160

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Prosze tutaj nie dezinformowac publiki.
Chemtrails sa faktem,faktem tez jest ,ze sa szkodliwe dla nas wszystkich -tzn. takze dla ciebie -Nomensao -czy jak sie tam nazywasz :-)))))
Pozdrawiam serdecznie


Na jakiej podstawie twierdzisz, że są faktem? Na podstawie paru stron z netu? I kilku filmików z YT?
A może robiłeś analizy cząsteczek przechwyconego w powietrzu zrzutu? Proszę o jakieś SENSOWNE dowody.
  • 0

#161

wiarygodny.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano


Prosze tutaj nie dezinformowac publiki.
Chemtrails sa faktem,faktem tez jest ,ze sa szkodliwe dla nas wszystkich -tzn. takze dla ciebie -Nomensao -czy jak sie tam nazywasz :-)))))
Pozdrawiam serdecznie


Na jakiej podstawie twierdzisz, że są faktem? Na podstawie paru stron z netu? I kilku filmików z YT?
A może robiłeś analizy cząsteczek przechwyconego w powietrzu zrzutu? Proszę o jakieś SENSOWNE dowody.



@kapuchy,

tak,zrobilismy analize tego syfu w Düsseldorf,jako,ze mieszkam kolo tego miasta.
Kto szuka-ten znajdzie-to dotyczy sie rowniez ciebie,ja nikomu nie bede "zarcia pod pysk" podkladal :-)
Do wszystkich,ktorzy nie daja sie dezinformatorom - 3majcie sie w zdrowiu
  • 0

#162

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To poproszę opis metody pobierania, miejsce, metody pomiaru, wyniki.
Bo wokół Düsseldorf to można znaleźć na pewno mnóstwo syfu i bez chemtrails.
Skoro robiliście ( nie wiem kto) analizę, to podaj to o czym piszę wyżej. Chyba, że się obawiasz czegoś.
  • 0

#163

wiarygodny.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To poproszę opis metody pobierania, miejsce, metody pomiaru, wyniki.
Bo wokół Düsseldorf to można znaleźć na pewno mnóstwo syfu i bez chemtrails.
Skoro robiliście ( nie wiem kto) analizę, to podaj to o czym piszę wyżej. Chyba, że się obawiasz czegoś.



@kapuchy,
no niestety nie moge podac :-(
prosze o zrozumienie i czesciej spogladac w niebo ...
bywaj zdrow

P.S. wszelkie prosby o podanie czegokolwiek spelzna na niczym :-(
  • -4

#164

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


To poproszę opis metody pobierania.....

@kapuchy,
no niestety nie moge podac :-(
...
P.S. wszelkie prosby o podanie czegokolwiek spelzna na niczym :-(



To wybacz kolego "wiarygodny" ale Twoja wiarygodnosc spadla i moze to Ty powinienes wiecej czytac niz proponowac innym patrzenie w niebo...
  • 1

#165

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(...)
@kapuchy,

tak,zrobilismy analize tego syfu w Düsseldorf,jako,ze mieszkam kolo tego miasta. (...)


(...)
no niestety nie moge podac
(...)
P.S. wszelkie prosby o podanie czegokolwiek spelzna na niczym :-(

Gdy to przeczytałem w moim pokoju rozległ się odgłos tępego uderzenia - to moja głowa przywaliła w blat biurka (nieczęsto to robię, zatem należą ci się gratulacje). Do tego mimowolnie wyszczerzyłem kły... xP

Czyli tak: jedynym dowodem jest "analiza tego syfu", o której wiadomo tylko tyle, że twierdzisz, że ją wykonałeś. Doprawdy, niezwykle wiarygodne - postaraj się jeszcze trochę, a może uda ci się osiągnąć poziom wiarygodności historii traktujących o Alicji w Krainie Czarów czy innych, równie rzetelnych źródeł informacji.

Po raz kolejny muszę ci pogratulować. Nawet ja (ten, który, delikatnie rzecz ujmując, nie przepada za ludźmi) nie uważam ludzi za tak wielkich idiotów, których przekona tekst na poziomie "wykonałem analizę, ale nic na jej temat nie powiem, UWIERZCIE MI!".

(...)
@kapuchy,

tak,zrobilismy analize tego syfu w Düsseldorf,jako,ze mieszkam kolo tego miasta.

Pierwsza sprawa - skoro chemikalia/toksyny/whatever z "chemtrailsów" można znaleźć wszędzie, to dlaczego ich istnienie jest takie tajne? Przecież każdy, kto ma dostęp do jakiejkolwiek pracowni chemicznej (nauczyciele, lekarze, weterynarze, pracownicy firm farmaceutycznych/chemicznych/whatever, geolodzy i tysiące innych osób) mógłby bardzo łatwo takie coś wykryć - a jednak nie słyszę codziennie, że ktoś znalazł te wszystkie toksyny* w glebie czy na roślinach. Czyli co - toksyny są wszędzie, bardzo łatwo je wykryć, ale nikt o nich nie wie? xP

Tak swoją drogą, chyba przeszedłem samego siebie - dwa razy odpowiedziałem na ten sam fragment tego samego posta. A teraz dalej...

* nie liczę tutaj trucizn, które są wynikiem działania ludzkiej cywilizacji, czyli, generalnie rzecz ujmując, powstają w wyniku działania przemysłu, transportu (samochody) etc.

Kto szuka-ten znajdzie-to dotyczy sie rowniez ciebie,ja nikomu nie bede "zarcia pod pysk" podkladal :-)
Do wszystkich,ktorzy nie daja sie dezinformatorom - 3majcie sie w zdrowiu

Te dwa zdania brzmią, delikatnie mówiąc, absurdalnie. Najpierw twierdzisz, że "chemtrails" są faktem, następnie nie podajesz jakichkolwiek dowodów (czyli nie dajesz jakichkolwiek racjonalnych podstaw, ze względu na które ktokolwiek miałby ci uwierzyć), a później każdego, kto ci nie wierzy, nazywasz dezinformatorem/zdezinformowanym. Rozumiem zatem, ze prawdziwie "światli" i dobrze "poinformowani" są ci, którzy wierzą tobie na słowo i nie wymagają jakichkolwiek dowodów? Sceptyk, który podaje dowody i argumenty, jest "dezinformatorem", ale ty, nie podając argumentów ani dowodów, głosisz "prawdę"? WTF? Gdybyś miał rację, to powinno być raczej na odwrót. xP

Doceniam także twoją arogancję - tylko ty możesz mieć poglądy, ale jeśli ktoś śmie uważać inaczej niż ty, to jest zapewne ofiarą dezinformacji.

A teraz odnośnie samych chemtrailsów... Ponawiam pytanie (na które pewnie nie dostanę odpowiedzi - pytam po to, aby później nikt nie narzekał, że nie chcę słuchać etc.) odnośnie sensowności całego tego rzekomego przedsięwzięcia. Dlaczego owi tyrani chcieliby, aby społeczeństwo składało się z nieproduktywnych osób mających alzheimera, autyzm i inne schorzenia o podłożu neurologicznym? Skoro są tyranami, to chyba woleliby czerpać jakieś korzyści z każdego "niewolnika", a nie do końca życia płacić za jego leki, rehabilitację, opiekę lekarzy etc.

Niektórzy mogą powiedzieć, że chodzi o zyski dla firm farmaceutycznych. Pojawia się wtedy kolejny problem: jakim cudem firmy farmaceutyczne mogą sobie, ot tak, posiadać tysiące latających po całym globie samolotów, które rozsiewają trujące substancje? Nie jestem pewien, ale chyba dosyć trudno byłoby to ukryć... W końcu samolot albo musiałby startować z lotniska (co oznacza, że dostęp do niego mógłby mieć, na przykład, personel lotniska - a jak na razie nie słyszałem jeszcze, aby tysiące osób pracujących przy załadunku samolotów etc. mówiło coś o dziwnych chemikaliach ładowanych do samolotów pasażerskich xP). Rządy wszystkich krajów by z nimi raczej nie kooperowały, bo, po pierwsze, nie podcina się gałęzi, na której się siedzi (w tym przypadku: produktywnych obywateli), a po drugie, ze względu na różnice kulturowe, światopoglądowe etc. jest raczej mało prawdopodobne, aby wszystkie rządy się na to zgodziły i trzymały to w tajemnicy.

Ogółem - kolejna teoria spiskowa (która koliduje z innymi - na przykład tymi, według których każdy homo sapiens sapiens ma mieć wszczepiony chip... Czyli co, najpierw NWO chce "wyhodować" społeczeństwo pełno osób z alzheimerem, znaczną część zabić etc., a później ich kontrolować? Gdzie w tym logika?), która nie tylko jest niepoparta żadnymi dowodami, ale jest do tego bezsensowna.

Więcej w temacie się najprawdopodobniej nie wypowiem, ponieważ dyskusja, tak jak w większości przypadków, wygląda tak:
1. Ktoś wyskakuje z nową teorią spiskową
2. Sceptyk obala dowody, podaje kontrargumenty
3. Jedyną odpowiedzią na dowody i kontrargumenty sceptyka są teksty w stylu "kłamstwo", "dezinformacja!!111one", ewentualnie bezmyślnie wklejane artykuły/linki do filmików z YouTube.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych