Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś na niebie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę że prędzej byś uwierzył komuś, kto powiedziałby że widział UFO niż temu, kto by powiedział że widział latającego owada (np. muchę). Nie mam zamiaru tracić czasu na dalsze przekonywanie.

PS. Za dużo siedzisz na tym forum i w pewnym momencie może cały czas zamiast owadów będziesz widział ufo.... gorzej będzie jak ci jakaś mucha do pokoju wleci...
  • 0

#17

Polska.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyczuwam ironie :P Możliwe, że jest to owad ;) kształty są podobne do owada i do jakiegoś NOL'a. Ale jak się tak patrzy z dalsza na całą tą fote...to mi nie przypomina to owada...poczekajmy na wypowiedzi innych ;)
  • 0

#18

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko dlatego że jako ekspert od owadów się wypowiedział Shwizard, sprawdziłem zdjęcie odpowiednim sprzętem i stwierdzam ponad wszelką wątpliwość jest to NOL. :drink:
  • 0

#19

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy to mozliwe aby w tak czysty dzień pojawił się nol? Przecież ten co prowadził ten statek wiedział że ludzie go zobacza :D
  • 0

#20

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stawiam na to ,że to zwykła mucha. Przelatywała ona bliżej niż odległość na jaką był ustawiony aparat(rozumiecie o co mi chodzi, wystarczy się pobawić trochę aparatem stawiając blisko niego jakiś przedmiot - aparat zaczyna "coś robić" i dopiero po chwili obraz robi się wyraźny , kiedy aparat sobie wszystko poustawia) a ponadto przelatywała szybko. Stąd rozmazanie.
  • 0



#21

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój aparat nie ma stabilitazora obrazu :P
  • 0

#22

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[url="http://img235.imageshack.us/img235/6199/beztytuubw9.png"]http://img235.imageshack.us/img235/6199/beztytuubw9.png[/url] przeciez tutaj nawet skrzydelka widac, no ale wiem, to moga byc przeciez antenki latajacego spodka.
  • 0

#23

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przeciez to moze byc cokolwiek... Ale dla mnie wyglada to na owada, jakas muche :P

Tylko troche dziwnie to wyglada - morze, czyste niebo i czarny punkcik, niby mucha :P Nie zauwazylem zeby jedna mucha latala nad morzem :hmm:
  • 0

#24

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do tego raczej mało prawdopodobne, aby NOL latał pod kątem ok. 45-50 stopni względem ziemi ;)
  • 0

#25

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mój aparat nie ma stabilitazora obrazu :P

Co nie zmienia faktu ,że mucha się szybko poruszała. Poruszaj sobie ręką przed oczami i ciekawe czy zobaczysz dokładnie jak wygląda ręka - nie, ręka będzie rozmazana. Tak samo z aparatem - mucha przeleciała szybko więc aparat nie uchwycił jej jak należy.
  • 0



#26

LukEU.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszyscy, że mucha ;-) Albo NOL w sensie aliens :roll:
Jak dla mnie może być nawet ptak.
Oto chodzi, aby we wszystkim nie upatrywać ingerencji obcych. :hmm:
Jeśli ktoś zakłada, że w ogóle istnieją, ale to nie temat na moje racjonalne i sceptyczne przemyślenia :D
Pozdrawiam
  • 0

#27

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wierze w ufo i dlatego szukam autentyków :D
  • 0

#28

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wierze w ufo i dlatego szukam autentyków :D


tyle ze w dzisiejszych czasach w ktorych z 90 % zdjec/filmow to fejki ciezko wylapac cos autentycznego (a nieraz mozan za fake'a uznac prawdziwe zdjecie NOL'a) ;/
  • 0

#29

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie kiepawo. :/ nieraz lepiej miec jedna zdjęcie które będzie tym prawdziwym, niż 100 innych które okażą się fake :P
  • 0

#30

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Super
ale nie odbiegajmy od tematu.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych