Skocz do zawartości


Przewidywanie przyszłości


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Pieprzyć PIS , ale kurde dziwi mnie to , że ludzie nadal na nich głosują

Ja jestem ten ludź, który będzie głosował na PiS.
A co tam, lubie moher a i Radio Maryja tuli mnie do snu.
Pieprzyć PO.
Idę do sklepu po pieprz i będę pieprzył bez litości jak leci.
Tiamat, masz rację, że to same prostaki, ale wolę moherowych prostaków, niż tych z Wehrmachtu. :D

#17

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W dodatku jak to premier określił, "oni są samo dobro i to jeszcze kulturalne, bo reszta tylko wściekle atakuje i wyzywa.”

Trudno się nie zgodzić - premier jest bardzo wyszkolony w "odwracaniu kota ogonem" - w końcu trenował całe lata w domowym zaciszu.

#18

ufcio.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PiS 46%
PO 21%
LiD 17%
LPR 5%
Samoobrona 5%
PSL 4%
PK 1%
PPP 1%
Frekwencja wyborcza 63%

#19

methodman1.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rippertje to , że pisze prostym językiem nie oznacza ze mówię głupoty ;)

jednak jest tutaj także elektorat Pisu ( not war :beer: :D ) więc powiedz co skłoniło cię do głosowania na tą partię i czemu za swoich przedstawicieli wybierasz ksenofobicznych hipokrytów z popędami autorytarnymi ?

#20

rippertje.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo glosuje przeciwko Tuskowi, proste

#21

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie głosuje na PiS ale życzę im zwycięstwa ( lepszy rydz ;) , niż nic ), mam dość postkomunistów i człowieka który powiedział :
„Panowie, policzmy głosy: KPN, PSL, SLD, mała koalicja…” – D. Tusk 4.06.1992
i zapewne po wygranych wyborach powie :D
„Panowie, policzmy głosy: PO, SLD, Eryka Steinbach… :cafe: ”


----------------
Co dostanie osoba za trafienie w wynik wyborczy ? :mrgreen: :mrgreen:

cisz:Piwa nie postawię raczej, więc mogę dać repa ;)

#22

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PIS 35%
PO 31%
LID 17%
LPR 6%

#23

enki.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam wszystkim poddanym PIS-u


http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

#24 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Polecam wszystkim poddanym PIS-u


http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html



Większych bzdur w życiu nie czytałem.
Na razie skończyłem na pierwszej stronie i już mogę obalić tezy zawarte w tym artykule.
Olbrzymi wrzask i larum się podniosło, dlaczego rząd nie chce wysłuchać racjii lekarzy, którzy chcą rewolucji w ubezpieczeniach i składkach zdrowotnych.
I maja rację lekarze w tym względzie.
NFZ i pseudodarmowa służba zdrowia powinna być zlikwidowana.
Wzorem zachodu obywatele sami się ubezpieczają zdrowotnie i rentowo-emerytalnie u ubezpieczycieli komercyjnych takich jak np. PZU, Nationale Nederlaner, Commercial Union....ect.
A skąd ma wziąść obywatel pieniądze, na te ubezpieczenia?
Z zarobków, które o tyle wzrosną, o ile mniej państwo będzie wyciągać swoją łapę i szastać bezsensownie naszymi pieniędzmi.
Artykuł żeruje na zwykłej niewiedzy obywateli i straszy czarnym ludem, zamiast obiektywnie opisać w czym rzecz.
Ale przecież tu nie chodzi o obiektywizm, tylko zwykłą manipulację i zastraszanie społeczeństwa Kaczyńskimi.
Nic nowego, przecież mamy kampanię wyborczą, więc wszystkie chwyty dozwolone.

Przepraszam za offtop, ale mnie poniosło.
Można skasować ten i poprzedzający post, które nic nie wnoszą do tematu.


#25

enki.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponislo Cie bo jestes zatwardzialy islepym PIS-orem.I podobalo by CI sie zeby te dwa posty zostaly usuniete,zeby juz nikt wiecej prawdy o PIS-ie nie czytal.

#26 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

To niech zostaną, aby dać świadectwo głupocie i manipulacji, bo ja nie mam nic do ukrycia. :devil:
O tym zresztą zadecydują moderatorzy.

#27

enki.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładna analiza tekstu daje odpowiedź na postawione w tytule pytanie. Jarosław Kaczyński ukrywa to, że jemu oraz bratu i pozostałym kaczmenom marzy się nic innego jak PRL. Bo w PRL u władzy była jedyna słuszna i wszystkowiedząca partia, która mówiła obywatelom, jak mają postępować, aby było tej partii i narodowi dobrze,a w legitymizacji tej partii udział brały ówczesne przystawki w postaci ZSL i PD / Partia Demokratyczna /. Bo w PRL słowa pierwszego sekretarza / czytaj: prezesa / były święte i znaczyły tyle, co rozkaz dla żołnierza. Bo w PRL "partyjna" służba specjalna dbała, aby przeciwnicy władzy szybko i skutecznie odczuli siłę jej karzącej ręki.

#28 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzisz osiris wystarczy, że masz inne zdanie, a już masa atakuje cię bo TVN tak jej kazał. Ja głosuję na swoje UPR ale i tak z PO i PiS wybrałbym PiS. W PO są same mięczaki i kto by im nie tupnął to by grzecznie wykonali polecenie.

#29

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moje przewidywania wyborcze - cała trójka wejdzie do rządu (pis + po + lid), żadna z nich nie osiągnie większości więc trzeba będzie zrobić znowu koalicję - jeżeli wygra PIS, będzie dalej syf taki jak jest, bo ani lid ani po nie będą chcieli koalicjować się z pisem, po połaczy sie z lidem i zaczną obrabiać dupę pisowi razem z mediami przez nastepny rok albo i dłużej. Jezeli wygra po, zbrata sie z lidem - pis wejdzie do opozycji, jezeli wygra lid to samo, polączą sie z po a pis w opozycji. Tyle widze opcji.

#30

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponislo Cie bo jestes zatwardzialy islepym PIS-orem.I podobalo by CI sie zeby te dwa posty zostaly usuniete,zeby juz nikt wiecej prawdy o PIS-ie nie czytal.

A wiesz co tusk zrobił w '92?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych