Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szatan w rzece?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61

James Alan Hetfield.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E nagrywane idzie pełną parą :D

To nie bazar, ostanie ostrzeżenie słowne, spam.
Żbikuś

  • 0

#62

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wedlug mnie owa historia miala Cie poprostu zastrzaszyc przed wchodzeniem samemu lub z kolegami do wody. Jesli dobrze przeczytalem miales wtedy 8 lat.. A dzieci w tym wieku wierza w takie historie. Wiec prawdopodobnie byla to wymyslona historia, ktora miala Cie przestrzec przed wchodzeniem do wody bez opieki kogos doroslego.
  • 0



#63

liha.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wedlug mnie owa historia miala Cie poprostu zastrzaszyc przed wchodzeniem samemu lub z kolegami do wody. Jesli dobrze przeczytalem miales wtedy 8 lat.. A dzieci w tym wieku wierza w takie historie. Wiec prawdopodobnie byla to wymyslona historia, ktora miala Cie przestrzec przed wchodzeniem do wody bez opieki kogos doroslego.



Witam.
Dokładnie to samo o tym myślę , bajka dla odstraszenia ciebie od rzeki , sam piszesz , że w wieku 3-6 lat pływałeś ,a dla rodziców dzieciak któremu sie wydaje , że potrafi pływać to utrapienie.Po tej historii właziłeś do tej rzeki?????
Co do utopców , to ludzie nie załamujcie mnie... , a co do tego , że to mogło być tonące dziecko , to może coś w tym być , ale niewierze , że człowieka , który skacze ratować dziecko przestraszą rozwalone żyłki w oczach... :papapa:
  • 0

#64

szakal-16.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Yoh92
Jesli jeszcze interesuje cie odp na to pyt co to bylo to opd ci choc wcale to nie musi byc prawda.
Według mnie to nie był żadne topielec, i ciezko mi uwiezyc w tą historie ale jak ona sie wydażyla naprawde to powiem tak , według mnie mogł to byc duch który chciał przekazac cos twojemu dziadkowi. Szatan jako szatan (czyli postac z rogami itp) nie istenie piekło jest na ziemi my je twozymy ludzie. A złe duchy istnieją ale jak by to byl zły duch to by opental twojego dziadka a nie by zniknął.


Edit [31.10.2007]: Żbikuś
Nie cytujemy całych postów, jeśli chcesz się odnieść do danej wypowiedzi zacytuj jej fragment bądź przywołaj nick autora.

  • 0

#65

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze powiem ze na kazdej wsi są podobne historie, jest to chyba częscią folkloru. Ja sam spotkałem sie z kilkoma podobnymi , jednak sadze ze są to typowe 'straszaki' na dzieci
  • 0

#66

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jaki topielec?
Ty wiesz co mówisz?
Bez obrazy.
Moim zdaniem , to był szatan, albo demon, i po prostu kusił ludzi by weszli do wody, i topił ich.
Twojemu dziadkowi zapewne się upiekło.
Co do Topielca, Topielec to :
Osoba, która utonęła, w nieszczęśliwym wypadku. (Nieumyślnie)
  • 0

#67

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up

Nie mozna wierzyc we wszystko co Ci napisza, bo jesli przejrzec Twoje posty to prawie w kazdym z nich piszesz, iz wierzysz autorowi tematu.. Gdyby wszystko co znajduje sie na tym forum mialo byc prawda to wole nie myslec o tym co by to bylo..
Jesli naprawde bylby tam 'szatan' czy tez 'demon' i tak jak Ty mowisz 'topil' ludzi to napewno bylo by o tej sprawie glosno. To jest zwykla bajeczka, ktora miala na celu przestrzec autora tematu od wchodzenia samemu do rzeki.
  • 0



#68

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przypominał wyglądem "język szatana"!


Hmm, a jak wyglada jezyk Szatana ? :D
  • 0

#69

Cedric_PL.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

'Po prostu się zanurzył' ??


Wyrwał mu się z rąk i wpadł do wody z czerwonym językiem? Może żeczywiście to jakiś topielec-demon ^^
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych