Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szatan w rzece?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#16

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie jestem pewny.. Ale z tego co wiem, to poprzednia rodzina straciła tam dziecko. Czy to ma jakiś związek, z tym dzieckiem?
  • 0



#17

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale z tego co wiem, to poprzednia rodzina straciła tam dziecko. Czy to ma jakiś związek, z tym dzieckiem?

Wiec wszystko jasne :drink:
  • 0

#18

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co jest jasne?

Czy jak ja zgubię zegarek, to w tym miejscu będą jakieś załamania czasoprzestrzenne?
Czy jak mój pies zdechnie w piaskownicy, to nawiedzał mnie będzie "fantomowy kundel z piaskownicy"?
Czy jak moja kura padnie trupem w kurniku, to będę jedynym na świecie właścicielem nawiedzonego kurnika?
Czy jak moje dziecko utopi się w rzece, to ta rzeka automatycznie staje się nawiedzona i przeklęta? Każda kropla w niej będzie przesiąknięta zgnilizną śmierci? :D

Nie bądźcie śmieszni, proszę Was...

Po pierwsze nie wierzę w jakieś bajanie przekazywane przez pokolenia. Po drugie człowiek jest omylny. Po trzecie wierząc w upiornych chłopców z rzeki, mogę równie dobrze wierzyć w wypchane penisy z maską króliczka na głowach lub Latającego Potwora Spaghetti. Litości...
  • 0

#19

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziadek może nie umiał kłamać, ale czy Twoja mama też? W końcu od niej to usłyszałeś? :]
  • 0

#20

Duch Aliena.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypominał wyglądem "język szatana"!


Twój dziadek to szatanów wiele chyba w życiu widział :> .

Czemu miałby to byc szatan? Co prawda woda to symbol szatana (przynajmniej katechetka nam tak mówiła) ale oczy szatanem nie czynią. Topielcy wsadzam między bajki a dziecko...Prawdopodne tylko jaki miało cel?
  • 0

#21

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu miałby to byc szatan? Co prawda woda to symbol szatana (przynajmniej katechetka nam tak mówiła)

To już wiem po co w kościele woda święcona. :D
  • 0

#22

rippertje.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...moze dziadek za duzo prał w rzece :P

a tak na serio, troche sciema wg mnie, opowiedziana po to (jak juz zostalo wyzej wspomniane) abys nie szedl sie tam pluskac...
  • 0

#23

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tam wieże w demonki ;]

Nie jestem pewny.. Ale z tego co wiem, to poprzednia rodzina straciła tam dziecko. Czy to ma jakiś związek, z tym dzieckiem?


zobacz opis topielców podany na poprzedniej stronie... jeśli dzieciak sie utopił to został topielcem zatrzymujac swa forme... no moze poza tymi demonicznymi dodatkami...
  • 0

#24

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Yoh92 - zdajesz sobie sprawę z tego, że stałeś się teraz potencjalnym podmiotem do nawiedzin ?
  • 0

#25

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wg. niektórych, jest to ściema. Powtarzam, poraz 3, że od 6 roku życia, lubiłem, się bawić w wodzie :D

Pozatym, moja mama powiedziała mi słowo w słowo, tą historię. Na początku, nie wierzyłem, ale zapytałem się babci, czy to prawda. Ku mojemu, zdziwieniu, odpowiedziała - Tak. :o

I proszę, nie pisać że to kłamstwo itp., bo nie chcę takich postów tutaj.

@Up COOOOO?!?!?! :o :o :o :o :o
  • 0



#26

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak Yoh, może się tak zdarzyć, że znajdziesz się w podobnej sytuacji co Twój dziadek.
  • 0

#27

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. niektórych, jest to ściema. Powtarzam, poraz 3, że od 6 roku życia, lubiłem, się bawić w wodzie

Więc może ta historia została Ci opowiedziana tylko po to abyś nie wchodził sam do wody, bo skoro lubiłeś się w niej bawić to mogłeś mieć skłonności, aby pod nieobecność rodziców wejść do niej sam. :)

Tak Yoh, może się tak zdarzyć, że znajdziesz się w podobnej sytuacji co Twój dziadek.

Tak, tak... zgadzam się. :peace:
  • 0

#28

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powtarzam, poraz 3, że od 6 roku życia, lubiłem, się bawić w wodzie :D


Moze dlatego chcieli cie zastraszyc?
  • 0

#29

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm , może dorzucę jeszcze trzy propozycje , to mógł być demon kappa , druzgotek lub pomijając topielców duch tego dziecka :/ ...
  • 0

#30

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiec w sumie wyjasnione- Straszak dziadka, bojącego się o zdrowie wnuka- fanatyka pływania i pluskania :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych