Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne drzewa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piękne :) To z twarzą mi się spodobało najbardziej.
  • 0

#32

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znalazłem dziś ciekawy artykuł o Baobabie z naroślami w kształcie zwierząt, jest to niby naturalny twór. Artykuł niestety po angielsku, ale większość sobie poradzi. Według mnie, jest to dzieło rąk ludzkich, aczkolwiek przyznam że bardzo niewiarygodne. Podaje link do artykułu ( są zdjęcia).

Dołączona grafika

P.S. Nie wiedziałem w jaki dział to wrzucić, i jak było to proszę o usunięcie tematu (szukałem na forum, ale nic o tym nie znalazłem)

Użytkownik +..... edytował ten post 09.10.2009 - 22:23
Połączenie tematów

  • 0



#33

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na 100% ludzka robota, ale przyznam, że prezentuje się świetnie...
Btw. Pawaw mogłeś dodać do tematu "Złudzenia optyczne" - znajdź 10 zwierząt ;]
  • 0



#34

Terweten.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To drzewo znajduje się w Disneylandzie i jest zdecydowanie wytworem rąk ludzkich ;]

http://www.wdwinfo.c...safari-tree.htm <--- oto dowód.
  • 3

#35

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To drzewo znajduje się w Disneylandzie i jest zdecydowanie wytworem rąk ludzkich ;]

http://www.wdwinfo.c...safari-tree.htm <--- oto dowód.


Tak czułem, zbyt piękne aby było prawdziwe... hehe
  • 0



#36

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(...)Tak czułem, zbyt piękne aby było prawdziwe... hehe

No tak, czułeś. Gdybyś zjechał na dół artykułu, do którego dałeś link, z pewnością zauważyłbyś komentarze, w których jest wyraźnie napisane, że drzewo to pochodzi z parku Disneya. Gdyby chciało ci się spędzić 0,1 sekundy na szukaniu (albo po prostu dotknąć scrolla na myszce) nie napisałbyś "Twór szalonych naukowców, artystów, natury, a może Boga?". xP No, ale jak widać łatwiej od razu przyjąć, że dana rzecz może być związana ze zjawiskami paranormalnymi, niż dowiedzieć się czegoś (czegokolwiek) na ten temat.

Ogółem - jedne z najbardziej bezczelnych hoaxów, jakie kiedykolwiek widziałem. Przebijają go jedynie "nie było szczątków samolotu pod Pentagonem" oraz "zdjęcie Nibiru", które później okazało się fotką jakiejś odległej gwiazdy.

Czekam na więcej podobnych, iście szokujących i rewolucyjnych sensacji. Może na przykład ktoś zrobi fotkę Nowego Yorku i podpisze ją "ZDJĘCIE MIASTA NA MARSIE" albo uzna pioruny za niepodważalny dowód na istnienie Zeusa.

Użytkownik Tekeeus edytował ten post 09.10.2009 - 20:20

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych