Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reputacja - zażalenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
202 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Takie zażalenia to jest chory pomysł.. Eurycide, chcesz kontrolować.. co właściwie? Chcesz rozpatrywać każdy przypadek? Jeśli nie, to ta 'sprawiedliwosc' będzie sama w sobie niesprawiedliwa..

Kichu, ten (jak i wiele innych) pomysl nie wzial sie z powietrza. Gdy docieraja do nas skargi, musimy jakos reagowac, czyz nie? Eury nie jest w stanie wylapywac kazdego przypadku z calego gaszczu roznych wiadomosci, dlatego zalozyl ten temat.
Nigdy nie bedzie tak, ze cos bedzie pasowalo wszystkim. Ludzie, zastanowcie sie! Wystarczy spojrzec na licznik, by zauwazyc jak wielu juz mamy uzytkownikow. Jedni reputacje uznaja i sie nia przejmuja, inni nie. Gdybysmy nie reagowali, byloby zle, reagujemy i tez niedobrze?



#17

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Minusy do zazależnia:

Za to ze naprawde nie lubie wanna be cool nastolatkow...

Fajnie..

Edit: admin
Rozpatrzone pozytywnie


Za wypowiedź o elektrowstrząsach

Mentoris może zauwazyłes, że niektórzy pacjenci po trafieniu do zakładu zupełnie sie zmieniali, cichli i starali sie nie wychylać.. jak myslisz czemu? Czemu chcieli by o nich zapomniano?...


Bo prochy i elektrowstrząsy zrobily im papkę z mózgu


Kolega mnie nie zrozumiał i dostałem minusa..

za idiotyzm tej wypowiedzi

Miło
Wqle dostałem minusa z sama buzka w profilu..

#18 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

Ten temat nie służy do "pisania na temat reputacji i zasadności jej istnienia na forum", tylko do REKLAMOWANIA wpisów, których dana osoba nie życzy sobie w swoim profilu.



Nie życzę sobie aby ktoś w moim profilu odnosił się do mnie per "koleś"
bo kolegami to z pewnąscią nie jesteśmy.

w temacie
,,wchodzę do głów" ludzi, czy to jakaś zdolność psychiczna?.


Dostałem minusa, ok. moge ich mieć nawet 100 ale jak mnie ktoś krytykuje to prosze
konstruktywną krytykę a nie pisanie głupot

Edit: admin
Usunięto 2 punkty reputacji bez uzasadnienia


#19

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sory za to koles, jezeli cie to urazilo (pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem, ale mlody jestem i niedoswiadczony), a minusa dostales, bo .. akurat zdenerwowal mnie twoj minus u autora tematu? moglem i wystawilem, ty tak samo
a i nie bede sie do nikogo w necie zwracal per Pan jezeli nie znam nawet jego wieku ani nie znam go osobiscie wiec na pewno nie napisze "wystawiam Panu minusa' badzmy powazni

#20

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zreszta na forum obowiązuje niepisana zasada równości, przecież nie będziemy sie tu tytułować.

#21

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dokladnie a ja zrozumialem, ze skoro nie przeslismy na Ty, to jak mam sie zwracac jak nie per Pan

#22

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Usunąłem kilka bezpodstawnych punktów reputacji, jakie otrzymali powyżsi użytkownicy. Temat otwieram i proszę o jego nie zamykanie. Skargi na punkty reputacji będą rozpatrywane jeśli uznam je za zasadne. Dodatkowo usuwam wszelkie minusy (plusy również) jeśli nie podano żadnego uzasadnienia będącego powodem ich przyznania.



#23

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pierwszy ujemny punkt temacie Duch Praprababki przez Ciasteczkowego Potwora (użytkownik zastosował uprawnienia przymajmniej Moderatora)

Drugi w tym samym temacie przez użytkownika Sim.(osobnik ten w swoim czasie rozdawał minusy HURTOWO)
Uważam że obydwa są nieuzasadnione !
Te od Ciebie jakoś przełknę ale wystarczyło odjąć jeden punkt lub dać ostrzeżenie :)
W temacie Tajemnica samozapłonu

Edit: admin
Usunięto 1 punkt reputacji od użytkownika Ciasteczkowy Potwór z uwagi na to, iż użytkownik ten dopuścił się prowokacji.




#24

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja dostałem minusa za to że rzekomo ,,wytykam komuś że nie wie gdzie mieszka" czy jakoś tak. Nawet nie mam pojęcia o co chodzi

#25

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja dostałem minusa za to że rzekomo ,,wytykam komuś że nie wie gdzie mieszka" czy jakoś tak. Nawet nie mam pojęcia o co chodzi

Użytkownik Vaherem dal ci minusa za: sugerowanie że nie wiem gdzie mieszkam worried1.gif Poczuł sie obrażony, wiec nie wiem nad czym mamy tu sie rozwodzić .



#26

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poczuł sie obrażony, wiec nie wiem nad czym mamy tu sie rozwodzić .

Nad tym, że nie przypominam sobie rzebym cokolwiek takiego pisał

#27

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wydaje mi się że tu znajdziesz odpowiedź
http://www.paranorma...m...st&p=256360



#28

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeezu, to było z półtora miesiąca temu a reputna dostałem może z 3 dni temu, czyżby on dopiero teraz sobie przypomniał?

#29

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zobacz kiedy on twoją wypowiedź zobaczył geniuszu.



#30

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

4 dni później, to niewielka różnica czasu


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych