Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reputacja - zażalenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
202 odpowiedzi w tym temacie

#196

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tatik, a już miałem Ciebie i koleżankę zaprosić do dziesięciokąta...
Przecież właśnie omawiamy sprawę reputacji, konkretnie powody i celowość przyznania mi minusa. Czy przypadkiem nie o to tu chodziło? Bo jak patrze po temacie, to niejeden mod i adept tu w ten sposób dyskutował.

#197

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiążącą sprawą w temacie jest uzasadnienie minusa. Regulamin jasno określa zasady przyznawania punktów reputacji. Oczywiście minus dany "złośliwie i bez uzasadnienia" powinien być usunięty. Ale to jest działka Eurego.



#198

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosze o skasowanie dwóch ujemnych reputów

a) Ivellinos z dnia 6 lipiec za :
"Ujemny reputek za:
"Przewietrz mózg, nad wodą, w lesie... Odstaw kolegów, którzy Ci płacą za propagowanie głupot" - i podobne.
Narazie upomnienie, w razie recydywy będzie warn. Pohamuj te swoje emocje... "


na PW :
po wyjaśnieniu że zaszła pomyłka Ivellinos napisał:
"Qrde, faktycznie chyba się machnąłem
W sprawie ewentualnej kasacji reputka możesz się zgłosić do Eury'ego - bo ja mimo iż widze guzik "Delete" to nie mogę z niego korzystać, bo wywala błąd"


b) inż Min de Bizantium z dnia 9 lutego za "
"Czytałeś moje wypowiedzi w wątku o pochodzeniu boga? Jak nie mów ,że nie próbuje sobie tego wyobrazić...
A co do pietnastoletni móżdżek to sorki... Ale nie ruszają mnie tego typu argumenty. Jestem wolny bez względu na wiek panie starszy"


który był minusem odwetowym - ponadto na PW otrzymałem wiadomość z inwektywami a po mojej interwencji Kolega mnie publicznie i prywatnie przeprosił

Cytował inwektyw nie będę
Ostatni PW "Przepraszam teraz prywatnie twoją Matkę. Mam nadzieję ,że się dogadaliśmy i już z tobą nigdy nie będę musiał rozmawiać"

Proszę o pozytywne rozpatrzenie obu przypadków.

#199

Caffeine//+.
  • Postów: 179
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosze o skasowanie dwóch ujemnych reputów

a) Ivellinos z dnia 6 lipiec za :
"Ujemny reputek za:
"Przewietrz mózg, nad wodą, w lesie... Odstaw kolegów, którzy Ci płacą za propagowanie głupot" - i podobne.
Narazie upomnienie, w razie recydywy będzie warn. Pohamuj te swoje emocje... "


na PW :
po wyjaśnieniu że zaszła pomyłka Ivellinos napisał:
"Qrde, faktycznie chyba się machnąłem
W sprawie ewentualnej kasacji reputka możesz się zgłosić do Eury'ego - bo ja mimo iż widze guzik "Delete" to nie mogę z niego korzystać, bo wywala błąd"


b) inż Min de Bizantium z dnia 9 lutego za "
"Czytałeś moje wypowiedzi w wątku o pochodzeniu boga? Jak nie mów ,że nie próbuje sobie tego wyobrazić...
A co do pietnastoletni móżdżek to sorki... Ale nie ruszają mnie tego typu argumenty. Jestem wolny bez względu na wiek panie starszy"


który był minusem odwetowym - ponadto na PW otrzymałem wiadomość z inwektywami a po mojej interwencji Kolega mnie publicznie i prywatnie przeprosił

Cytował inwektyw nie będę
Ostatni PW "Przepraszam teraz prywatnie twoją Matkę. Mam nadzieję ,że się dogadaliśmy i już z tobą nigdy nie będę musiał rozmawiać"

Proszę o pozytywne rozpatrzenie obu przypadków.


Nie był odwetowy ponieważ Ty pierwszy ujawniłeś moje dane i groziłeś mi na pw. Nie mam minusa od Ciebie i nie tyko ja Ciebie przeprosiłem ale i Ty też mnie. Więc za co odwet? Bo za minusa na pewno nie.

Proszę to wziąć pod uwagę bo moim zdanie usunięcie tego minusa będzie niesprawiedliwe.

#200

Szklanka.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol naprawde was obchodzi jakas "reputacja" na jakims forum internetowym? hardcorowo lol.

Dołączona grafika

#201

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie był odwetowy ponieważ Ty pierwszy ujawniłeś moje dane i groziłeś mi na pw. Nie mam minusa od Ciebie i nie tyko ja Ciebie przeprosiłem ale i Ty też mnie. Więc za co odwet? Bo za minusa na pewno nie.

Proszę to wziąć pod uwagę bo moim zdanie usunięcie tego minusa będzie niesprawiedliwe.


Edit: PW

#202

Caffeine//+.
  • Postów: 179
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nadal jestem za nie usuwaniem mojego minusa postawionego r3vo.

Edit: Nie ma się o co burzyć r3vo sąd ostateczny zależy od moderatorów.

#203

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wczoraj o 16:03 dostałem negatywna reputację od uzytkownika Pierce za to :

Kilkadziesiąt postów w dziale "poznajmy się" w przeciągu paru minut. Niezłego syfu narobiłeś odgrzebyjąc tematy, na Twoje nieszczęście w wątkach byłą blokada licznika postów.


Najwidoczniej ten użytkownik, według mnie, nie rozumie, że ja, martius, tak jak każdy inny użytkownik tego forum mam prawo wypowiadać się w każdym temacie, o takiej porze, w jakiej mam ochotę.
Miałem zamiar przywitać wszystkich użytkowników, którzy się przedstawili w dziale "poznajmy się". Nie mialem zamiaru wbijania postów, co i tak się nie da, tylko po prostu przywitać danych ludzi.
Pierce dziwi się, czemu w "parę minut". Oczywiście te "parę minut" to były raczej parę godzin, ale cóż, nie każdy ma dobry zegar. Po co miałbym co kilka dni witać kolejnego użytkownika (co bardzo lubię poznawac nowych ludzi) zamiast w jednym dniu wszystkich ?
Za tydzien jadę na wakacje, i tym tokiem działania powitałbym tylko paru użytkowników. Na wakacjach może (nie daj Bóg) mialbym jakis wypadek czy coś i nie miałbym już okazji do przywitania się z użytkownikami ?

Jeżeli użytkownik Pierce sądzi, iż narobiłem "syf", no to przepraszam, to znaczy, że ja roznosze coś niezdrowego ? Moze kolejnym razem Pierce powie, że narobiłem "gówna " bo np: w jednym dniu wypowiedziałbym się w kilku nastu tematach. Syf to może mówic o swoich postach pisanych w "poznaj się", a nie o moich.

Obawiam się, że w najblizszym czasie użytkownik Pierce może dac mi minusa nawet za małe piśnięcie ! Nie dziwiłbym się, gdybym zachowywał się jak cham i prostak czy coś podobnego, ale ja tylko sie witałem ... Za to dostałem minusa ? Może dostanę minusa za samo przebywanie na forum ? Do tego może nawet dojść w niedługim czasie za takie przyznawanie minusów, o takie rzeczy !

Proszę o usunięcie tego minusa z mego profilu.
Z góry dziękuję choćby za przeczytanie mej skargi.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych