Skocz do zawartości


PANIE TUSK, CZEMU PO WYKORZYSTUJE TRAGEDIE LUDZKIE?"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

PO podało w swoim - najnowszym - spocie informację jakoby za rządów PiS (z ich winy) zginęło na drogach 14 tys. ludzi (przez 2 lata), a w rzeczywistości zginęło 9639.
Ktoś się spyta, a co to za różnica skoro i tak jest to wstrzasająca liczba ofiar?
To prawda, tylko mamy tu do czynienia z niezwykle subtelną manipulacją.
Wpiszcie sobie w Google statystyki ofiar wypadków drogowych i znajdziecie w necie informacje, iż co roku (od np. 2000) ginie około 5 tys. osób rocznie, a więc jeżeli przyjmiemy, że zginęło owe 9 tys. przez dwa lata to mamy średnią statystyczną, czyli nic nowego.
Ani więcej i ani mniej nie zginęło na drogach podczas rządów PiS
Jest to haniebne przypisywanie tego rządom PiS-u i powoływanie na świadków ofiary wypadków.
Obrzydliwość przekroczyła wszelkie granice.
PS
Już wcześniej pisałem o tym w innym wątku, ale wtedy zarzucił Tusk PiS-owi, że wszystkie krzyże przy drogach to zasługa PiS-u, co już wtedy było świństwem i obrzydlkiwym kłamstwem z jego strony.
Jak zabrakło merytorycznych argumentów zaczyna się obrzucanie gównem.

#2

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiekszosc i tak zagłosuje na PO bo to modne, byle nie było "Kaczorów".

:wall:

#3

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

osiris, możesz podać adres gdzie znajdę ten konkretny spot, bo Platforma Obywatelska w trakcie tej kampanii wypuściła ich już sporo.



#4

Marian666.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak w tym roku ma przybyć nam aż 8 km autostrad, to jak ma ginąć mniej ludzi? Zwłaszcza, że samochodów przybywa szybciej niż dróg. Dlatego właśnie mamy stały wzrost liczby ofiar na drogach. PiS miał dwa lata, by coś zrobić w kierunku zmiany tego stanu rzeczy. Co zrobili - widać.

+Pit vel Laurux: Wejdź na strone PO, to link do spotu jest w ostatnim niusie ;)

#5 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

osiris, możesz podać adres gdzie znajdę ten konkretny spot, bo Platforma Obywatelska w trakcie tej kampanii wypuściła ich już sporo.

Nie wiem, czy jest w necie, bo dopiero jutro ma być pierwszy raz opublikowany w TV.
Ja miałem okazję oglądnąć dzisiaj premierę tego spotu przy okazji konferencji PO w TVN i od razu odrzuciło mnie od ekranu i zagotowało się we mnie. :wall: :wow:
Bardziej po Kurskim spodziewałem się brudnej kampanii, ale Tusk go zastąpił znakomicie w tej roli. :/

#6

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oSIrIs NA KOGO ZAGŁOSUJESZ??????????????/

#7

Marian666.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardziej po Kurskim spodziewałem się brudnej kampanii, ale Tusk go zastąpił znakomicie w tej roli. confuseda.gif

Nie wiedziałem, że Tusk zajmuje się produkowaniem spotów. Zawsze myślałem, że szefem kampanii PO jest Nowak.

#8 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

oSIrIs NA KOGO ZAGŁOSUJESZ??????????????/

A jak myślisz, na karakana.
Lubię gumowe kaczuszki. :crazy:
A tak na serio, to Kaczyński najbardziej godnie zachowuje się podczas tej kampanii. (jak na razie)

#9

Flix.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oSIrIs NA KOGO ZAGŁOSUJESZ??????????????/


A co to ma do rzeczy??? Weź koleś nie spamuj ok? 8) .

#10

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wlasnie przeczytalem tytul postu i troche sie zdziwilem :)
pytanie do tuska na paranormalne.pl? czyzyby lider platformy byl zarejestrowany na tym forum?
panie tusk pod jakim nickiem sie pan tu ukrywa?

Już wcześniej pisałem o tym w innym wątku, ale wtedy zarzucił Tusk PiS-owi, że wszystkie krzyże przy drogach to zasługa PiS-u, co już wtedy było świństwem i obrzydlkiwym kłamstwem z jego strony.
Jak zabrakło merytorycznych argumentów zaczyna się obrzucanie gównem.


nie wydaje ci sie ze to konsekwencja tego co pis robil na poczatku swoich rzadow?
wtedy wszystko co zle to byla zasluga platformy :)
nie przypominam sobie aby kiedykolwiek wczesniej na tak ogromna skale polityka przepelniona byla takimi absurdalnymi oskarzeniami
i niestety musze tu stwierdzic stanowczo ze tego rodzaju chwyty wprowadzilo do tak powszechnego uzycia pis
styl obecnej kampanii to rowniez zasluga pisu

#11

FILA.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boże zaś KACZOGRÓD.Prosze nie zwalać całej winy za to bagno :mrgreen: w polityce na PO w większe mierze przyczynił sie do tego PIS to ich zasługa.Ja i tak bez względu na to co mówicie jestem za PO :D

#12

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja i tak bez względu na to co mówicie jestem za PO

Dlaczego?

#13 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

w większe mierze przyczynił sie do tego PIS to ich zasługa.

Jeżeli wydaje się Wam, że to PiS jest obrzydliwy, to po co wpisuje się w ten scanariusz PO?
Powinien zdystansować się od takiej retoryki, a nie powielać te wzorce.
Ja myślę, że ten brutalny styl wyszedł od PO, już dwa lata temu, a nie od PiS.

#14

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja popieram Platformę Obywatelską od dłuższego czasu, bynajmniej nie dla tego, że to jest "modne". No cóż jak każda partia, PO popełnia gafy. Jednak prawdziwym mistrzem w oszukiwaniu i dzieleniu społeczeństwa jest PiS. W poprzedniej kampanii mieli hasło "tanie państwo", ale chyba przez dwa lata podrożało, więc zmienili na "solidarne państwo". Wszędzie szukają "układu" który być może w ogóle nie istnieje, lub powstał za panowania PiSu, by mydlić ludziom oczy i odciągać ich od takich problemów jak ucieczka młodych za granicę, spadek stopy życiowej przeciętnych obywateli, itp. takich przykładów można mnożyć.
Modne słowo "oligarchia"
Oligarchia (gr. ὀλιγαρχία "panowanie nielicznych", od wyrazów ὀλίγος oligos "nieliczny" + ἀρχή arche "władza") – ustrój polityczny, w którym władzę sprawowała wąska grupa społeczeństwa. Występowała np. w wielu polis starożytnej Grecji, XVII-wiecznej Anglii (protektorat Cromwella) i Wenecji.
za: wikipedia.org
I małe porównanie: Lech Kaczyński - Prezydent, Jarosław Kaczyński - premier, wszyscy ministrowie - PiS, partia braci Kaczyńskich, czyli właściwie wykonują polecenia dwóch braci.
Faktyczną władzę nad Telewizją Polską sprawują ludzie związani z PiSem. Takich przykładów można mnożyć. W takim razie kim są ci oligarchowie, których tak boją się Kaczyńscy? Oni sami?



#15 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

+Pit vel Laurux, nie ma dla mnie znaczenie, czy będzie rządził król (jednosobowo), czy dwóch braci bliźnaków, czy nawet Lepper z Tuskiem i Millerem do kupy.
Jeśli będzie to z korzyścią dla Polaków to zgodzę się na wszystko, a wiem że nie będzie, bo tylko PiS jest gwarantem prawdziwych przemian.
Udowodniłem to pisząc listę osiągnięć PiS przez ostatnie 2 lata, jeśli potrzeba mogę ją tu wkleić.
Jest na tym forum, i na całym necie armia fanów LiD i PO, tylko jakoś nikt nie jest w stanie podać podobnej listy osiągnięć poprzedników PiS.
Wszystko sprowadza się do ataków na PiS, a zero informacji, co zrobili poprzednicy PiS przez ostatnie 18 lat.
Mamy do czynienia z ciągłym opluwaniem nie dając nic w zamian np. informacji o swoich osiągnięciach.
Chwalenie się, tylko tym co niby ma się osiągnąć w przyszłości (czyli przysłowiowe gruszki na wierzbie), to każdy tak potrafi, ale pokazać co się już zrobiło jakoś nikt z przeciwników PiS nie potrafi.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych