Skocz do zawartości


Wykorzystanie potencjału mózgu człowieka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

a porownalam?To byla uwaga ogolna. Moze wrocmy do tematu?
Uwazasz ze obiektywnie istniejace jest tylko to co zostalo zdefiniowane?
  • 0

#62

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No wybacz ! Porownujesz mnie do klamcy i zlodzieja a potem jak zwykle obracasz kota ogonem !!!
Uwaga ogolna ???? Kolejny raz pytam, w zwiazku z czym ?? Pokaz mi gdzie tam powyzej napisalam cos ,do czego moglabys odniesc sie poprzez taka "uwaga ogolna" ?
Jak sie mowi kolezanko "a" to trzeba powiedziec "B" !
  • 0

#63

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli już wspomina się o wizjach, które nie są powszechne raczej, powinno się je opisać, sam chętnie przeczytam.
W innym przypadku rzeczywiście wygląda to na fantazję albo ignorowanie. Sama pisałaś jak istotnym dla człowieka jest drugi człowiek, więc oznaką szacunku jest powiedzenie B jeśli rzekło się A.
  • 2



#64 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Moniko, zgoda, tyle ze to Ty powiedzialas a. Nie rozumiem Twoich uwag, Tobie nie musi absolutnie odpowiadac to co pisze, nie musisz tego czytac, zwykle siega sie po to co nas interesuje. I prosilam juz- nie przypisuj mi swoich intencji ani poczynan.
Padael, opisalam tak jak potrafie, bez interpretowania, i to raczej przy okazji tematu a nie w temacie. Najwyrazniej zreszta niepotrzebnie, wiec nie widze sensu kontynuowania tego.
Sadzilam ze ktos kto chce czegos sie dowiedziec- pyta, a nie ocenia odgornie, coz- mylilam sie.
  • 0

#65

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dziewczyno , jakich intencji ?? I co niby ja powiedzialam ? Ostatni raz prosze , odnies sie do mojego pytania i prosby o wskazanie ,w ktorym miejscu napisalam cos o Tobie zebys miala prawo w ten sposob odpowiadac. W razie uniku , tym razem ja Ci powiem , ze zglosze post w ktorym porownujesz mnie do zlodzieja i klamcy. Przy okazji , posle modom kilka linkow, pod ktorymi piszesz o tym jakim moderacja i admini sa dnem i duzo gorsze rzeczy.
  • 0

#66 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

a prosze Cie uprzejmie i na tym.skonczymy jakiekolwiek rozmowy na jakikolwiek temat.
Aha- te linki zapodaj takze mnie, ciekawa jestem ?

Użytkownik ayalen edytował ten post 12.04.2013 - 09:04

  • 0

#67

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moniko i Aniu nie idźcie tą drogą :>
  • 0



#68

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No kurcze, wezme i zaryzykuje ostrzezenie ( Bo mam nadzieje ze nie bana )

Ja nie cierpie jak ktos sie tak zachowuje. Robi z siebie wielka myslicielke , filozofke, rzuca jakimis zdaniami, z ktorych za chwile sie wycofuje.Na zadawane pytania, calkowicie przekreca swoje wczesniejsze odpowiedzi.
Wchodzi tu , dyskutuje z innymi a potem gdzie indziej wypisuje na nich roznosci, obraza i zarzuca nie wiadomo co .
Kurde no.
  • 0

#69 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

ja ze swej strony prosze moderatora o usuniecie postow nie zwiazanych z tematem i ewentualne ustosunkowanie sie do stylu rozmowy polegajacym na bezustannym atakowaniu rozmowcy.
  • 0

#70

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dość tego! Temat zamykam. Jeżeli ktoś będzie miał coś sensownego do dodania to proszę o info na PW.

Dziewczyny… w tej chwili nie rozdam wam nagród, ale jeżeli w kolejnym temacie zaczniecie kolejną kłótnie to nie będę już taki miły. Takie sprawy jak te, załatwiajcie na PW.


Dołączona grafika
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych