Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pulsujące mięsnie !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też mi się zdarza i z OOBE nie ma pewnie nic wspólnego, ale z relaksacją chyba tak. I to nie jakimś transem tylko zwykle jak przed TV sobie siedze czasami czy coś :P To czy jest wkurzające zależy od miejsca gdzie występuje :P

Co ciekawe faktycznie jest to połączone z biciem serca :P
  • 0

#17

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Normalne, oczywiście też mi się to zdarzało, ale tak tylko z 5x w ogóle. Zawsze duży palec u nogi, wk***iające nie powiem :) , ale wydaje się to normalne. Wydaje mi się, że temat można :closed:
  • 0

#18

Oren.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi mięśnie pulsują od zimna :hmm: zwłaszcza teraz ,gdy leże z rana przy otwartym oknie ,a nogi wystają mi nieprzykryte kocem...
  • 0

#19

bemol.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez tak mam;-) Moim zdaniem to jest przyjemne ;-) Ostatni mialem to w ookolicach sutka ;p ;p
  • 0

#20

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wszyscy chyba dobrze zrozumieli autora, nie chodzi tu o skurcze mięśni, ale o stan dość charakterystyczny dla relaksacji, a tym samym dobry początek do pogłębiania tego stanu ku OOBE. Miałem to samo wielokrotnie, dosyć przyjemne uczucie, choć trudne w utrzymaniu i nawet mogące powodować lęk, podniecenie - co skutecznie rozprasza i może przerwać nasze wysiłki przy wejściu w głęboki relaks.
  • 0



#21

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doznałem owego uczucia przed paroma dniami, dokładnie trzema.
Nie były to zwykłe skurcze o, których wspomniał Ojciec Dyrektor ( ;) ) lecz pulsowały mi mięśnie z częstotliwością 5hz(5 razy na sekundę).
Odbywało się to w prawym ramieniu i trwało około minuty.
Po tym okresie czasu, pulsowanie ustało.
Dodam, iż od dłuższego czasu podejmuję odpowiednie działania, mające na celu wejście w OOBE.
Najwidoczniej...coś się "ruszyło" ;)
  • 0

#22

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na moje wyczucie, to zwyczajnie mięśnie się rozluźniają.. mi czasem pulsuje miesien pomiędzy kciukiem, a palcem wskazującym w parej ręce, czasem udo, a czasem cała noga..

5hz(5 razy na sekundę)


A jak to liczyłes? Wydaje mi się, że nawet nie 'skontaktowałbys' tak szybkich drgań...
Reasumując: 300 razy w ciągu minuty drgnął Ci mięsień? Brrr, mnie to aż przeraża..
  • 0

#23

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdziwiłbyś się :)
Wyliczyłem to odtwarzając sobie te drgania w pamięci, gdyż w trakcie owego faktu guzik mnie obchodziła częstotliwość.
Muszę potwierdzić, mięsień drgał mi ok. 300razy...
  • 0

#24

rippertje.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mialem to kilka razy, zawsze po silowni albo jakims wiekszym wysilku :P Wole skurcze :D
  • 0

#25

ANTI HUMAN ANTI GOD.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Przepraszam że odświeże , a gdy komuś pulsują mieśnie cały czas i gołym okiem widać jak miesień skacze i uczucie pulsowania w całym ciele przez cały czas gdy magnez jest w normie i inne witaminy w organizmie też , czy to może mieć zwiazek z samoistną projekcją astralną która nasiliła mi sie w ostatnich miesiącach coraz czesciej ją mam
  • 0

#26

Last.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy to może mieć zwiazek z samoistną projekcją astralną która nasiliła mi sie w ostatnich miesiącach coraz czesciej ją mam

jakiego rodzaju związek masz na myśli?

gdy magnez jest w normie i inne witaminy w organizmie też

No tak, tylko skąd to wiesz? Jesteś lekarzem, żeby to sprawdzić? :) Pomijając magnez i witaminy, to skąd wiesz, czy nie masz jakiegoś innego deficytu czy choroby?

Poza tym nie oszukujmy się - nawet jeśli ma to bliżej nieokreślony związek z projekcją astralną, to również musi jednak istnieć jakaś bezpośrednia biologiczno-fizyczna przyczyna tego, że mięsień skacze, bo inaczej by nie skakał, prawda? Tak samo jeśli czujesz pulsowanie w ciele to też musi to mieć jakiś związek z tym co się dzieje w twoim organizmie. I zaprzęganie tu duchowych teorii i projekcji astralnych nic raczej nie da.

Użytkownik Last edytował ten post 18.03.2011 - 05:28

  • 0

#27

ANTI HUMAN ANTI GOD.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

no tak tylko ja nie uwazam projekcji astralnej za cos duchowego , a wiem ze w porządku bo miałem badania .
  • 0

#28 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

normalna rzecz, często to miałem, przyznam że na początku było to przerażające jak patrzyłem sobie na brzuch, a on potrafił drgać z częstotliwością 5ciu razy na sekundę i to bez pozwolenia ;D na nodze i ręku też bywały. Niedobór magnezu, potasu, witamin grupy b.
  • 0

#29

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witaminy z soków albo wszystko od babci ^^ + relaksacja, bo takie wyczyny prezentowane są przez mięśnie jeśli po długim czasie napięcia zostają rozluźnione. Ludzie żyjące w stresie mają tak jeszcze częściej. Naprawdę dobrze jest stopy masować lub na przykład podczas siedzenia przy komputerze położyć sobie pod stopy wałek do ciasta i rolować tak przez trochę czasu, bo ja wiem 20 min czy godzina... Jeśli za pierwszym razem następnego dnia będą was bolały nogi to bardzo dobrze, że je wreszcie rozmasowaliście.
  • 0

#30

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zjedz banana i jakieś warzywo. Magnezu Ci brak, albo Twój organizm go nie przyswaja. Tak mi przynajmniej powiedział lekarz, gdy mi notorycznie "skakały" mięśnie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych