Skocz do zawartości


Zdjęcie

Apel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#16

Light of Deliverance.
  • Postów: 36
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm.. fajnie.. zawsze jak mija mnie motor to wydaje mi sie jakby to jakiś człowiek z dyfterytem..


Miałem na myśli źródła dźwięków, które nie są tak oczywiste jak motor przy ruchliwej drodze, albo odgłos młota pneumatycznego na budowie. Chodzi mi o dźwięki, które wydają się niewyjaśnialne,(w pierwszej chwili).

poważnie..


Chodziło Ci o charakterystyczny kaszel osób chorych? Pewnie tak. Jeśli naprawdę masz kłopoty ze słuchem, powinieneś udać się do lekarza. Niektóre wady słuchu można wyleczyć. Napisz jak poszło badanie!

i jak ktoś czyta moje posty wie jakie mam 'uzdolnienia'..


Ok.

Przed moim domem spacerują różowe słonie.

Ktoś w to wątpi? Przecież napisałem o tym w poście!

a ja zajmuje sie działalnoscia ktorej mechanizmu i sensu nie rozumiem..


To dobrze! Niewiedza zawsze popychała ludzkość do odkryć. Kiedy bardzo usilnie będziesz starał się coś zrozumieć, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wniesiesz coś do dzisiejszych nauk fizycznych, czy biologicznych. Powodzenia!
  • 0

#17

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I tyle w temacie... Rany, a może już ciąży nade mną jakaś straszliwa klątwa??
  • 0

#18

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jedyne zdolności, jakie widać tu po postach ludzi na forum, to zdolności do najzwyklejszego zmyślania i tyle.
jeden na pstryknięcie palcami wychodzi z ciała i idzie na spacer, drugi porusza długopisami siłą umysłu i takie tam ;)
  • 0

#19

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja na przykład mam dar latania. Potrafię fruwać jak ptak. Tyle że tylko w dół.
  • 0

#20

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jedyne zdolności, jakie widać tu po postach ludzi na forum, to zdolności do najzwyklejszego zmyślania i tyle.
jeden na pstryknięcie palcami wychodzi z ciała i idzie na spacer, drugi porusza długopisami siłą umysłu i takie tam

Uhh, ja tylko lecze i.. dobra tam.. i tak nie uwierzycie..

A ja na przykład mam dar latania. Potrafię fruwać jak ptak. Tyle że tylko w dół.

Prawie jak lot ikaryjski.. Tylko Ikar był kimś i wzniosł się tak wysoko, żeby spełnić swoje marzenia, mimo że wiedział że spadnie, chciał je spełnic, chciał być kimś, ba był kimś..
A Ty Anomaly, topisz się jedynie w mentalnym rynsztoku. Tak jak Ikar krztusił się wodą, tak Ty topisz się w fermęcie własnej psychiki..
  • 0

#21

Light of Deliverance.
  • Postów: 36
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uhh, ja tylko lecze


A, chyba że tak.

Tylko Ikar był kimś i wzniosł się tak wysoko, żeby spełnić swoje marzenia, mimo że wiedział że spadnie, chciał je spełnic, chciał być kimś, ba był kimś..


Ikar był głupi, ponieważ nie słuchał rad starszych, doświadczonych. Musiał to sprawdzić na własnej skórze... no i efekt wszyscy znamy.


A Ty Anomaly, topisz się jedynie w mentalnym rynsztoku. Tak jak Ikar krztusił się wodą, tak Ty topisz się w fermęcie własnej psychiki..


Porównałem was w którymś temacie do psów.

Proszę, przestańcie szczekać.
  • 0

#22

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hehhe, ciekawy tok rozumowania - racjonalny tok myślenia to rynsztok, przechwałki o czrach-marach wręcz przeciwnie.
Koleś, mógłbym ci narobić naprawdę wielkiego wstydu, ale zważywszy na regulamin forum nie zrobię tego. No, może skusze się na priva. Ale błagam o jedno - chłopie edukuj się. Proszę, edukuj.
  • 0

#23

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem, apel był właśnie do takich jak ty. Skoro taki jesteś wielce przekonany o wlasnych, nadprzyrodzonych zdolnościach, to czemu nie poddasz się odpowiednim testom? Mógłbyś zostać sławny jak Geller. Rozumiem, łatwiej zdobyć sławę gołosłownymi postami na forum, czyż nie? Już się boję!


Bogactwo, sława i wspaniała zabawa.. Jeszcze sobie prostytukę weź i będziesz miał swój raj.. ale sorry.. ja raju szukam w innych przyjemnosciach.. w czymś czego Ty nigdy nie zaznałes (może z uwagi na matke) w duchowej wiedzy..

Koleś, mógłbym ci narobić naprawdę wielkiego wstydu

Ależ, nie nie przejmuj się mna.. napisz.. prosze.. chce poznać Twoją cieta riposte, bo jak narazie te 'smarkate' teksty do mnie nie przemawiają..

Ikar był głupi, ponieważ nie słuchał rad starszych, doświadczonych. Musiał to sprawdzić na własnej skórze... no i efekt wszyscy znamy.

A Ty jestes genialny bo idziesz udeptanymi sciażkami..

Hehhe, ciekawy tok rozumowania - racjonalny tok myślenia to rynsztok, przechwałki o czrach-marach wręcz przeciwnie.

Ehh.. nie chodzi o tok rozumowania, tu chodzi o myślenie samo w sobie.. Wy nie myślicie, sami, ufacie ślepo nauce ale sami nie myślicie.. Bo w waszej nauce tego nie ma.. A ja się tym różnie od was, że akceptuje nauke i jej osiagniecia i podzwiam naukowców, ale oprócz tego szukam na własna reke..
Z racji tego że ja nie neguje i nie nasuakuje na wasza nauke, wy moglibyscie nie naskakiwac na moja ezoteryke.. Tak z samej kultury osobistej.. A z tym porównaniem nam do psów.. To mi się Kaczyński z debaty przypomniał.. I w sumie, chyba się nie zdziwisz że spersonifikowałem Cie z Kaczyńskim..
  • 0

#24

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oj naprawdę to już lekka przesada. Przestańmy. Serio, przestańmy. Stary, za daleko poleciałeś. Nie wiem, może młody jeszcze bardzo jesteś, ale powinieneś wiedzieć, że takie teksty o mamusi to już raczej nie wypada, oj nie... Zbytnio się tym podniecasz. Te teksty o raju itd. Co ty chłopczyku możesz wiedzieć o moim życiu? Zauważ, że nie chcę Cię bluzgać, nie chcę robić na forum wojny, bo uwierz mi mam od groma innych, ważnych zajęć. Jeżeli na serio masz cudowne zdolności - hmm, gratuluje. Ale radzę Ci na przyszłość nie puszczaj takich uwag ludziom w realu, bo niektórzy mogą się bardzo, ale to bardzo zdenerwować. Bez urazy.To tylko forum, nie ma powodu do paniki ;)
I jeszcze raz powtórzę: przestańmy
  • 0

#25

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KicHu wiem, że leczysz i że masz zdolności, o których mało, kto ma pojęcie, ale nie masz podstawowej wiedzy o tym, że sam nie wszystko rozumiesz a drażnisz tych, co nic nie rozumieją. Jest tylko dwa rodzaje ludzi 1 wie, co mówi. 2 mówi co wie. Ani 1 nie wytłumaczy 2 ani 2 –1. Niektóre posty są bzdurne lub oszukańcze, ale dzięki nim ktoś się uczy. Więcej pokory dla ludzi, którzy mają tylko wiedzę teoretyczną. :cafe:
  • 0

#26

Light of Deliverance.
  • Postów: 36
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja raju szukam w innych przyjemnosciach.. w czymś czego Ty nigdy nie zaznałes (może z uwagi na matke) w duchowej wiedzy..


W ogóle nie dotyczy komentowanej wypowiedzi o sławie. I pustosłowiu.

Wy nie myślicie, sami, ufacie ślepo nauce ale sami nie myślicie..


Ja nie twierdzę, że poznałem Cię na wylot, i nie wiem co siedzi w Twojej głowie. Powstrzymaj się od zajmowania stanowisk, które mają nas skompromitować, a są bezpodstawne.

Bo w waszej nauce tego nie ma..


Racjonalizm oznacza wolnomyślicielstwo. Myśl jest sprawą nadrzędną. Myśl każdej osoby.
Polecam trochę poczytać na ten temat.

A z tym porównaniem nam do psów.. To mi się Kaczyński z debaty przypomniał.. I w sumie, chyba się nie zdziwisz że spersonifikowałem Cie z Kaczyńskim..


Tak właśnie, do psów. Takich zapędzonych w ślepy zaułek. Z braku możliwości(argumentów) szczekacie, gryziecie, i zerkacie którędy by uciec.

Nie widziałem całej debaty, i nie wiem czy K. użył tam słowa pies.
Bardzo się dziwie, że mnie do niego porównujesz.

Swoją drogą... Słownik Języka Polskiego PWN:

"Personifikacja
1. «postać uosabiająca coś»
2. «przypisywanie przedmiotom, zjawiskom, pojęciom abstrakcyjnym cech ludzkich; też: przedstawianie w postaci ludzkiej pojęć, zjawisk przyrody itp.» "

NIE UŻYWAJCIE SŁÓW, NIE ZNAJĄC ICH ZNACZENIA
. Będę z uporem przytaczał tą wspaniałą książkę, jaką jest "Słownik..."
  • 0

#27

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

KicHu wiem, że leczysz i że masz zdolności, o których mało, kto ma pojęcie, ale nie masz podstawowej wiedzy o tym, że sam nie wszystko rozumiesz a drażnisz tych, co nic nie rozumieją. Jest tylko dwa rodzaje ludzi 1 wie, co mówi. 2 mówi co wie. Ani 1 nie wytłumaczy 2 ani 2 –1. Niektóre posty są bzdurne lub oszukańcze, ale dzięki nim ktoś się uczy. Więcej pokory dla ludzi, którzy mają tylko wiedzę teoretyczną.

Rozumiem.. no ale co? Trafił jakiś nowy user na forum, przyjął postawe sceptyka, jedzie po czymś w co w ogóle nie wierzy.. i co? Mam siedzieć cicho? Dał mi chłopak minusa i już, mnie poskromił w ogóle płacz i lament.. To że ktoś czegoś nie wie, to znaczy że ma mieć jakieś ulgi? Ja ZAWSZE mówie to co myśle, nawet jak to mówicie w realu i dalej żyje.. normalnie cud nad wisłą (może w słowniku poszukasz?)
Mnie to denerwuje, bo koleś przychodzi na forum i już sie panoszy jakby był tu od zawsze.. Gdyby tak było w tym realu, to już by w krzakach leżał.. I nie leżał by za wyrażanie własnego zdania, ale za brak szacunku w stosunku do zdań innych..
  • -1

#28

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kichu proszę cię, proszę... Tego się słuchać nie da. Rozumiem że masz słabiutki charakterek, ale nie panikuj od razu. Kto by w krzakach leżał? Gdzie? Zastanów się. Spokojnie. Bez nerwów. Bo na te ostatnie posty brakuje skali, żeby je skomentować. Chłopie, nie ośmieszaj się. Nikt się nie panoszy, a forum ma to do siebie, że wypowiedzieć się ma takie samo prawo KAżDY. Zajrzyj do słownika i poszukaj słowa "forum" :D :D :D
  • 0

#29

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w czymś czego Ty nigdy nie zaznałes (może z uwagi na matke) w duchowej wiedzy..
(...)
Tak z samej kultury osobistej..


i Ty mówisz o kulturze osobistej? za-baw-ne.
  • 0

#30

Light of Deliverance.
  • Postów: 36
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jedzie po czymś w co w ogóle nie wierzy.. i co?


A co miałbym innego robić? Kończymy z średniowieczem, jak to napisał do mnie Anomaly;)

Dał mi chłopak minusa i już, mnie poskromił w ogóle płacz i lament..


Kichu zachowujesz się jak dzieciak. Minusa uzasadniłem bardzo logicznie, kto nie wierzy, niech sprawdzi.

Ja ZAWSZE mówie to co myśle


My też.

normalnie cud nad wisłą (może w słowniku poszukasz?)


Nie muszę sprawdzać. Tylko nie wiem co to ma wspólnego z tematem i Twoim postem. Jeśli nie wiesz co to "Cud nad Wisłą" mogę Ci napisać na PW?

Gdyby tak było w tym realu, to już by w krzakach leżał.. I nie leżał by za wyrażanie własnego zdania, ale za brak szacunku w stosunku do zdań innych..


Nie zdarzyło mi się jeszcze leżeć w krzakach, i zapewniam Cię, nigdy się to nie zdarzy. A na pewno nie za brak szacunku.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych