Skocz do zawartości


Zdjęcie

telepatia?? czy tylko seria zbiegów okoliczności??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

radex.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czytałem już na tym forum pare postów dotyczących telepatii...
w jednym z nich nawet widzialem odpowiedzi że coś takiego jak telepatia nie istnieje i to tylko wymysł czlowieka...
jeśli to tylko wymysł to wytłumaczcie mi przypadek który sam mnie spotkał...a raczej przypadki...

od 3 miesięcy poznałem swoją dziewczyne z ktorą jestem do tej pory... kiedyś z nią rozmawialem własnie na te tematy
i stiwerdziłem że fajnie byłoby umieć się porozumiewać telepatycznie...
i musze powiedzieć że od tamtego czasu nie wiem co się stało ale może nie zawsze ale gdy czasem pomyslałem o niej to w tym samym momencie dostawałem sms-y od niej... na początku odebralem to jako zbieg okoliczności...
ale te sytuacje z sms-ami zaczeły pojawiać się częście... gdy ona zbyt długo nie odpisywala ja brałem telefon aby napisać co się dzieje i czemu nie odpisuje i w momencie kiedy odblokowywałem telefon wtedy dostawałem sms-a...
malo?? kolejny przykład... pamiętam był to piątek... jechałem z mamą do urzędu załatwić papiery... gdy wracałem dostałem eska że mój skarbek już jedzie do mnie i że jak chce to moge poczekać na przystanku... oczywiscie tak zrobilem, czekalem ze starszą na nia na przystanku i gdy tramwaj długo nie przyjeżdżał postanowilem napisać znowu eska gdzie jest i za ile będzie i znowu to samo w momencie wyciągnięcia telefonu i odblokowania klawiatury zauważyłem nadjerzdżający tramwaj w którym ona siedziała...jeszcze mało??
nie raz leżeliśmy u mnie ogladając jakieś filmy i w tym samym czasie stwierdzaliśmy mówiąc sobie na co mamy ochotę...przewaznie to były chipsy ale chodzi o sam fakt że w tym samym czasie... dzisiaj również... była w szkole na zajęciach dodatkowych w szkole, kończyła lekcje o 13 , ja troche wczesniej napisałem jej eska i wiedziałem że ma do 13 lekcje i nie odpisze...ale po godzinie 13 zaczełem się martwić co się dzieje napisałem 2 kolejne sms-y i również zero odpowiedzi, postanowiłem zadzwonić w momencie kiedy słyszałem sygnał w telefonie (dzowniłem ze stacjonarnego) moja komórka się odezwała z wiadomością od niej... jak myślicie czy to przypadek?? czy jednak nadajemy na tych samych falach??

a może ktoś z was mial podobną sytuacje??

co o tym myślicie?
  • 0

#2

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście rzeczy o których piszesz są powszechne (sam jakieś pół godziny temu miałem coś podobnego).
Wytłumaczenie jest proste i banalne - jeżeli Twoje myśli są wysyłane ciągle do jednej osoby i wokół niej krążą to dochodzi do takich właśnie sytuacji.
  • 0

#3

UnjustifiedMurder.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam mam jeszcze lepsze przypadki. ;-p
  • 0

#4

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też tak mam.
Takie zdarzenia zawsze odnoszą się co do komórek (miałem tak przy gg, ale można wytłumaczyć antenką). Wydaje mi się, że to ma jakiś związek z wyczuwaniem fal elektromagnetycznych. Rekiny mogą to ludzie pewnie też.
  • 0



#5

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle, ze nadinterpretujesz niektore fakty. nie widze powiazania z telepatia
  • 0

#6

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele razy tak miałem z wieloma ludźmi. Nie widzę w tym nic niezwykłego.
Raz dzwoniłem do ojca aby kupił mi kukurydzę. Gdy podniósł słuchawkę powiedział że już kupuje kukurydzę.
  • 0

#7

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mysle, ze nadinterpretujesz niektore fakty. nie widze powiazania z telepatia


Myśle, że powiązanie ma. Natomiast nie jest to nic niezwykłego i każdemu się przytrafia.
  • 0

#8

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tak mam z moim Aniołkiem, dodajać jeszcze mysli i nastroje..
  • 0

#9

Wazelina.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm..telepatia jest możliwa. Wykorzystujemy mózg tylko w jakimś tam ułamku. Gdyby kontrolowac jego pracę w 100%, telepatia byłaby powszechna. To co jest u Ciebie, to całkiem możliwa i normalna rzecz.
  • 0

#10

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znacie powiedzenie pierwsza jaskółka wiosny nie czyni ?
Co to ma wspólnego z telepatią ?
Swiat zwierząt jest niezbadany np kolonia kormoranów:
Przykład
W zimie nadleśnictwo wycina drzewa na której znajdują się gniazda kormoranów.
Wczesną wiosną przylatuje kilka kormoranów w celu rozpoznania, stwierdzają brak gniazd.
I co następuje ? Stado nie przylatuje !!
Wyjaśnienie ?
SMS ?
FAKS ?
TELEPATIA u zwierząt ?
POWRÓT zwiadowców do Afryki ?

Przykład kormoranów jest przypadkowy tak robi wiele gatunków zwierząt
  • 0



#11

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdybysmy wykorzystywali mózg w 100% procentach to by się spalił :]
  • 0

#12

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie zjawisko moze wystepowac nie tylko w polaczeniu z telefonami komorkowymi. Przez pewien okres czasu miewalem (i z opowiesci wiem, ze nie tylko ja) sytuacje polegajace na tym, ze jechalem/szedlem po miescie i bez wyraznej przyczyny osoba mi w jakis sposob znana 'wpadala' mi do glowy i zaczynalem o niej myslec - po chwili spotykalem lub poprostu zauwazalem ja gdzies.
  • 0

#13

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tatik bo właśnie zwierzęta prawdopodobnie używają telepatii, świadomie lub nieświadomie, ale wszystko na to wskazuje.
  • 0

#14

Light of Deliverance.
  • Postów: 36
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tatik bo właśnie zwierzęta prawdopodobnie używają telepatii, świadomie lub nieświadomie, ale wszystko na to wskazuje.



Bzdura. Brak dowodów. Dowody, dowody, dowody.

Co do telepatii i rozwoju mózgu, wspomnianego wcześniej:

Ludzki mózg nigdy nie będzie wykorzystywany w 100%, ponieważ wystarczają nam jego minimalne możliwości. Zresztą, i tak jest naprawdę zawodnym narzędziem. Wierzcie mi, nikt nie chciałby, aby ta dziura się powiększyła wraz z wzrastającymi możliwościami mózgu. Telepatia nigdy nie będzie możliwa, nawet hipotetycznie zakładając, że używamy mózgu w 100%. Taki sygnał musiałby mieć jakąś formę, fali tego czy innego rodzaju. Nie ma w organizmie ludzkim narzędzia zdolnego do ich produkcji. I jeszcze jedno: skoro nasz kolega potrafi się porozumiewać w drodze telepatii, używa mózgu lepiej niż my, tak? 1, 2, 3% więcej? Geniusz!

....

A nie kocyki, kocyki, kocyki pseudonauki.




Silna więź emocjonalna, ciągle o sobie myślicie itp... Zdarza się, że przez to masz wrażenie, jakoby była ona namacalna, ale są to po prostu zbiegi okoliczności.

Odsyłam do ostatniego zdania mojego apelu, i do niego w całości: http://www.paranorma...showtopic=12230.
  • 0

#15

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W zimie nadleśnictwo wycina drzewa na której znajdują się gniazda kormoranów.
Wczesną wiosną przylatuje kilka kormoranów w celu rozpoznania, stwierdzają brak gniazd.
I co następuje ? Stado nie przylatuje !!
Wyjaśnienie ?
SMS ?
FAKS ?
TELEPATIA u zwierząt ?
POWRÓT zwiadowców do Afryki ?

Przykład kormoranów jest przypadkowy tak robi wiele gatunków zwierząt

Zbiorowa świadomość.. u mysz i szczurów tak samo jest..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych