Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reinkarnacja tylko za zgodą władz ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żadnej reinkarnacji bez zgody władz

Chińscy komuniści chcą kontrolować już dosłownie wszystko, co dzieje się w Państwie Środka. Ostatnio nawet... reinkarnację tybetańskich mnichów. Aby odrodzić się w innym ciele, kapłani muszą najpierw poprosić o to ministerstwo ds. religii.


To nie jest takie dziwne, jak mogłoby się wydawać. W ten sposób rząd chiński będzie miał kontrolę nad tym, kto zostanie kolejnym wcieleniem Dalaj Lamy. Wystarczy, że wskażą swego człowieka i powiedzą, że to jest nowy przywódca religijny. A samo ministerstwo tłumaczy, że po prostu chcą mieć kontrolę nad tym, kto się odrodzi i jako kto.

Widać urzędnicy naczytali się "Pana Światła" Rogera Zelaznego. W powieści ten, kto zirytował władze, nie mógł po reinkarnacji zostać nikim ważnym i dostawał niezwykle brzydkie ciało.


Dziennik Online


Coś z naszego podwórka :wall:



#2

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jeden z najbardziej idiotycznych pomysłów o których słyszałem w całym moim życiu :)
Tak, komuniści starają się być jeszcze sprytniejsi niż dotychczas - tutaj jednak już ostro zalatuje absurdem. Brzmi jak kiepski żart :/

Przy okazji witam wszystkich serdecznie na forum i mam nadzieję że spędzimy razem wiele godzin na forum. Pozdrawiam.

#3

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie, to JEST najgłupszy pomysł jaki słyszałem. Nawet po śmierci nie dadzą ludziom spokoju :]

#4

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh, mocna ta komuna, jak sięga nawet w sfery życia po życiu. Strach pomyśleć co by wymyślili u nas jakby do dziś utrzymał się poprzedni ustrój. Przy pomysłowości naszych polityków aż strach pomyśleć.

#5

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe co zrobią osobie, która nie zapyta się o pozwolenie władz :) Zabiją ją? :P

#6

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe co zrobią osobie, która nie zapyta się o pozwolenie władz :) Zabiją ją? :P

Raczej musieliby w nieskończoność przedłużać jej życie, bo w przypadku śmierci istnieje ryzyko niekontrolowanej inkarnacji :rotfl:

#7

xxblaze.
  • Postów: 105
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzka głupota nie zna granic.

#8

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żenada. Ciekawe jak chcą to realizować.

#9

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak bym mogl to bym zabil karola marxa i lenina na wszelki wypadek ;p

#10

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby glupota byla wystarczajacym usprawiedliwieniem zabojstwa bylbys juz martwy -_-'

Powiedz mi misiu kolorowy do ktorej klasy chodzisz? :> Bo wiesz jest taka sprawa ze zanim uzyjesz tak mocnych slow powinienes sie chociaz troche zapoznac z socjalizmem od ktorego komunizm sie wywodzi to wiedzial bys ze komunizm to niedoscigniona utopia ktora nie jest mozliwa do zrealizowania jedynie przez chciwosc i glupote ludzi a Lenin wprowadzal ta utopie w zycie ~~'

#11 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

a ciekawe co z kontrolowaniem i ew. egzekwowaniem tego prawa heheeehehe

#12

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby glupota byla wystarczajacym usprawiedliwieniem zabojstwa bylbys juz martwy -_-'

ty też bo glupota jest wzgledna a to ze mnie obrażasz jest moim zdaniem oznaką twojej glupoty
więc takżę bylbys martwy
że demagogia? ależ oczywiscie ale lepszy nie jestes

#13

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie obrazam, stwierdzam po prostu fakt D: mi wisi to czy wd Ciebie jestem glupi czy nie tyle ze moja "glupota" wynikala z charakteru i brutalnego obrazowania faktow Twoja zas z niewiedzy i checi zablysniecia (tego sie wyprzesz ;p ). Idac za ciosem moja to Twoja subiektywna opinia a Twoja to fakt i raczej powinienes to zmienic (z tempego posta w shoutbox'ie wnioskuje ze juz sie do tego zabrales) =P

#14

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesz co nie wywyższaj się tak, trochę skromności kolego. Może masz po części rację, ale ja niestety jestem mściwy, cóż taki mam charakter i nie pozostaję dłużny. Napisałem jedno zdanie a ty już rzuciłeś się na mnie jak lew. Koles wyluzuj.

#15

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja sie nie wywyzszam ani nie proboje sie dowartosciowac jak to napisales odejmujac mi pkt reputacji ^^' jesli traktujesz tak kazda probe pouczenia to nie wiem czy zdasz do nastepnej klasy <3~!

Napisales "tylko" zdanie ktorym pokazales jak jestes tempy jak Ty to wyraziles "rzucajac sie jak lew" na ludzi ktorzy nic Ci nie zawinili powiem wiecej pokazalo to ze nie wiesz nawet czym jest komunizm a mimo to zabierasz zdanie w takiej sprawie D: kinda sad :<

Nie mam zamiaru wyluzowac bo mam dosc "wanna be cool" nastolatkow okej?
@down

Tyle ze ja nie mialem zamiaru nikogo przekonywac stwierdzilem tylko fakty xD


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych