Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak skontatkowac sie z aniolem strozem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#1

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to zrobić?

Należy zapalić świecę /najlepiej w kolorze białym/ oraz kadzidło. Następnie włączyć muzykę relaksacyjną, bo anioły ją kochają. Dalej usiąść lub położyć się. Całkowicie zrelaksować. Uwolnić od wszystkich myśli, które zaprzątają naszą głowę. Kilka razy głęboko pooddychać. Następnie w pierwszej kolejności poprosić Archanioła Michała aby czuwał nad naszym bezpieczeństwem podczas naszej medytacji. Dalej intuicyjnie poprosić aby Twój Anioł Stróż skontaktowała się z Tobą. Można poprosić, aby dał znak w postaci energetycznej. Wtedy nauczycie się jego energii, albo też jak jesteście niedowiarkami aby dał znak namacalny, może to być sygnał na Twoim ciele np. ukłucie w lewym boku albo tez inny znak, który będzie świadczył o jego obecności.
Jeżeli już poczuliście energię opiekuna, nie koniecznie musicie się do niego za pierwszym razem zwrócić z jakąś prośbą czy zapytaniem. Wystarczy, że pobędziecie z nim chwilę i zapoznacie się z energią.
Jeżeli boicie się lub macie jakiś dziwny lęk nie róbcie tego. Może kiedyś przyjdzie czas, że sami będziecie chcieli poczuć obecność swoich opiekunów.
Jeżeli bardzo chcecie, ale nie wiecie czy wam się uda i czy robicie to dobrze, zapraszam na warsztaty, które umożliwią między innymi kontakt ze swoim opiekunem.

Uwaga!

Pamiętajcie aniołów nie można prosić, o coś, co by mogło zaszkodzić innym ludziom i sobie.
Pamiętaj, że złe intencje zawsze wracają do nadawcy.
I jeszcze jedno choć anioły kochają Was miłością bezwarunkową i nie oczekują podziękowań, należy zawsze im za pomoc podziękować i żyć tak aby one wiedziały, że miłość jest w was.

True or False? co wy o tym sadzicie? :)
zrodlo: http://www.swiatener...dex.php?pid=310
  • 0

#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sądze że większość to bzdura, bo jak można wytłumaczyć świece i fakt że anioły lubią relaksacyjną muzykę? :/ Moim zdaniem to ukłucie dla niedowiarków, które ma być dowodem obecności anioła może być wynikiem autosugestii.
  • 0

#3

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Świece, muzyka itp mają jedynie na celu nasze odprężenie. Cały klucz do konktatu z Aniołem to chęć ku temu.
  • 0

#4

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja niestety nie mam kadzidełka ale ;p
jak ktos by sprobowac chcial to niech opowie jak bylo :-]
tak wogole to na relaksujaca muze zapuszcze jakis heavy hard metal :D
najlepiej jakis demoniczny :]
anioly to lubia hehe
  • 1

#5

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aniołowie*
Jak mówiłem, nie robi im różnicy zapach ani dźwięki towarzyszące temu kto chce sie z nimi skontaktować. Jeżeli będziesz skupiony i odprężony przy "heavy hard" (czymkolwiek by to nie było) metalu to nie ma żadnych przeszkód.
  • 1

#6

Jarl Fenrir.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bullshit, ze tak z angielska powiem.
Brzmi to jak przepis z książki kucharskiej....Musisz po prostu chcieć sie skontaktować i umozliwoć to Opiekunowi, np poprzez medytację - stan w którym możesz poczuć energię. A dla tych co sie boją, to moga np. przed snem poprosić Opiekuna o kontakt ppodczas snu. Nie gwarantuję efektów za pierwszym razem, ale kto wie, może sie komuś uda.
  • 0

#7

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No coż ja sprobowalem sie pomodlic po czym powiedzialem wlasnymi slowami:
Aniele stróżu prosze cie abys mi sie pokazał we snie chce cie zobaczyc i powiedz jak sie nazywasz..
amen .. w imie ojca (...) amen

po czym poszedlem spac
przysnilo mi sie cos ... bylem jakby w bialym wymiarze nic nie bylo widasc tylko wszedzie bialo
widzialem go troche ... nic sie nie odzywal ... tak naprawde nic nie pamietam troche mam takie przyswity :( ale nic nie pamietam napewno nic nie mowil ... a wygladal no coz widzialem tylko jego twarz jakby ... taka twrz nie ludzka nie potrafie opisac bo tez nie zabardzo pamietam :(
moze wy sprobujcie :)
mnie juz sie 2 razy przysnil bo go poprosilem :)
i nadal nic nie pamietam z tych snow wiem tyle ze mi sie snil ;p

BTW. w piatek mialem miec w szkole 3 klasowki po czym rano poropsilem go bardzo mocno abym mial najszczesliwszy dzien w moim zyciu. po czym na na pierwszych 2 lekcjach na ktorych mialem miec klasowke nie mialem bo powiedzialy ze nie zrobi nam tego xD
ta druga tak samo a jak sie spytalem dlaczego to powiedzialy obie nauczycielki tak samo: Tak sobie
a 3 klasowka czyli z polskiego fakt odbyla sie ale poszla mi chyba naprawde dobrze bo byla banalnie prosta :D
i faktycznie byl to dzien naprawde szczesliwy :D
co wy na to? jak na lato :P
  • 0

#8

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brzmi to jak przepis z książki kucharskiej....Musisz po prostu chcieć sie skontaktować i umozliwoć to Opiekunowi, np poprzez medytację - stan w którym możesz poczuć energię.

Jaką, piep*** energię? Pewnie eter...
Ja nigdy nie próbowałem "zachęcić" mojego Anioła Stróża do "rozmów". Nie wiem dlaczego. Jak jest, to się mną opiekuje i doradza. Jak nie ma... To nie ma. Ale wierzę.
  • 0



#9

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No coż odkąd rozmawiam czasem z moim aniolem strozem zaczynam sie czuc bezpieczniej :D
czuje ze nie jestem sam :D
  • 0

#10

Elfares.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będę szczery nie wierzę w większości takich rzeczy.. aczkolwiek pamiętam ,że jak byłem mały widziałem ze 2 razy koło mnie biała postać pół przeźroczystą.. ale to chyba nie to..
  • 0

#11

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uważaj żebyś nie trafił na nich


CZARNI ANIOŁOWIE


Szatan Prześladowca ludzkości
Belial Anioł Ciemności
Gabriel Anioł Śmierci Królów
Kaftziel Anioł Smierci Młodych
Maszbir Anioł Śmierci Dzieci
Maszbit Anioł Śmierci Zwierząt
Khemah Anioł Smierci Ludzi

Może to zależy od koloru świeczki ?

Nie wiem czy te Anioły kochają nas miłością bezwarunkową :cafe:
  • 0



#12

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile mi wiadomo, Aniołowie są po to aby nam służyć, więc są niejako zmuszone do miłości swojego "pana"
  • 0

#13

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gabriel Anioł Śmierci Królów

Gabriel? o_O przeciez on jest archaniolem.
  • 0

#14

K.K.T..
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że gdy poprosimy anioła żeby nam pomógł to on to rzeczywiście zrobi. A z tym Gabrielem jako aniołem śmierci królów to chyba coś się nie zgadza :/
  • 0

#15

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ShadowX! Muszę ci powiedzieć (nie miałam wcześniej okazji,bo Twój temat o psie-demonie zamknięto-choć był super ;) ),że Twój pies jest zarąbiasty :mrgreen: No,po prostu jak widzę ten Twój avatar,to mi się humor poprawia. Cmok w nos dla psiaka :)

Wracając do tematu. Piszą w tej recepcie (forma pisze jest już zaakceptowana przez radę j.polskiego i nie trzeba pisać:jest napisane),że jeśli czuje sie lęk,to żeby tego nie robić.

Ja bardzo chciałabym przywołać swojego Anioła Stróża,poprosić go o wiele. Wcale nie czuję jego obecności i podejrzewam,że trafił mi się jakiś leser,a ja zawsze tak ładnie odmawiam "Aniele,Boże.." :(

Jest mi przykro z tego powodu,że mnie on tak zaniedbuje,nie rozumie,nie wspiera.

Jednak przy samej myśli o przywołaniu Go,oblewa mnie fala lęku (chyba jakiś serial ma taki tytuł?).Czuję strach i jakiś silny wenętrzny sprzeciw,żebym zapomniała o tym pomyśle i tego nie robiła.

Dlaczego tak czuję? Może to moja anty-postawa,zniechęca Anioła.A może On chce mieć święty spokój?

Piszesz,że Ci się przyśnił i nie wyglądał jak człowiek. Wydaje mi się,że mimo wszystko powinno płynąć od niego dobro,które pomimo jego wyglądu nas uspokaja. Dlaczego więc ja czuję taki silny lęk?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych