Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejne zaburzenia grawitacyjne- okolice Nowej Słupii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niedaleko Nowej Słupii występują kolejne anomalie grawitacyjne. Takie same, jak w innych opisywanych miejscach tego typu, tzn. przedmioty same toczą się pod górę. Kiedy byłem (niewiele) młodszy i nie znałem zbyt dobrze zjawisk paranormalnych, na wyjeździe rodzinnym tata mój zatrzymał się w tym miejscu, żeby pokazać, co się tutaj dzieje. zgasił silnik, wyhamował... I samochód zaczął się toczyć pod wyraźną górkę. Tata twierdzi, że w młodości kilka razy wybierali się tam z bratem. I z poziomicą. Jeśli ktoś chce się tam wybrać, by to sprawdzić, to proszę poczekać na edycję tego posta, powiem dokładnie, gdzie to miejsce się znajduje.

@down- nie było taty, a ja nie pamiętam
Rozjazd Kielce-Łagów. Skręcasz na Łagów, w okolicach Dębniaka na całej wysokości wzniesienia jest ta anomalia.
  • 0

#2

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie mogłeś napisać odrazu gdzie to jest.. ehh
  • 0

#3

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe. A myślałem ,że jest tylko 1 takie miejsce w polsce.
  • 0

#4

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja wiem gdzie jest tylko Słupia bo przepływa przez moje miasto Słupsk ale o Nowej Słupi nie słyszałem poddaj miejsce ;0
  • 0

#5

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Woj. Świętokrzyskie, powiat kielecki. wpisz w Zumi. Ja tak zmusiłem ojca, żeby pokazał mi, gdzie to jest.
lokalizacja górki:
Rozjazd Kielce-Łagów. Skręcasz na Łagów, w okolicach Dębniaka na całej wysokości wzniesienia jest ta anomalia.
  • 0

#6

Rzepa.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czym to jest spowodowane ? Bo raczej nie jest to zwykla atrakcja regionalna :P
  • 0

#7

Demigod.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wow...szkoda, że nie dałeś tego posta przed wakacjami to pojechałbym sprawdzić, gdyż w Starej Słupii (wieś zaraz obok Nowej) nocowałem w agroturystyce. Swoją drogą dziwne, że miejscowi nie wymieniali ten anomalii jako atrakcję turystyczną :) .
  • 0

#8

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nowa Słupia to jakieś pół godziny jazdy z mojego miasta, może warto sprawdzić?
  • 0



#9

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z mojego też, Ostrowiec, prawda? To nie jest powszechnie znane miejsce, właściwie to nie wiem, czy wiele osób o tym wie. Taki niepozorny kawałek drogi. Ja niestety teraz tam wybrać się nie mogę, chociaż może w weekend tam zajrzę.
  • 0

#10

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z czystej ciekawości sprawdziłem czy to, co piszesz jest prawdą, i znalazłem w okolicy Dębniaka tunel, który prowadzi gdzieś i to powoduje te anomalie. Z perspektywy przestrzennej jest on spiralny, każdy, kto ma zdolności jasnowidzenia może sprawdzić. :cafe:
  • 0

#11

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

metody jak to sprawdziłeś? Fizycznie czy parapsychicznie? wiesz wierzę w RV i sam próbowałem ale jak na razie nie mam przekonanai do metod PSI
  • 0

#12

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm, jeżeli tam jest wyraźna górka i pod ną się toczą różne przedmioty, to może być ciekawe. Mi się wydaje, że w takich miejscach sprawdzanie poziomu za pomocą jakichkolwiek przyrządów nie jest w 100% pewne (no może teodolit geodety, by się sprawdził).

znalazłem w okolicy Dębniaka tunel, który prowadzi gdzieś i to powoduje te anomalie. Z perspektywy przestrzennej jest on spiralny, każdy, kto ma zdolności jasnowidzenia może sprawdzić.

wtf :o ?
  • 0

#13

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co WTF?
  • 0

#14

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sory, ale kompletnie nie kapuję o co w tej części wypowiedzi chodzi :hmm: . Czy tam pod ulicą jest jakiś chodnik górniczy? Czy może jakiś energetyczny cosiek? Kompletnie nie rozumiem ocb :o . I jeszcze to, że "gdzieś prowadzi"? Hyh :ojej: .
  • 0

#15

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podtrzymuję :) Ja też nie za bardzo zrozumiałem. Można rozwinąć temat?
Byłeś tam osobiście czy stosowałeś RV/OoBE?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych