Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reptalian


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Generalnie reptalianie są wśród nas tylko czasami mają problem z zachowaniem ludzkiej formy czego nie widać gołym okiem, ale na kamerze bardzo dobrze widać, tylko jakość musi być koszmarnej jakości bo inaczej nie da rady :sux:
  • 0

#17

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"WAŻNE: Pokazaliśmy to wideo grupie reprezentującej 90,000 fotografów"

Kto pokazal? Komu? Gdzie? Jestem w stanie zalozyc ze byla gdzies kiedys konferencja czy targi na ktorej bylo tyle osob (choc to bardzo duza liczba), nie jestem natomiast w stanie uwierzyc ze w ogole pozwolono by "im" pokazac im ten film.

OFERUJEMY NAGRODĘ TEMU, KTÓRY BĘDZIE W STANIE ZDUPLIKOWAĆ RZECZY WIDZIANE NA FILMIE.

Taaak oczywiscie. Nigdzie nie jest napisane kto niby mialby dac ta nagrode - linki pod tym tekstem w opisie filmiku na youtube prowadza chyba do strony ktora oddaje hold jakiejs grupie hakerow o ile dobrze zrozumialem. Tez moge sobie napisac ze dam 100000 dolarow jak mi zrobicie ten filmik, jak bardzo bylbym wiarygodny? Wcale. Tak samo jak "oni" i ten watpliwej jakosci filmik. Zastanowcie sie co dajecie na forum... Glownego topicu o reptilianach juz nawet mi sie nie chcialo komentowac.
  • 0

#18

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiecie w sumie co: sceptycy zawsze podwaza nieufnosc, ci co wierza w takie sprawy beda tzrymac swoja strone, taka jest natura ludzka moze moglibysmy wszyscy i ci spiskowcy i ci sceptycy dojsc do jakiegos porozumienia;> a nie otwarcie mowic jak Ty: ''New age, czyli jak dla mnie nie ma co tego pana w ogole brac pod uwage.'' bo to nie jest zaden dowod na to ze takiego zcegos nie ma.

w tym momecnie ja moglbym powiedziec: 'kolego obudz sie z\yjesz w zaklamanym swiecie', Ty bys mi odpowiedzial: 'obudz sie ty a nie zyjesz w swoim wyimaginowanym swiecie'

tak gadajac do niczego nie dojdziemy, jak mowielm jest na forum jakis dobry grafik lub ktos kto poda dokladniejsze szczegoly dotyczase tego materialu,
  • 0

#19

Terweten.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem ten film o jakim mówiłem, chociaż nie do końca. Ten tutaj to właśnie film a nie pokaz slajdów z opisami jaki oglądałem kiedyś.

http://pl.youtube.co...h?v=R2RP-GLJo0A

Sami oceńcie :D
  • 0

#20

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiecie w sumie co: sceptycy zawsze podwaza nieufnosc, ci co wierza w takie sprawy beda tzrymac swoja strone, taka jest natura ludzka moze moglibysmy wszyscy i ci spiskowcy i ci sceptycy dojsc do jakiegos porozumienia;> a nie otwarcie mowic jak Ty: ''New age, czyli jak dla mnie nie ma co tego pana w ogole brac pod uwage.'' bo to nie jest zaden dowod na to ze takiego zcegos nie ma.

w tym momecnie ja moglbym powiedziec: 'kolego obudz sie z\yjesz w zaklamanym swiecie', Ty bys mi odpowiedzial: 'obudz sie ty a nie zyjesz w swoim wyimaginowanym swiecie'

tak gadajac do niczego nie dojdziemy, jak mowielm jest na forum jakis dobry grafik lub ktos kto poda dokladniejsze szczegoly dotyczase tego materialu,



W pierwszym zdaniu rozumiem ze chodzi Ci o to ze sceptycy zawsze podwaza prawdziwosc czegos (nie rozumiem 'podwaza nieufnosc'). Problem polega na tym, ze trudno dyskutowac z kims, kto nie przyjmuje do wiadomosci tego co mu sie podaje na talerzu. Tak wiec jeszcze raz:

Icke argues that he has developed a moral and political worldview that combines New Age spiritualism with a passionate denunciation of what he sees as totalitarian trends in the modern world, a position that has been described as "New Age conspiracism."

http://pl.wikipedia.org/wiki/New_Age Ruch New Age ma swoje wierzenia, przekonania itp. No i dobrze, niech ma. Tylko jak to sie ma do rzeczywistosci? Chodzi mi o to ze spekulowac o tym ze np. Jezus przyjdzie i wyzwoli nas od tyranii to ja tez moge, wiarygodnym jednak nie bedac(a przynajmniej nie z rzeczowego punktu widzenia, z religijnego punktu, owszem moglbym byc dla kogos wtedy wiarygodny). Wedlug powyzszego cytatu Pan Icke polaczyl spirytualizm New Age z politycznym i moralnym swiatopogladem. Dla mnie jego wiarygodnosc jest zerowa. Co wzmacnia tylko cytat ktory dalem pozniej, ten typowy pokaz 'ja jestem prorokiem (i ew. zbawicielem) i mowie Wam o potopie i trzesieniach ziemi.

Co do filmiku: jego wiarygodnosc podwaza moim zdaniem slaba jakosc i brak jakichkolwiek informacji na temat grupy tworcow ktora rzekomo mialaby sie tym zajmowac. Nie ma nic, dlatego jak juz pisalem wczesniej - wiarygodnosci zero, nikt sie nawet nazwa grupy nie podpisal(tylko te linki). Najprawdopodobniej, jak juz ktos wczesniej zauwazyl - jakis zartownis to wrzucil na youtube i teraz sie smieje, ilu ludzi sie nabiera. Jesli chcialbys dyskutowac, to prosze o cytowanie i rzeczowe wypowiadanie sie zamiast "ja moge napisac tak, a Ty tak i do niczego nie dojdziemy" - takie pisanie faktycznie do niczego nie prowadzi.
  • 0

#21

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to sa tylko i wylacznie jego poglądy!!!! POGLADY nic wiecej! jego koncepcja na swiat jaki nas otacza. (oczywiscie poglady nie biora sie z CENZYRA, tylko sa zazwyczaj konstruowane na podstawie jakiej tam uzyskanej wiedzy od osob trzecich, byc moze na wlasnych doswiadczeniach itp) poprostu tzra przeczytac ksiazke pana Icke tytul podalem wczesniej i zapoznac sie z tematem. co do materialu z 1 posta dodam moze tak: nikt tego nie zweryfikuje czy to prawda, bo takie cos nie ma prawa istniec na Ziemi, gdyz przeczy to z przyjetym przez nas swiatopogladem, jezeli okazala by sie to prawda (a nie moze) byloby to potwierdzeniem (dowodem) na istnienie obcych/ej ras/y, a co gorsze! dowodem na ingerowanie w nasze zycie przez ta rase.
A wedle przyjych przez nas postaw, takie cos nie moze miec miejsca, wiec i nie bedzie dowodu.

dodam: nie oszukujmy sie, nakrecony film chocby w dooobrej jakosci pokazujacy shape shfitng (a takie 'niby' sa) uznany by zostal pzrez grupe sceptykow za nieprawde, bo takie cos wedle przyjetych norm zyciowych, nie moze meic miejsca, wiec automatycznie dyskredytuje to za cos realnego, ew. uznano by ze film zostal zmanipulowany dzieki wykorzystaniu dzisiejszej techniki.

EDIT AlienGery: Dobieraj baczniej słowa. Warn.
  • 0

#22

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zapewne wiele osob ma telefony z mozliwoscia krecenia video
telefon w reke odpalamy i krecimy siebie
wykonujemy rozne miny i ruchy oczami
teraz filmik na kompa i klatka po klatce :)

ja wlasnie sobie zgralem 3 filmiki oblukalem i... do tej pory wielki usmiech na twarzy :)
jazda jest niezla... jestem duchem alienem morphem demonem itp.

Znalazłem ten film o jakim mówiłem, chociaż nie do końca. Ten tutaj to właśnie film a nie pokaz slajdów z opisami jaki oglądałem kiedyś.

http://pl.youtube.co...h?v=R2RP-GLJo0A

Sami oceńcie :D


nie widze nic rewelacyjnego na tym filmiku
zwroc uwage ze gosc nie mowi tekstu z pamieci
moze sie wydawac ze patrzy w kamere ale w rzeczywistosci on czyta z promptera
czytajac jego oczy odbywaja ciagla wedrowke w te i z powrotem pzy takim ruchu moze wystapic gra swiatla odbijanego przez zrenice i efekt gotowy

na zakonczenie chcialem znalezc cos na youtube gdzie rowniez ktos czyta z prompera no i udalo sie
patrzcie na oczy :)

http://pl.youtube.co...h?v=TXjRvAXmBpo

wchodzi tez na to ze jaszczur i lubi alkohol
  • 0

#23

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmik z pierwszego posta jest tak wspaniałej jakości, że królika można by pomylić z szakalem. Co do tego filmiku, do którego link podał Terweten to fake. Widać to po zbliżeniu na oko. Piksele źrenicy nachodzące na powieki są zbyt wyraźne i na dodatek ich ruchy są opóźnione co do ruchów całej głowy- dorobione w programie graficznym, a później skompresowane, żeby mniej było widać przeróbki (pewnie jakiś dzieciak robił, bo niezbyt mu to wyszło).

Hahaha, najlepszy sposób na sprawdzenie, czy ta dziewczyna jest jakimś tam reptoidem jest sex :rotfl: :P :lol . Przecież nie mogła by zajść w ciążę, bo to jest biologicznie nie możliwe ;) :P .
  • 0

#24

Normand.
  • Postów: 123
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[
WAŻNE: Pokazaliśmy to wideo grupie reprezentującej 90,000 fotografów i wideo profesjonalistów

90.000 to sporo - mógł użyć mniejszej liczby żeby nadać wiarygodność.

i wyzwaliśmy ich, aby to odtworzyli. Żaden z nich nie był w stanie tego zrobić.

To straszni profesjonaliści byli...

Prosże również zauważyć liczbę ile razy ten film został obejrzany. Nikt nie chciał żadnej nagrody pieniężnej

Od kogo ta nagroda ? jakiś adres?

To wideo jest PRAWDZIWE.

Pewnie że jest - co nie znaczy że interpretacja jest trafna.

Kręgi wychodzące z pleców dziewczyny, posiada ona łuskę, żółte, kocie oczy, ostre zęby, grzbiet, rogi itp. (zobaczcie sami), wszystko jednocześnie.

Ja nie wiem co on bierze ale mógłby sie podzielić.

Jeżeli jest jakieś nie paranormalne wyjaśnienie tego, chcielibyśmy je znać.

Powiemy mu czy niech umrze w niewiedzy...?
  • 0

#25

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to sa tylko i wylacznie jego poglądy!!!! POGLADY nic wiecej! jego koncepcja na swiat jaki nas otacza. (oczywiscie poglady nie biora sie z dupy, tylko sa zazwyczaj konstruowane na podstawie jakiej tam uzyskanej wiedzy od osob trzecich, byc moze na wlasnych doswiadczeniach itp) poprostu tzra przeczytac ksiazke pana Icke tytul podalem wczesniej i zapoznac sie z tematem.


To wspaniale!!!! SUPER!!! Napisalem juz powyzej, dlaczego uwazam jego poglady za bezwartosciowe i niewarte uwagi - do czego sie nie odniosles. Kolejne zdanie: wiesz, wczoraj kolega opowiadal ze w nocy zmienia sie w tatutateka - czlowieka rekina (przylecieli oni statkami kosmicznymi wypelnionymi woda), mnie zas wydaje sie ze jestem dzieckiem slonca, bo jakos dziwnie mi sie cieplo robi jak na mnie swieci. Gdzie jakies fakty, konkretne informacje? Pisalem juz o tym wyzej, choc nie w przesmiewczy sposob. Teorie oparte na wlasnych domyslach, przekonaniach czy zaslyszanych opowiesciach kazdy moze tworzyc(a przy okazji jeszcze dodac wzmianke o tym ze jest prorokiem). Ciezej juz z pisaniem o czyms co poparte jest faktami. Ale co mi tam, dorzuce kolejny cytat z angielskiej wikipedii: He began to wear only turquoise and on March 27, 1991, held a press conference to announce: "I am a channel for the Christ spirit. The title was given to me very recently by the Godhead." In an interview on the Terry Wogan show that year, he announced that he was "the son of God," [14] and that Britain would be devastated by tidal waves and earthquakes. Tyle chyba wystarczy na temat tego czlowieka, kolejny samozwanczy prorok/zbawiciel.

co do materialu z 1 posta dodam moze tak: nikt tego nie zweryfikuje czy to prawda, bo takie cos nie ma prawa istniec na Ziemi, gdyz przeczy to z przyjetym przez nas swiatopogladem, jezeli okazala by sie to prawda (a nie moze) byloby to potwierdzeniem (dowodem) na istnienie obcych/ej ras/y, a co gorsze! dowodem na ingerowanie w nasze zycie przez ta rase. A wedle przyjych przez nas postaw, takie cos nie moze miec miejsca, wiec i nie bedzie dowodu.

dodam: nie oszukujmy sie, nakrecony film chocby w dooobrej jakosci pokazujacy shape shfitng (a takie 'niby' sa) uznany by zostal pzrez grupe sceptykow za nieprawde, bo takie cos wedle przyjetych norm zyciowych, nie moze meic miejsca, wiec automatycznie dyskredytuje to za cos realnego, ew. uznano by ze film zostal zmanipulowany dzieki wykorzystaniu dzisiejszej techniki.


Co my na tym forum robimy w takim razie? Grupa sceptykow zebrala sie zeby sie nasmiewac z roznych niewyjasnionych zjawisk? Nie wydaje mi sie. Przyszedlem tutaj dlatego, ze szukam odpowiedzi i wyjasnien(jak podejrzewam, inni mieli takie same lub choc podobne powody). Tak wiec nie bazuje swego sceptycyzmu na wlasnym widzimisie, ale na faktach ktore mam tu przed oczami.

Co do kolejnego filmiku, nie moge zaprzeczyc ze temu panu zmieniaja sie oczy - na to przynajmniej wyglada, problem w tym ze przy takim przyblizeniu robi sie troche pikselowato, wiec nie jestem w stanie wykluczyc tego ze to tylko tak wyglada ze wzgledu na padanie swiatla czy manipulacje. To troche tak jak wypowiadanie sie o obiektach ufo - mozna sobie pospekulowac co na przeroznych zdjeciach jest, mniej lub bardziej wyraznych, ciezej miec pewnosc(ja akurat sadze ze ufo/nole pojawiaja sie na niebie). EDIT: zreszta wypowiedzieli sie juz o tym inni(wada pisania dlugich postow).

Do moderatora: Wydaje mi sie ze topic jest do zamkniecia.

ps. jeszcze jedno.. nie czytalem wprawdzie calego glownego topicu o reptilianach, gdyz uznalem ze nie chce mi sie tracic czasu na czytanie x stron postow na temat ktory uwazam (po przeczytaniu opisu i obejrzeniu zdjec) za conajwyzej smieszny, ale moge napisac tyle: jesli ktos nie zauwazyl, to jest tam napisane o tym ze annunnakowie tysiace lat temu (<-? a myslalem ze minely miliony lat od tamtego okresu) stworzyli/sprowadzili na ziemie dinozaury by te:
a) usunely z planety istoty annunnakom zbedne - co jest wspanialym zartem - istoty o zaawansowanej technologii, ktore rzekomo mialyby nas stworzyc, nas kontrolowac i jeszcze byc zdolnym do shapeshiftingu, zdolne do latania miedzy gwiazdami, zamiast pozbyc sie szybka i skuteczna metoda niepotrzebnych istot, wola uzyc nieskutecznej i powolnej metody w postaci wielkich jaszczurow...
b) odstraszaly inne rasy - no tak, bo w koncu wiadomo: kazda rasa o genialnej technologii, zdolna do podrozy w kosmosie, bedzie bala sie dinozaurow.
Do wszystkich: wydawalo mi sie to oczywiste, ale chyba jednak takie nie jest: jesli ktos Wam cos przedstawia, podstawowa rzecza jest: sprawdzenie kto, co i w jaki sposob to robi, oraz na podstawie jakich danych i zrodel to robi. Druga rzecza jest sprawdzenie czy tekst nie zaprzecza sam sobie i czy nie ma w nim absurdalnych faktow jak te przytoczone powyzej. Apeluje: dajmy sobie wreszcie spokoj ze spekulacjami na tego typu tematy, bo w ten sposob do niczego sie nie da dojsc. [wprawdzie powinienem byl napisac to w tamtym topicu, ale pozwole sobie to zrobic tutaj, z uwagi na to ze ostatni filmik go z tamtym powiazuje]
  • 0

#26

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dodam: paranormalne zjawiska NIGDY nie mialy odpowiedzi (raczej chodzi mi o obych, duchy i tego typu duperele), bo jakby mialy nie bylyby paranormalne. dlatego mysle ze zle trafiles bo tutaj tych odpowiedzi nie dostaniesz, i nigdzie ich nie dostaniesz, conajwyzej spekulacyjne odpowiedzi. (kore z Twoim przyjetym swiatopogladem, zawsze beda niezadowalajace, gdyz paranormalnych zjawisk nie da sie wylumaczyc fizyka, chemia (w 95% przypadkow) itp... trzeba porzucic swoje twardo przyjete zasady jakimi nas wpajali od dziecka.

ps. ja nadal nie dostalem dowodu rozrysowanego ze to nieprawda itp. a Ty nadal nie dostales dowodu ze to prawda, wydaje mnie sie ze nie dostaniemy ich oboje ; )

pzdrawiam, dziekuje za dyskusje i zanteresowanie tematem ; )
  • 0

#27

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dodam: paranormalne zjawiska NIGDY nie mialy odpowiedzi (raczej chodzi mi o obych, duchy i tego typu duperele), bo jakby mialy nie bylyby paranormalne. dlatego mysle ze zle trafiles bo tutaj tych odpowiedzi nie dostaniesz, i nigdzie ich nie dostaniesz, conajwyzej spekulacyjne odpowiedzi. (kore z Twoim przyjetym swiatopogladem, zawsze beda niezadowalajace, gdyz paranormalnych zjawisk nie da sie wylumaczyc fizyka, chemia (w 95% przypadkow) itp... trzeba porzucic swoje twardo przyjete zasady jakimi nas wpajali od dziecka.

ps. ja nadal nie dostalem dowodu rozrysowanego ze to nieprawda itp. a Ty nadal nie dostales dowodu ze to prawda, wydaje mnie sie ze nie dostaniemy ich oboje ; )

pzdrawiam, dziekuje za dyskusje i zanteresowanie tematem ; )


http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2498254 mowi nam, ze:
paranormalny «sprzeczny z prawami fizyki, trudny do wytłumaczenia»

Tak wiec, paranormalne zjawisko MOZE miec wytlumaczenie, poki go nie znamy, nie wiemy jak je wytlumaczyc, czy uznajemy za sprzeczne z tym co dotychczas znamy/rozumiemy/umiemy. W momencie gdy rozwiazanie znajdujemy - wtedy takie zjawisko przechodzi do strefy normalnosci, zrozumialosci (choc zazwyczaj kazda prawda musi przejsc trzy etapy: wysmianie, zaprzeczenie przez wszystkich, a nastepnie uznanie za ogolnie wiadoma prawde). Odpowiedzi, owszem, moge jak najbardziej otrzymac, jednak wymaga to czasu, myslenia i doswiadczenia. Takze nie wmawiaj mi ze mam jakis z gory przyjety swiatopoglad wpajany od dziecka, bo mnie poprostu nie znasz.

Ponadto, to ze nikt nie udowodnil ze cos nie jest ani prawda, ani nieprawda nie znaczy ze jest sens sie nad tym rozwodzic. Jednakze, powyzej wraz z innymi udowodnilismy nieprawdziwosc przedstawionych w tym topicu 'spraw', Ty jednak znow sie do tego nie odniosles. Dlatego wlasnie prosilem o zamkniecie topicu, gdyz taka rozmowa nie ma sensu.

Rowniez pozdrawiam.
  • 0

#28

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

musze napisac jeszcze w ramach niescislosci.
nic nie udowodniliscie to nie sa dowody tak samo jak ja wam nic nie udowodnilem, ( bo nie potrafie, nie znam sie na obrobce video i ogolnie takich bajerach) tak wy my nic nie udowodniliscie.

pzdr ; ) i chyba przyznasz mi racje, dowody jak by byly w takiej formie co wy podaliscie to raczej swiat bylby zgubiony a przestepcy latali na wolnosci. ;)

wydaje mi sie ze w sprawie tego typu materialow, nie ma mozliwosci znalezienia dowodu. gdyz jak pisalem takie cos jest ogolnie przyjmowane jest jako bzdura, no ale to tyle. (byc moze jest to doszukiwanie sie na sile, proba udowodnienia ze jestesmy pod kontrola obcych, byc moze jest to prawda, byc moze jest to fikcja NIKT A TO NIKT NA TYM forum tego nie udowodni jestem pewien, zadna ze stron, co najzwyzej mozna spekulowac, toczyc sie po blednym kole.)

w ramach offtopa i humoru: Kaczynski to chyba nikt nie zaprzeczy ze z Ziemi to nie pochodzi. :mlotek:
  • 0

#29

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

musze napisac jeszcze w ramach niescislosci.
nic nie udowodniliscie to nie sa dowody tak samo jak ja wam nic nie udowodnilem, ( bo nie potrafie, nie znam sie na obrobce video i ogolnie takich bajerach) tak wy my nic nie udowodniliscie.

pzdr ; ) i chyba przyznasz mi racje, dowody jak by byly w takiej formie co wy podaliscie to raczej swiat bylby zgubiony a przestepcy latali na wolnosc. ;)

wydaje mi sie ze w sprawie tego typu materialow, dowody beda obustronne.

w ramach offtopa i humoru: Kaczynski to chyba nikt nie zaprzeczy ze z Ziemi to nie pochodzi. :mlotek:


To juz zaczyna sie przeradzac w jakis zart. W ogole do tych dowodow sie nie odniosles, tak jakby nie istnialy, nawet nie sprobowales ich podwazyc. Jak w takim razie mamy Ci cos udowodnic? Nie, nie przyznam Ci racji, bo rozmowa w tym temacie wyglada tak, ze jedna strona podaje fakty i podwaza to co mowi druga, druga natomiast pisze co uwaza, nie patrzac na ta pierwsza.
  • 0

#30

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

lol sry za taki post ale chcailem wyedytowac to i sie stalo cos, mianowicie zniknalo pare moich wpisow zara poparwie cierpliwosci,. ale pisalem z 15 min ...uh.

edit:

dobra inaczej nie chce mi sie pisac znowu i cytowac uzytkownikow i tak to do niczego nie doprowadzi....

mianowicie, drogi forumowiczu dowodow nie mam, bo jakbym mial raczej bym chodzil po tym swiecie :wall: :roll: w kazdym razie na to nie ma dowodow, gdyz zawsze znajda sie relane wytlumaczenia: a tu swiatlo odbilo sie od talerza i cos tam.... wydaje mi sie ze w tym przypadku jest to kwestia wierzen.

ten drugi film z Aileen Wournos, który ma potwierdzić, że ona jest też jakimś reptalianem to też totalna bzdura. Fatalna jakość, która ma spowodować zniekształcenia twarzy :/ I to ma być dowód?


tutaj material z oryginalnym wywiadem z nia: [url="http://www.youtube.com/watch?v=dwJSelxDkqY&mode=related&search=""]http://www.youtube.com/watch?v=dwJSelxDkqY...p;search="[/url]
==

'' naszą osloną i bronia jest to ze nikt w nas nie wierzy''
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych