Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reptalian


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=mZGh5cCiEF8"][/url]

ja sie naprawde dziwnie czulem jak to ogladalem .... jakby dyskomfort psychiczny ale mimo to twierdze ze wszystkie wnioski do ktorych doszli obserwatorzy tego filmu sa przez jego slaba jakosc . Ocencie sami...

Film znaleziony dzieki : above
  • 0



#2

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kwestia jakości filmu.
  • 0

#3

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

''to jest opis filmu'' [nizej] i czy jakis dobry grafik (profesjonalista jezeli ejst ktos taki na forum) potwierdzi to co autor pisze ?

nie mowmy od razu a to przez jakosc, tylko moze jakies glebsze (forumowe) badania :D


IMPORTANT NOTICE: We showed this video to a group representing 90,000 photography and video professionals and challenged them to recreate it. Not one of them was able to do so. Please also note the number of times this video has viewed. None have claimed the reward money. This video is REAL. This is a study of an actual shape-shifting human. Viewers are encouraged to look at the video frame by frame. It was REALLY too much to document. Judge for yourself. There are so many things happening in the video, that much was not even covered. Spines sprout from the girl's back, she aquires scales, yellow cat-eyes, sharp teeth, ridges, horns, etc. (look for yourself) all subliminally. I have never analyzed a video quite like this one. We take our work VERY seriously. WE OFFER A SUBSTANTIAL REWARD TO ANYONE WHO CAN DUPLICATE THE THINGS SEEN IN THIS VIDEO. We have spent hours attempting to find mundane explanations and have found none. If there is a non-paranormal explanation, we would like to know what it is.
  • 0

#4

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie szkoda tej jakosci ;/ chociaz w pewnym momentach jest naprawde ciekawie.... I jeśli naprawde jest cos takiego to mamy juz 2 gatunki kosmitow :| szaraczki i reptalian ;p moze rzeczywiscie szykuje sie jakas wojna, tylko kto bedzie po czujej stronie.......? ; > ;p
  • 0

#5

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...E...ted&search=
nie wiem co to ale wyglad tej baby mnie przerazil, az mnie ciarki przechodza

Użytkownik +..... edytował ten post 29.07.2008 - 14:08

  • 0

#6

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

MPORTANT NOTICE: We showed this video to a group representing 90,000 photography and video professionals and challenged them to recreate it. Not one of them was able to do so. Please also note the number of times this video has viewed. None have claimed the reward money. This video is REAL. This is a study of an actual shape-shifting human. Viewers are encouraged to look at the video frame by frame. It was REALLY too much to document. Judge for yourself. There are so many things happening in the video, that much was not even covered. Spines sprout from the girl's back, she aquires scales, yellow cat-eyes, sharp teeth, ridges, horns, etc. (look for yourself) all subliminally. I have never analyzed a video quite like this one. We take our work VERY seriously. WE OFFER A SUBSTANTIAL REWARD TO ANYONE WHO CAN DUPLICATE THE THINGS SEEN IN THIS VIDEO. We have spent hours attempting to find mundane explanations and have found none. If there is a non-paranormal explanation, we would like to know what it is.

WAŻNE: Pokazaliśmy to wideo grupie reprezentującej 90,000 fotografów i wideo profesjonalistów i wyzwaliśmy ich, aby to odtworzyli. Żaden z nich nie był w stanie tego zrobić. Prosże również zauważyć liczbę ile razy ten film został obejrzany. Nikt nie chciał żadnej nagrody pieniężnej To wideo jest PRAWDZIWE. Jest to studium prawdziwej człekokształtnej istoty. Zachęcam widzów do oglądania tego filmu klatka po klatce. To NAPRAWDĘ za dużo by dokumentować. Oceńcie to sami. Tyle rzeczy dzieje się w tym wideo, że dużo nie zostało odkrytych. Kręgi wychodzące z pleców dziewczyny, posiada ona łuskę, żółte, kocie oczy, ostre zęby, grzbiet, rogi itp. (zobaczcie sami), wszystko jednocześnie. Nigdy nie analizowałem takiego widea wcześniej . Bierzemy naszą pracę bardzo serio. OFERUJEMY NAGRODĘ TEMU, KTÓRY BĘDZIE W STANIE ZDUPLIKOWAĆ RZECZY WIDZIANE NA FILMIE. Spędziliśmy godziny próbując odkryć wyjaśnienie i nie udało nam się. Jeżeli jest jakieś nie paranormalne wyjaśnienie tego, chcielibyśmy je znać.
Mniej więcej przetłumaczone :) A o samym filmie trudno powiedzieć bo jest złej jakości i każdy piksel może być wypustką, łuską czy czymkolwiek innym, ale jak dla mnie autor tego filmu nieźle sobie zażartował, szczególnie z tą niebieską reklamówką, która miała być jakimś stworem i pryszczem koło nosa, który ma być wypustką :D
  • 0

#7

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bodajze za odtworzenie tego co jest na tym vidzie (vid postniety na samym poczatku) jest nagroda 25.000 $$

w kazdym badz razie gdyby tylko jakis dobry grafik mogl sie wypowiedziec tutaj i an wlasna reke zrobil jakies doswiadczenia byloby milo
  • 0

#8

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zacznijmy od tego że filmik jest wyjątkowo fatalnej jakości-do tego stopnia że nie możemy nic z niego ciekawego wywnioskować. to co widzimy to wynik pikseli skaczących jak szalonych. nawet na tej fotce na początku nie widze w oczach nic niezwykłego... można dostrzec normalne źrenice, a to że charakterystycznie odbiło się od nich w tym momencie światło nic nie znaczy. ludzie... nie popadajcie w jakieś paranoje...
  • 0

#9

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nikt raczej w paranoje nie popada, tylko dla wielu ejst to 'NIEMOZLIWE' ''cos czego nie widac nie istnieje'' duzo czytam o tego typu zjawiskach i w przyszlosci planuje stworzyc temat obszerny o shape-shiftingu na tym forum.

jezeli podkreslam jezeli przyjac za prawde istnienie wielu ras (podobno udokumentowanych ras znanym Ziemianom jest 57) to i reszta nie staje sie fantastyka tylko realnoscia

aha i skoro to pixelioza, to moze ktos na wlasna reke sprbuje z jakiesj ujowej kamerki nagarc kogos i zobaczymy jak to wyjdzie a mzoe nagroda bedzie wasza :D



  • 0

#10

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dokładnie. Piksel na pikselu a ten drugi film z Aileen Wournos, który ma potwierdzić, że ona jest też jakimś reptalianem to też totalna bzdura. Fatalna jakość, która ma spowodować zniekształcenia twarzy :/ I to ma być dowód? Aileen została skazana na śmierć i wyroku dokonano i myślę, że gdyby była jakimś czymś nie dała by się tak łatwo zabić. Autor tych filmików dobrze sie bawi i sprawdza ilu sie nabierze :D . A z tego co czytałam w komentarzach na Youtube są tacy :mlotek:
  • 0

#11

Terweten.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie "obcy są wśród nas", ciężko mi w to uwierzyć.
Sam oglądałem kilka filmików podobnych do tego, jeden przydstawiał jakiegoś gościa w biurze. podobno on też się zmieniał, wszystko było ładnie zaznaczone, oczy, zęby przebarwienia itp. Niestety nie pamiętam jak ten filmik się nazywał, chociaż jestem pewny, że był on na youtube.
  • 0

#12

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

above:
chodzi mi o to że filmik jest tak złej jakości że w ogóle mija się z celem dopatrywanie na nim jakichkolwiek szczegułów.
  • 0

#13

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dodam ze to nie autor chce nastraszyc !!!!!!! bo shape shifting jest powszechnie znany w ufologii ..... szczegolnie zaslynal ten koles

David Icke
pisze o o tym w ksiazce "The Biggest Secret" aka ''The Biggest Secret: The Book that Will Change the World'' http://en.wikipedia....wiki/David_Icke
  • 0

#14

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli ktorys w was wierzy ze filmik nakrecony wiekowa cyfrowka (tak wiekowa ze filmowana dziewczyna jest w stanie zmienic mine z klatki na klatke) to jakis dowod na istnienie jakiejs innej rasy to jak cos moj wujek jest psychiatra moze dostaniecie znizke ;p

I taka mala uwaga jak bys sie czul gdybym nazwal Cie kosmita tylko dlatego ze masz zylaki?;< no i ogolnie oddawaj mi moje 10 minut zycia :o
  • 0

#15

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Icke argues that he has developed a moral and political worldview that combines New Age spiritualism with a passionate denunciation of what he sees as totalitarian trends in the modern world, a position that has been described as "New Age conspiracism."

New age, czyli jak dla mnie nie ma co tego pana w ogole brac pod uwage.

i dalej:

In his online autobiography, Icke writes that, in March 1990, while he was a national spokesperson for the Green Party, he received a message from the spirit world through a medium, [14] identified by The Guardian as Betty Shine, a medium from Brighton. [15] She told him he was a healer who had been chosen for his courage and sent to heal the earth, and that he had been directed into football to learn discipline. He was going to leave politics and would become famous, she said, writing five books in three years, and one day there would be a great earthquake, and the "sea will reclaim land," because human beings were abusing the earth.

Czy to nie typowe? Prorok i zbawiciel ktory ma nam pomoc? ;p Przed wklejaniem linkow prosilbym o uprzednie zapoznawanie sie z ich trescia, biorac pod uwage ich wiarygodnosc.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych